• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dyskusje na temat projektów domów - nowy wątek Dodaj do ulubionych

• 07.07.11, 15:00
      z171

Co myślicie o tym domu? Myślałam, żeby zamiast standardowego okna w salonie zrobić duże balkonowe z wyjściem na taras i jedno z wyjśc na taras zlikwidowac (to przy salonie) i zrobić zwykłe okno. Czym można wykończyć elewację, zamiast tego drewna, żeby było ładnie, nowocześnie i trwale?
      Czy Wy coś byście zmienili? Macie może jakieś uwagi? Z góry dziękuję za pomoc
      • Gość: Wiki12 IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.13, 15:49
        Ten dom jest super. A jesli chodzi o wykończenia, pewnie, ze można zastapić drewno innym materiałem. My wahamy sie między: wybieramprojekt.pl/projekt-domu-z171-ac61/ a tym: wybieramprojekt.pl/projekt-domu-tk35-ce16/.
        projekt z171 ma super układ funckjonalny, ale projekt TK35 bardziej nam sie podoba w bryle.
        Jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy w dobrych doradczych rękach:)
    • Gość: Hlynur IP: *.icpnet.pl 23.08.11, 20:07
      Na wiosne zaczynam budowe "domu pod jarząbem" w technologii szkieletu drewnianego:
      archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-jarzabem-n/m4b55d7f604030,2273
      Czy macie jakies sugestie?
      • Gość: ARTUR IP: *.162.netric.pl 19.02.12, 20:11
        hej Zastanow sie powaznie nad szkieletowym rozwiazaniem moj szwagier ma i NIE POLECAM!!!!!!!!!
    • 28.08.11, 21:08
      Witam,
      Jestesmy zainteresowani zakupem projektu Slodki z pracowni MgProjekt. Planujemy budowe kolo Warszawy, ale zanim dokonamy zakupu projektu chcielibysmy ewentualnie
      poprosic o komentarz i pare wnioskow wynikajacych z budowy Slodkiego,
      jakich korzystnych zmian Panstwo dokonaliscie i jakie bledy wynikly na
      etapie budowy. Bedziemy wdzieczni za podzielenie sie z nami uwagami i ewentualnie zdjeciami z etapu budowy.
      Bardzo dziekuje i pozdrawiam,

• 03.10.11, 08:23
        Podoba się jarząbek 7; wszystko na jednym poziomie
        archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-jarzabem-7/m4d5b82166d246,1#lista_produktow
        trudny wybór
        a może pod tulipanowcem...
        --
        wwwcabala.blox.pl/2011/05/Garden.html
        fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403871,5,21,50262,Fruzia.html
        • 13.10.11, 21:12
          Czy ktoś buduje ten dom ?????????????????
          Napiszcie co o nim sądzicie.
          • Gość: maja IP: *.centertel.pl 18.12.11, 12:02
            Tak.Budujemy ten cudny dom i nie mamy z kim się podzielić swoimi wątpliwościami i radościami
            • Gość: xyz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.12, 08:37
              Odpowiedź do osób, które budują dom według projektu ZAPACH WIOSNY WARIANT II.... ja jestem na etapie wyboru projektu i właśnie zastanawiam się nad ww. projektem. proszę napiszcie gdzie budujecie, na jakim etapie jesteście i bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące tego projektu.

pozdrawiam
            • Gość: ania IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.09.13, 16:36
              maja ja buduje projekt zapach wiosny wariant podstawowy ale chciałabym zaadoptować poddasze tak jak w wariancie II,który ty budujesz.Czy możesz mi przesłać parę fotek poddasza i schodów na poddasze,bo ciekawi mnie jak to wygląda w realu.Mój E-mail krzesniak.anna@interia.pl
      • 27.01.12, 11:45
        Choc sam nie budowalem domu (jeszcze) to moge powiedziec, to co mówili znajomi. Na etapie budowy nie mieli problemow z domem. Wiadomo, indywidualne przeróbki dotycza kazdego, ale to juz kwetia miedzy Toba a architektem. Także moge polecić pracownie mg.
      • Gość: Kasia.Wrocław IP: *.net.brewet.pl 27.02.12, 20:22
        Super kogoś znaleźć kto buduje według tego samego projektu. Ja Słodziaka zamówiłam już jakiś czas temu. Projekt mam już w domu w wersji zarówno papierowej jak i elektronicznej. Wersję elektroniczną zamówiłam, bo już teraz mam zamiar myśleć o urządzeniu domu, choć zostało jeszcze sporo czasu jak będę mogła plany wprowadzić w życie :)
        Na ten projekt zdecydowałam się ze względu na bardzo dobry układ pomieszczeń i dlatego, że jest porostu ładny. Pozdrawiam
        • Gość: Andrzej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.12, 14:06
          trzeba przyznac ze slodki wyglada na duuuuuzo wiekszego niz jest w rzeczywistosci :) Patrze na metraz a tu jest tylko 226 metrow kwadratowych. Oczywiscieto jest duzo, ale kiedy pierwszy raz zobaczylem projekt myslalem ze bedzie wiecej. Na stonie pracowni MG widzialem kilka realizacji i mnie zatkoalo. Gdy z zona przegladalismy mnostwo projektow, ten spodobal sie nam od poczatku. Teraz gdy jupilismy juz prjekt nie mozemy doczekac sie rozpoczecia realizacji. Bedzie super! :)
          • Gość: Mariusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.12, 11:42
            Witam

Jestem doradcą w jednej z hurtowni materiałów budowlanych we Wrocławiu.
            Współpracujemy z większością producentów materiałów potrzebnych do zbudowania domu.
            Jeżeli inwestycja jest we Wrocławiu lub okolicach chętnie pomogę przy wyborze materiałów oraz przy wycenie. Oczywiście za darmo.
            kontakt: Mariusz 609033533
            • Gość: Camaro Z28 IP: *.hidehost.net 05.07.14, 11:29
            • Gość: Camaro Z28 IP: *.hidehost.net 05.07.14, 11:42
            • Gość: Palio Fire 1.3 16V IP: *.hidehost.net 05.07.14, 11:42
        • Gość: 128 Super Europa IP: 68.64.166.* 21.05.14, 13:57
        • Gość: Fiat Regatta S 199 IP: 68.64.166.* 29.05.14, 09:42
      • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 12:40
        Jeśli już zbudowaliście lub pewnie jesteście w trakcie budowy domu wg projektu słodki bardzo proszę o uwagi z okresu budowy. Czy są jakieś niespodzianki? My również będziemy budować w okolicach Warszawy, w Piasecznie. Zostało poczynionych wiele zmian w projekcie i chętnie bym z kimś porozmawiała w tej kwestii, mogę jeszcze zmienić niektóre rzeczy. Z jakimi mniej więcej kosztami trzeba się liczyć, czy kosztorys pracowni jest adekwatny? Do stanu developerskiego oczywiście. Bardzo proszę o opinie.
    • Gość: młoda IP: *.xdsl.centertel.pl 02.11.11, 19:12
      witam mam pytanie jesteśmy z mężem w trakcie załatwiania projektu domu,znaleźliśmy projektanta który zrobi nam wymarzony indywidualny projekt za bardzo rozsądną cenę. Minus oczywiście jest a mianowicie projekt składa się tylko z części architektonicznej brak części konstrukcyjnej i instalacyjnej.
      tzn. zawiera rzuty,przekroje,elewacje,...Moje pytanie czy to starczy?
      • 07.11.11, 19:22
        Kto buduje?
        • 24.11.11, 23:40
          Ja planowałem wybrać AMULET ale ostatecznie zdecydowałem się na ten www.najciekawszeprojekty.pl/projekt/zz-486/z128.
      • Gość: Kornelia IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.05.12, 10:35
        Jednak poleciłabym Tobie zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Projekt domu wraz z całością budowy. Sadzę, że jest to nie tylko oszczędność kosztów, ale czasu i nerwów. Nie trzeba się martwić o dużą liczbę ekip budowlanych, czy też opóźnień podczas budowy. Wiem, że takie rozwiązanie poleca firma ArtHauss www.arthauss.pl. Nie musicie się wtedy z mężem martwić o instalacje i konstrukcje domu.
    • 23.01.12, 12:14
      Witam

to i ja sie przylacze :)
      kupujemy dom wg projektu "dom w anemonach" Archon

archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-anemonach/m486b5ddf9b970,2273
      Macie jakies uwagi? Wszystkie za i przeciw w cenie.
      Dziekuje!
      • Gość: marchewka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.12, 10:25
        Ja jeśli chodzi o dom w okolicach 120 metrow to zainteresowala sie tym projektem. www.mgprojekt.com.pl/rozwojowy
        Takiego na rynku jeszcze nie widzialam. Bardzo nowoczesny, ale z nutka jakby polskiego dworku sprzed kilku stuleci. Sporo miejsca w srodku. I jeszcze mozliwosc adaptacji calego poddasza.
        • 31.01.12, 19:44
          Kto buduje w okolicach Krakowa?
          • Gość: Palio Fire 1.3 16V IP: *.ip-198-245-50.net 21.12.13, 10:11
          • Gość: 128 Super Europa IP: *.ip-198-100-146.net 23.12.13, 11:48
          • Gość: 128 Super Europa IP: *.ip-198-100-146.net 24.12.13, 04:00
          • Gość: 128 Super Europa IP: 175.44.1.* 17.01.14, 08:14
          • Gość: 128 Super Europa IP: 175.44.1.* 17.01.14, 11:28
    • Gość: Beti 872-6 IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.12, 10:59
      Zachęcam do obejrzenia:

www.studiogomez.pl/oferta/domy/dom6/?page_304362=1
    • 27.02.12, 10:16
      Przymierzam się do takiego domu drewnianego ale chciałbym poczytać kilka Państwa opinii nt. temat.
      Może napisze ktoś, kto już mieszka w takim domku nt. samego domu i tej konkretnej firmy
      Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane.

z góry dziękuję
      Ps. Poniżej link do domu, do którego się przymierzam :)

www.grupapsb.com.pl/domy-gotowe/dlaczego-dom-drewniany
      --
      irek
      • 18.10.12, 11:48
        Myślę, że tutaj możesz znaleźć całkiem sporo domów w Twoich upodobaniach :)
    • 06.03.12, 09:27
      Polecam ciekawy artykuł na temat wyboru projektu
      www.ennergo.pl/od-czego-zacz/330-wybor-projektu.html
      • 29.03.12, 15:39
        lot.ti napisała:

> Polecam ciekawy artykuł na temat wyboru projektu
        > www.ennergo.pl/od-czego-zacz/330-wybor-projektu.html

Ciekawy i obszerny artykuł, ja również polecam dla wszystkich zainteresowanych.
    • Gość: Mariusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.12, 11:36
      Witam

Jestem doradcą w jednej z hurtowni materiałów budowlanych we Wrocławiu.
      Współpracujemy z większością producentów materiałów potrzebnych do zbudowania domu.
      Jeżeli inwestycja jest we Wrocławiu lub okolicach chętnie pomogę przy wyborze materiałów oraz przy wycenie. Oczywiście za darmo.
      kontakt: Mariusz 609033533
    • 21.04.12, 19:03
      ?
      • 05.06.13, 13:22
        Zamawiając projekt domu "Eliza" z Archetonu na stronie www.grupaprojcad.pl zapłacisz za ten projekt 10% mniej :)
    • 07.05.12, 13:37
      Ja proponuję domy z bali, nowoczesne, proste w montażu i cena również nie jest zbytnio wygórowana, a dodatkowo w miarę łatwo go ogrzać.
      --
      Domy z drewna
      Generalny wykonawca
    • Gość: katia IP: *.fucio.net 13.07.12, 01:42
      Bardzo proszę o opinie o projekcie który wybrałam - i krytyczne i podpowiadające :) wszystkie będą dobre bo dom buduje pierwszy raz i nie wiem co jest istotne
      To jest projekt które z mężem wybraliśmy :
      duomo.pl/projekt-domu-marianna-ii-e-i.html
      albo w tej wersji duomo.pl/projekt-domu-marianna-e-i.html
      A może ktoś taki budował i podpowie mi jak się w nim mieszka?
      • Gość: aaggniechaa IP: *.centertel.pl 28.07.12, 23:06
        Mnie osobiście wizualnie podoba sie bardziej pierwsza wersja domku , jakoś kolorystycznie bardziej mi odpowiada. Co do środka - mnie by odpowiadał po może niewielkich zmianach choć brakowało by mi dodatkowego pokoju na dole no ale każdy ma inne oczekiwania

To co mi się podoba to strona z projektami z której wrzuciłaś link duomo.pl
        - nie trafiłam na nią wcześniej i coś czuję że mi się przyda - szukam właśnie domku ale parterowego :D a tu wyszukiwarka działa wprost IDEALNIE i pod moje potrzeby
    • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.12, 19:23
      My wybraliśmy dom z historią C258 zapraszam do obejrzenia postępow na placu budowy na blogu moje4.blogspot.com/
    • 13.10.12, 20:10
      Planuję wybudowanie nowoczesnego domu, o prostych kształtach. Dobrze też by był energooszczędny. Trafiłem na stronę lipinscy.pl i trafiłem na taki projekcik- projekty.lipinscy.pl/Belfast/ co o nim myślicie ? jakie wady i jakie zalety ma on Waszym zdaniem ?
    • Gość: jan w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.12, 08:55
      a co myslicie o tym projekcie:
      dom w promocji nie jest za duży jak na trzy osobową rodzine?
    • Gość: dafak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.12, 10:46
      szukałem go i trafilem na strone gdzie ten sam projekt kosztuje troche mniej i dodatkowo jakies bonusy tez sie otrzymuje.... vesta
      ale do rzeczy
      surowy zamknięty 220-250
      całkowity w zależności od użytych materiałów i czy dokupujesz do niego plazme 50 cali i wypas kominek wiec górna granice ciężko określić średno 350 powinnaś zamknąć
    • 06.02.13, 18:36
      Witam, planuje budowe domu i zastanawiam sie nad wyborem projektu. Rozwazam Sielanke z Horyzontu www.tooba.pl/projekt-domu-Sielanka-II-A1-paliwo-stale/a,s_pd,idp,15205.html lub Milforda Domy Lipinscy projekty.oferty.net/projekty_domow/12485-dcb60.html.

Znalazlam duzo zdjec i realizacji sielanki ale nie spotkalam sie z opiniami na temat Milforda. Czy ktos buduje ten dom lub moze podzielic sie opinia?

szukam domu z podwojnym garazem, wyjscie na zachod. powierzchnia ok 130m, z mozliwoscia wykorzystania kotla na paliwo stale czyli bedzie potrzebny skladzik, idealnie za garazem. poza tym ok 3 sypialnie; salon wychodzacy na poludnie, dach nie ma znaczenia,

dziekuje za wszystkie podpowiedzi
      • Gość: 128 Super Europa IP: 117.26.200.* 02.12.13, 17:13
      • Gość: Palio Fire 1.3 16V IP: 68.64.166.* 14.05.14, 09:01
    • Gość: Dorota IP: 193.200.51.* 07.02.13, 10:59
      Bardzo proszę o pomoc w dobrym zaplanowaniu wnętrza domu. Jest to ten projekt.
      Regularnie nad nim medytuję, gdyż mamy wąską i małą działkę, stąd jako jedyny był dość funkcjonalny dla naszych potrzeb, nawet architekt, u którego chcieliśmy zamówić indywidualny widząc ten stwierdził, że lepiej go kupić i zrobić adaptację. Zwrócono mi natomiast uwagę na brak pomieszczeń gospodarczych. Jesteśmy rodziną 2+2. Zamówiliśmy projekt w wersji dla konstrukcji szkieletowej.

1. Zależy mi na dodatkowym pokoju na dole (możliwe, że kiedyś zamieszka tam któreś z rodziców), więc zadecydowaliśmy, że kuchnię przeniesiemy do salonu, na tę ścianę obok schodów, a pod schodami powstanie spiżarnia (ciut powierzchni na nią ukradniemy z salonu), w miejscu kuchni zaś będzie miejsce na sypialnię, które na razie spełni rolę pomieszczenia gospodarczego, także do przechowywania rowerów. Planujemy na dole ogrzewanie podłogowe, więc tam też będą płytki (drewnopodobne).
      2. Schody mogą być dwubiegowe, jest na to miejsce, wiec pewnie tak się stanie.
      3. U góry chciałabym wygospodarować pralnię z suszarnią, może to być trochę kosztem garderoby i łazienki, bo jesteśmy przyzwyczajeni do blokowej łazienki 4m2 z pralką i koszem na brudną bieliznę w środku, nie marzymy o pokoju kąpielowym, ale pranie chcę stamtąd wyrzucić, nawet jeśli łazienka będzie przez to mniejsza, niż te 5,7 m2.
      4. Mieszkamy teraz w bloku, więc boję się naszego apetytu na duże pokoje. Salon potrafię sobie wyobrazić, bo z obecnego (19 m2+4m2 aneksu) jesteśmy zadowoleni, a tamten będzie większy, ale pokoje u góry to dla mnie luksus, który z jednej strony boję się ograniczać, a z drugiej mam świadomość, że inne pomieszczenia też są ważne. Trudno mi się zdobyć tutaj na chłodną kalkulację, poza tym dzieci (dwoje nastolatków), które teraz mają wspólnie niecałe 12 m2 też nie chcą po dobroci oddawać swojej przestrzeni. I tak będą musiały, ale chciałabym zadbać o to, aby przynajmniej miały pokoje równej wielkości, w środku zamiast szaf planuję w ich pokojach garderoby i nie umiem określić samodzielnie jak duże powinny być. Pokoje dzieci będą potrzebne jeszcze przez jakiś czas, a pralnia zawsze. Oczywiście w naszej sytuacji trzeba ją usytuować na poddaszu.
      5. W projekcie brakuje wejścia na strych, a chciałabym już teraz przewidzieć tę możliwość.
      6. Z balkonu rezygnujemy. Wystarczy ogród, podcień i taras.
      7. Po lewej stronie (u nas to jest północ) nie będzie okien ze względu na 3-metrową bliskość działki sąsiada, więc w garażu, być może na klatce schodowej i w aneksie kuchennym będą luksfery, a okna trzeba doprojektować od zachodu.
      8. Gdzie zrobić taras? Od wchodu (góra projektu) czy od południa (prawa strona)? Od zachodu (dól) jest podcień, ale niewielki.

Bardzo proszę o uwagi. Mam swoją skromną koncepcję, ale projektowałam to bez żadnego doświadczenia z mieszkania w domu jednorodzinnym. Jeśli będzie trzeba, to postaram się wkleić.
      • Gość: Dorota IP: 193.200.51.* 07.02.13, 13:02
        Postanowiłam jednak wkleić linki do obrazków :-)

Moja koncepcja parteru, bez zaznaczonych okien i drzwi tarasowych
        Moja koncepcja poddasza
        • Gość: mama_dorota IP: *.portgdansk.pl 19.02.13, 13:44
          Czy mogłabym prosić o odpowiedź na mój post?
      • 24.10.14, 21:26
        Bardzo dobry projekt, projektant słusznie założył zastosowanie betonu komórkowego ponieważ ten dom jest wykonany ze ściany jednowarstwowej a bk najlepiej się do tego nadaje. Moim zdaniem najlepsze będą bloczki Termalica - dają najlepszy wsp bo U ściany wyniesie 0,173 W/m2K i są najkorzystniejsze cenowo.
    • Gość: gosia IP: *.pa.gov.pl 08.02.13, 11:01
      Czarujący Nikodem - buduje ktoś taki domek?
    • 27.05.13, 12:34
      Mi podoba się projekt Dayton II
      extradom.pl/projekt-domu-dayton-ii-dcp261a-WOB1138
      Dla 5 osobowej rodziny, kuchnia oddzielona od salonu - cudna. Z tym że
      - nie chcemy garaża- chciałabum zrobic tam pokoj kompterowy lub dla gości z oknem
      - pomieszcznie nr 2.4 totalnie niewiem po co tam jest ? po co mi tak duża pralnia,
      - na górze chce tylko pokoje dla dzieci, sypalnia na dole
      - w celu oddzielenia przeszczennego dużego stołu od salonu można zrobić np. stopień
      proszę o sugesitie
      • 20.06.13, 15:24
        Wybraliśmy z mężem projekt Dayton II po wielu poszukiwaniach. Kuchnia jest rzeczywiście cudna, w większości projektów to małe i niepraktyczne pomieszczenie a tu mozna spełnić swoje marzenia. Mnie przekonało również pomieszczenie 2.4 czyli pralnia, suszarnia i prasowalnia w jednym na poddaszu świetnie się sprawdza, pranie szybko schnie pod skosami, o takim pomieszczeniu również marzy wiele kobiet. Masz dzięki temu czystą łazienkę. Wazne jest aby salon i jadalnia były większe, bo przecież dół domu to takie centrum rodzinne a u góry właśnie jest część prywatna sypialnie i wg mnie bardzo ważna suszarnia.Nie rozumiem dlaczego tak mało osób interesuje się tym projektem, ponieważ jest bardzo dobrze pomyślany. Myślę, ze może być problem z szerokością działki no i koszty, to się okaże...
      • Gość: piotr IP: 217.173.12.* 06.08.13, 00:46
        szukam realizacji projektu Dayton II w rzeczywistości.
        kontakt na priv pietrofalco69@gmail.com
        • 14.08.13, 13:04
          Witam,czy ktoś może buduje albo wybudował juz taki dom?
          Jeżeli jest taki szczęściarz to poprosze o kontakt na gazetowy z chęcia bym się dowiedziała paru rzeczy ;-)
    • 05.06.13, 13:20
      Gość portalu: grażyna napisał(a):

> Czy ktoś korzystal z projektu domu Vesta? Ile czasu zajmuje budo
      > wa i jakie mniej więcej są jej całkowite koszty. oczywiście chodzi mi o surowy
      > dom, a nie o urządzone juz wnętrza.

Zamawiając na www.grupaprojcad.pl zapłacisz za ten projekt 10% mniej :)
    • Gość: Radek Garwolin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.07.13, 00:04

Widzieliście to ? Ktoś moze się z Was budował ten dom ?
      szukałem projektu - dzialkę mam wprawdzie 1200m ale ograniczone fundusze
      i znalazłem takie coś co w sumie wygląda całkiem nieźle cenowo a projekt jest gratis

z500.pl/blog/2012,dom-z69pr-cena-z-budowa-229-000-brutto.html

• 13.05.15, 12:29
        Tak. Inna firma ma taką usługę na domy drewniane - fajny klimat takiego domu z bala. Rozwazałem, ale jako pierwszy dom buduję murowany dom z poddaszem.
    • 03.10.13, 12:19
      Witam
      Planujemy zakup projektu Tytus II
      plandomu.pl/projekt5669-tytus_ii.html
      Macie jakieś uwagi? Spostrzeżenia? Może są wady których nie widzimy?
      Będziemy wdzięczni za każdą szczerą opinię :) :) :)
    • Gość: Uno scr 95 IP: 198.204.237.* 17.01.14, 16:47
    • 22.01.14, 21:38
      Witam, zastanawiam się nad zakupem projektu Z199. Mam jednak wrażenie, że jest to trochę za duży dom dla mojej rodziny. Chciałabym zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości. Czy może Ktoś z Forumowiczów realizuje ten projekt w woj.dolnośląskim i można byłoby zobaczyć domek?
      A może macie jakieś uwagi na temat tego projektu? Z góry dziękuję:)

z500.pl/projekt/176/Z199,dom-parterowy-z-przestronnym-salonem-i-4-pokojami-oraz-z-garazem-od-frontu.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.