plytki podlogowe -ile za robociznę? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam
    musze wziąść fachowca do polozenia plytek
    kompletnie nie orientuję się ile sobie liczą za tę robote fachowcy
    prosze ,piszcie ,jesli cos wiecie
    chodzi o cene polozenia 1 m kw.
    wyciagne sobie srenią i szukając kogos bedę miala juz jakieś rozeznanie
    • 200 zł/m2.........

Zawyżam średnią :-)

--
      jarecki@zubbau.pl

www.zubbau.pl/forum
    • Gość: miastus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 08:46
      nikt nic nie wie, najlepiej zapytac samego fachowca (20-35 zl to standardowe ceny, przy czym nie zawsze sa adekwatne do jakosci z jaka plytki sa ulozone)
      • Gość: glazurnik IP: *.skynet.net.pl 12.03.07, 20:23
        miastus moze nikt nie docenia twojej pracy i placa ci po 20 zł za m2 ja ukladam
        od 45 do 70 zł i ludzie sa zadowoleni i z ceny i z pracy
        • Gość: miastus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:21
          fajnie, tez bym chcial miec klientow ktorzy bez mrugniecia placa za kafle na podlodze takie pieniadze, niestety, wiekszosc u ktorych pracowalem slyszac takie stawki zabili by Cie smiechem, dlatego niesmialo pytam skad biora sie tacy frajerzy...glownie zajmuje sie zabudowa, i kiedy glazurnik stroi fochy klade plytki sam zeby nie marnowac czasu, niedawno klientka nie mogla sie dogadac z trzema pod rzad (chodzilo o prosta lazienke) a w trakcie wykanczania jej domu przewinelo sie 6 takich "fachowcow", najmniej placila (podloga i sciany) 30zl a najwiecej zazyczyl sobie gosciu 45zl za te lazienke wlasnie, ktora tylko rozgrzebal i zniknal, moze faktycznie uznal ze to za malo, niestety nie chciala dac wiecej chociaz zloto jej z palcow kapalo
    • Gość: igloohome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 13:06
      powierzchnia rowna- za polozenie z fugowaniem 45-50 zl/m2.Cokoly 7 zl.mb-podloga
      Sciana-45 m2,dekory 10 zl/mb,zabudowy rigipsowe 70 zl/mb,zabudowa wanny 450 zl-
      prosta,wanna polokragla-650-750 zl.
    • Gość: igloohome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 19:00
      Za 15 zl nie oplaca mi sie wlaczc budzika przemyslowke robie za 25-30 zl.
    • Układanie glazury, terakoty od 45,00 zł/m2
      Obudowa wanny, brodzika 150,00 - 200,00 zł/szt

--
      odnowa wewnętrzna -remonty

a tu sobie blogujemy
      • Gość: miastus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:30
        moze zadam pytanie dracenie, jesli przyjdzie do Ciebie dwoch glazurnikow, jeden zaproponuje 30 drugi 70 zl za metr, to co sobie pomyslisz? ze ten ktory zada wiecej zrobi to lepiej? a moze "zaryzykujesz" tanszego? czy po mordach poznasz ktory jest lepszy?
        • Gość: glazurnik IP: *.skynet.net.pl 13.03.07, 11:17
          miastus nie obrazaj sie ale nie doceniasz chyba swoich mozliwosci i dlatego tak
          nisko sie cenisz, a moze taki z ciebie fachowiec???
          • Gość: miastus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 12:18
            nie obrazam sie, (niestety to ja musze sie dostosowac do rynku a nie odwrotnie, a jak mam sie umowic na 70zl za robote w jakims salonie a pozniej pol roku lazic za kasa to wole mniejsze ale pewne pieniadze u szaraczkow) od 2 lat robie ludziom zabudowy (jak trzeba kafle tez klade) i nie widzialem jeszcze idealnie polozonych plytek chocby i za 50zl, zwykly klient nie jest w stanie stwierdzic czy glazura jest dobrze polozona, jemu sie moze podobac efekt ale detale, bledy, pokaze mu dopiero ktos kto wie o co chodzi(to tak a propos fachowosci)...dziwie sie tylko ze sa ludzie ktorzy placa 70zl z polozenie kafli na podlodze, z drugiej strony to tanio jesli z te pieniadze robisz kopie posadzki z Kaplicy Sykstynskiej:)
        • Gość: dracena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 14:58
          zadanie pyt. mialo na celu rozpoznanie rynku tak "pi razy drzwi"
          zadając je nie mialam najmniejszego pojęcia o cenach -teraz przynajmniej juz
          cokolwiek wiem-rozumiesz??
          i wyznaje zasadę: nie zawsze taniej znaczy lepiej
          • Gość: miastus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 15:06
            nie miej mnie za kompletnego idiote, wiem co mialo na celu pytanie... krotko mowiac lepiej bedzie kiedy zaplacisz drozej...mnie tez to czegos nauczylo,widze ze wysoka cena stwarza pozory fachowej roboty wiec postanawiam wprowadzic to w zycie
            • Gość: dracena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 21:42
              nie mam Cię za idiotę -jesli tak to odebrałes...
              z natury jestem skąpawa...i jesli mglam ,wybieralm zawsze opcje tańszą
              szczerze?: rzadko okazywalo sie ,ze to dobry wybor był...
              ale to tez nie regula
            • Gość: Aga IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.03.07, 15:51
              Jestem na poczatku budowy, ale o dobrych fachowcow trzeba walczyc jak o
              mat.budowlane- umawiac sie pare miesiecy wczesniej. Moi powiedzieli 50zl za
              mkw.- robią dokładnie, ładnie, estetycznie, ludzie z wyobraźnią plastyczną.
              Jeżeli beda robic cały dom w środku, to negocjacje są możliwe.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.