rurka gazowa w mieszkaniu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy ktoś zabudował rurę gazową w mieszkaniu idącą przy suficie może jakieś
    pomysły proszę o pomoc
    • Hej...
      Czy estetyka ważniejsza niźli bezpieczenśtwo Twe ?
      Zaprzyjaźnić się z rurką,ot rozwiązanie...
      :)

Pozdrawiam.
      --
      Remontownia
    • Zabudowanie takiej rury grozi śmiercią w ekstremalnym przypadku a w wersji
      minimum przy kontroli nakaz demontażu zabudowy i mandat. Ciesz się. że nikt się
      nie czepia teraz, że rura gazowa nie jest pomalowana na żółto a powinna być.
      --
      jarecki@zubbau.pl

www.zubbau.pl/forum
    • Chyba trochę przesadzacie. Ostatnio był już taki wątek, zresztą nie wiedzieć
      czemu, tematyka zabudowy rur gazowych w mieszkaniach ostatnio się nasiliła.

Absolutnie nic się nie stanie i nic nie grozi, jeśli rury zostaną zabudowane
      zgodnie z przepisami, a w najgorszym razie nie stanie się nic gorszego, niż przy
      przewodach niezabudowanych.
      • Powiedz to gazownikowi
        --
        jarecki@zubbau.pl

www.zubbau.pl/forum
        • Ale konkretnie co mam powiedzieć?
        • Gość: janina IP: *.acn.waw.pl 24.10.06, 19:25
          a zabudowanie pozimym ekranem, z dostepem z jednej strony?
          cos w rodzaju podwieszanego sufitu szerokosci powiedzmy 50 cm przylegajacego
          jednym bokiem do sciany przy ktorej biegnie rura,a z drugiej strony otwartego
          przy okazji taki ekran mozna wykorzystac na halogeny lub polke?
          • Wspaniały pomysł. Tak mam również i ja zrobione u siebie. Od dołu płyta g-k na
            ruszcie z profili stalowych, od czoła pionowa ścianka o wysokości około 5 cm na
            całej długości dla zamaskowania profilu. Od dołu wygląda jak masywna, gruba
            półka, a w rzeczywistości to jest bardzo filigranowa konstrukcja.

Swoją drogą, ciekawe, kto to jest ten osławiony "gazownik", który co jakiś czas
            jest przywoływany w postach. Nie znam gościa, więc nie wiem: mam się bać, czy co?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.