Dodaj do ulubionych

Drzwi wewnętrzne.

26.04.06, 10:34
Witam.
Kupłem mieszkanie i muszę wymienić drzwi wewnątrz.Zdecydowałem się na okleinę
naturalną.Na placu boju pozostały Porta i Pol-Skone.
CZy ktoś może doradzić co wybrać?
Edytor zaawansowany
  • pyot 26.04.06, 19:11
    hej
    :)
    --
    Różnice dla Ciebie nieistotne,drobne patenty nie wpłyną na długośc eksploatacji
    która notabene zależna jest od Ciebie :)

Zatem 'De gustibus non est disputandum '

Ps nie wiem jak długo czeka sie na Pol-skone,Porta ostatnio nie wyrabia...

Pozdrawiam.
  • Gość: ts IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 00:04
    Tylko nie Pol-Skone. Kupiłem i reklamuje ich wykonanie: odkleja sie folia,
    popękane ościeżnice. Serwis niemrawy, by nie powiedziec - arogancki.
  • Gość: mameja21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:14
    Dzięki za odpowiedź.
    Niedobrze bo miałem brać Pol-Skone ze względu na odpowiadający mi kolor okleiny
    (porta takiego nie ma ).
    Ale czy masz drzwi w okleinie naturalnej?
  • zyga_skotar 12.07.16, 14:28
    jak drzwi wewnętrzne to tylko Porta
  • tolkin01 21.07.16, 14:14
    Oj nie tylko. Są jeszcze alternatywne firmy jak Erkado, ew. DRE. Z tańszych Invado, Interdoor, Voster. Każdy producent ma lepsze i gorsze (tańsze) drzwi.
  • tolkin01 05.03.18, 14:51
    Parametry drzwi wewnętrznych - co masz dokładnie na myśli? Parametry są bardzo ważną rzeczą w przypadku drzwi zewnętrznych - wiele mówią o produkcie, w przypadku drzwi wewnętrznych patrzy się trochę inaczej na ten temat..
  • patent.x 09.07.18, 12:56
    Voster, zależy które w której okleinie. Można też śmiało spojrzeć na Erkado, Asilo, Stolpaw.
  • konik.8686 27.08.18, 22:46
    ja mam własnie drzwi wewnętrzne pol skone i są spoko. Drzwi jak drzwi: najważniejsze że cicho i sprawnie chodzą, nie ma problemu z zamykaniem, a żona się cieszy że są ładne :) nam je doradzili w mar met na gorzykowskiej w wawie, gdzie je kupowaliśmy i faktycznie: po prostu się sprawdzają
  • romb87 18.10.18, 12:45
    Ja swoje drzwi wewnętrzne kupiłem w www.salonstolbud.pl razem z montażem. Drzwi w miarę porządne i przede wszystkim szybki i dobry montaż.
  • kamilonu 01.09.19, 12:45
    Ostatnio korzystałem z usług dobredrzwi.pl, więc dzielę się swoją opinią - polecam każdemu, kto szuka firmy, która go odciąży ze wszystkim problemów związanych z zakupem i wymianą drzwi. Zajmują się tym od początku do końca, od pomiaru po montaż.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka