Komentarze do artykułu

Dom z cegły, drewna i kamienia

Na podmiejskiej działce stanął dom, który ma indywidualny rys i współczesny charakter, a jednocześnie jest przytulny i kameralny.

Z cegły, drewna i kamienia Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • taaa bez pompy i przesady.. ot taki sobie skromny domeczek....:)
    • Gość: Warszawiak IP: *.jrd.pl 26.10.06, 11:49
      pytanie za ile?? Ze 2 mln PLN?? Śmieszy mnie jak ktoś chce się pochwalić
      domkiem za tyle kasy. Proszę pokasz, że umiałbysmiałabyś zbudować równie ładny
      dom za 200.000 PLN. Wtedy będę pod wrażeniem a tak... no cóż.. ładny domeczek
      ale nie zachwyca.
    • Gość: daga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 14:23
      bardzo piekny i przytulny dom.
      pgratulowac pomysłu i wykonania.
    • Gość: G-Y IP: *.tor.axxent.ca 21.12.06, 16:13
      1) Drzewo na zwnatrz to nie jest najepszy pomysl, wyglada moze i dobrze, ale
      raz na 3 lata trzeba to konserwowac zeby jakos wygladalo . Nawet gdy
      przyjdzie najlepsza firma i to zrobi to za nas tak zostanie balagan,straty
      w zieleni... itd. ogolnie klopot.
      Zamiast drzewa mozna zastosowac inny kamien lub cegle efekt bedzie
      zblizony i bez klopotow
      2) Basen w domu - CALY DOM SMIERDZI CHLOREM.
      Obojetnie jak to jest zrobione musi smierdziec kwestja jest tylko jak bardzo.
      Jak sie ma pieniadze na basen to sie go buduje jako oddzielny budynek, ktory
      sprytny architekt zawsze jakos z domem polaczy
    • Gość: xxx IP: *.chello.pl 07.03.07, 15:57
      czy mi się wydaje czy ten bzdetny "Skromny" domek wisiał juz tu w październiku?
      Proszę państwa,,,, czyżby zabrakło ciekawych domów dla miesiąca marca?
    • Gość: gość IP: 217.153.100.* 15.03.07, 15:37
      Nie powiem domek mi się podoba. Ale zgodnie z którymś z przedmówców jak kogoś
      stać na taki dom to i stać go żeby tak wyglądał. To w głównej mierze kwestia
      pieniędzy. Zazdroszczę, ale bez zawiści takich finansów.
    • Gość: olek k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.07, 16:06
      podoba mi się ogrodzenie, może ktoś wie czy słupki są wymurowane z piaskowca
      czy tylko obłożone?
    • Gość: Robcio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.07, 19:54
      Zajefajna chatka piękna i cudowna
      tylko jedno jedyne pytanko takie malutkie ?!
      jakie dochody mają właściciele tego przybytku i które z nich jest architektem
      wnętrz lub ile za niego zapłacili ha!!!
      brawo tylko pozazdrościć bo gdybym posiadał takie coś to nie wychodził bym na
      zewnątrz(no!! chyba żeby podziwiać :) )
    • Gość: Marcin IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.07, 21:39
      Jestem pod wielkim wrażeniem tego domu. Po pierwsze moi drodzy przedpiszący nie wiecie jaka jest cena tego domu i pisanie o kasie jest nie na miejscu, a świadczy tylko o waszej zawiści. Bardzo mi się podoba Wasz dom tytułem moich przemyśleń, mocno zbliżonych do Waszego projektu. Podam maila swojego w oczekiwaniu, iż może napiszecie do mnie i będziemy się mogli wymienić spostrzeżeniami.
      msk36@poczta.fm
    • Dom piękny i ten urok kamienia na elewacji i w środku!!! łupanka rzemykowa też się świetnie prezentuje tutaj można znaleźć wiele inspiracji www.domowladni.pl/projekt/1535-luxury-stone-panel

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.