Dodaj do ulubionych

Inspiracje łazienkowe

11.08.08, 19:08
sporo ciekawych pomysłów na łazienke w sklepie www.scandinavianliving.pl
Edytor zaawansowany
  • gosiaczek557 11.08.08, 20:54
    super, super... ale to nie sztuka ładnie i wygodnie urządzić
    łazienkę 20m2 - ładnych rzeczy w sklepach jest pod dostatkiem.
    Proszę o inspiracje jak urządzić łazienkę 4-5m2, bo takie
    najczęściej są w naszych mieszkaniach (a często i mniejsze). Tak
    żeby było, ślicznie i wygodnie.
  • mrukmrukmruk 18.10.11, 09:39
    gosiaczek557 zajrzyj sobie do tej notki, tam masz sporo pomysłów jak urządzić małą łazienkę, jak ukryć brzydkie rury i tak dalej.
  • nioma 12.08.08, 13:14
    ja mam podobny problem, lazienka mikroskopijna, w ktorej musze
    zmiesci prysznic, sedes, umywalke, pralke i szafke.
    czeka mnie remont w najblizszych tygodniach, zero pomyslow, jakby
    tego nie pustawiac to i tak ciasna kiszka wychodzi.
  • mozaika0 23.04.10, 14:56
    Najlepsza galeria inspiracji.
    Specjalnie dopasowana do zwykłych mieszkań z bloków.

www.supermozaika.pl/html/gallery/3-Inspiracje.html
    I żeby zrobić podobne wnętrza u siebie nie potrzebne wydawać majątek!
  • jacenty_78 20.10.11, 16:44
    A ja bardzo fajną łazienkę znalazłem na stronce :
    www.decoroom.eu/wizualizacje/dom-wesola/

Lubie takie czarno-białe klimaty.
  • Gość: doom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 11:01
    A ja polecam sklep internetowy domitp.pl tam mają naprawdę piękne rzeczy do łazienki wszystko świetnej jakości.
    Sam skoszystałem z ich usług dlatego polecam - warto
    Dadam że obsługa najwyższej jakości
  • Gość: July IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.10, 11:09
    a ja polecam sklep marmurowe.pl. mają piękne płytki. U nich urządziłam łazienkę.
    Polecam.
  • trish1986 04.06.10, 14:06
    Witam!
    Wiesz co? Na pewno zainteresuje Cię moja propozycja. Otóż znalazłam
    w Internecie bardzo fajną stronę sklepu zajmującego się wystrojem
    wnętrz. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz do urządzenia
    swojego domu czy mieszkania. Oto adres: plytki24.pl Ja już
    skorzystałam z ich usług. Pewnie Ty też znajdziesz tam coś dla
    siebie. Polecam!
  • bacha975 13.08.10, 09:51
    Co jest waszym zdaniem wygodniejszym, lepszym pomysłem : wanna czy kabina z
    hydromasażem? Zabieram sie za remont łazienki i nie wiem którą opcje wybrac,
    dodam że jest to jedyna łazienka w mieszkaniu które dziela 4 osoby. A jeśli
    kabina to jaka- mozecie cos zaproponować?? zastanawiałam sie nad tymi
    meble-wyposazenie.hiperogloszenia.pl/lazienki-sanitaria/ogloszenie/125522-kabiny-prysznicowe-oferta/#ogloszenia-ze-zdjeciem125522
  • ani_mru 15.08.10, 16:54
    bacha975 to zależy od wielu rzeczy. Po pierwsze czy domownicy lubią poleżeć w
    wannie czy wolą szybką odnowę biologiczną z hydromasażem :) A po drugie napiszę
    Ci z własnego doświadczenia, że my zamontowaliśmy w bardzo małej łazience kabinę
    prysznicową bo nie lubimy wanny a potem, kiedy urodziło nam się dziecko
    stwierdziliśmy, że jednak wygodniejsza byłaby mała wanna z parawanem... Ale już
    nie będziemy nic kombinować, następnym razem będziemy mądrzejsi :)
  • Gość: caponne IP: *.dynamic.chello.pl 07.05.11, 10:59
    to prawda.. tu się zgodzę z przedmówcą, prysznic jest fajny - mało miejsca zajmuje można poszaleć kupując kabinę z bajerami np. radio, masaże itp, jednak są sytuacje kiedy wanna jest niezastąpiona - szczególnie przy małym dziecku, chociaż po części można rozwiązać to kupując kabinę z wysokim brodzikiem

pozdrawiam

----
    Zlecenia-Budowlane.net - baza fachowców i firm budowlano-remontowych
  • Gość: gość forum IP: *.internetia.net.pl 22.06.14, 23:21
    To zależy co lubisz:) kabina prysznicowa jest bardzo praktyczna i zajmuje mniej miejsca, wanna będzie świetnym miejsce relaksu. Duży wybór zarówno kabiny prysznicowych jak i wanien znajdziesz tutaj. Polecam ten sklep, ja wyposażyłam tam całą łazienkę, dzięki nim sporo zaoszczędziłam.
  • Gość: Karolina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 12:22
    Witajcie,

znalazłam ciekawą ofertę akcesoriów łazienkowych (www.ole.pl/category/akcesoria-lazienkowe-grafit). Bardzo podoba mi się ta stal. Zastanawiam się jednak, czy będą współgrać z łazienką w kolorze zielonym. Trudno mi to sobie wyobrazić, dlatego będę wdzieczna za każdą wskazówkę
  • tigrissimo 07.06.11, 12:10
    Wg mnie stal będzie pasować do większości kolorów, czyli także zielonego. Co prawda odcieni zieleni jest tak dużo, że ciężko wyobrazić sobie co dokładnie masz na myśli
  • Gość: www.e-primo.pl IP: *.217-171-61.tkchopin.pl 06.06.11, 21:24
    Witam zapraszamy do sklepu www.e-primo.pl nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje:
    miłą i fachową obsługę,kompleksową realizację Państwa marzeń o łazience doskonałej.

Jesteśmy przedstawicielem i bezpośrednim importerem wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Oszczędzając Państwa cenny czas nasza fachowa pomoc dotyczy wszystkich faz wyposażenia od projektu wnętrza, poprzez techniczne uzgodnienia i dobór towaru, aż po wykonanie lub pomoc w wyborze wykonawców.

www.magialazienek.pl

e-primo@wp.pl
  • herkson 03.10.11, 16:40
    Fajne akcesoria są tutaj:
    www.e-inclusive.pl/Akcesoria-%C5%82azienkowe.html
    Polecam ;-)
  • Gość: Uriah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.14, 12:37
    Mi bardzo podoba się seria NEXT producenta STELLA, www.all-domo.pl/pl/c/NEXT/40
    Tylko dość drogie niestety..
  • ikaria80 03.10.11, 22:06
    Nowa seria Nano wyposażenia do malutkich łazienek:
    cersanit-nano.com.pl/
    Najmniejsza miska wisząca jaką znalazłam na rynku.
  • Gość: Antek IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.11, 21:32
    Ja mogę polecić bardzo ciekawy artykuł odnośnie podłogi w lazience www.epodloga.pl/design.php?artykul=podloga_drewniana_do_lazienki
  • ikaria80 06.10.11, 22:28
    Mogę jeszcze podpowiedzieć ,że powstał nowy portal o łazienkach i znalazłam tam kilka fajnych artykułów na ten temat:
    olazience.pl
  • budowlaniec777 18.10.11, 14:56
    Świetne inspiracje, nowoczesne rozwiązania dla domu smart-hdl.home.pl/
  • jarocki15 11.11.11, 14:02
    Ja akcesoria łazienkowe kupiłem tu: www.wyposazenielazienki.com.pl
  • Gość: gość forum IP: *.internetia.net.pl 22.06.14, 23:14
    Wszystkim , którzy planują remont łazienki polecam zajrzeć do sklepu Armadeo, mają tam duży wybór armatury do łazienki.
  • mariana08 04.08.14, 18:52
    Fajne pomysły na aranżacje można też znaleźć na i-budowlany.pl - najlepsze jest to, że od razu można zamówić to, co nam się spodoba ;)
  • 0tomcio 07.08.14, 10:03
    Jestem na etapie wykańczania domu, żona chce wannę w łazience z zasłonka prysznicową, ja wolałbym zamiast zasłonki szklane przesuwane przesłony. Co jest lepsze? Jej zdaniem szyba będzie trudniejsza do mycia, ale taką zasłonkę tez trzeba regularnie myć, żeby grzyb nie osiadł. Dla mnie te zasłonki są niehigieniczne i wyglądają nieciekawie, natomiast szkło jest nowoczesne i zawsze modne, pasuje do każdego wnętrza i łatwiej nadać łazience fajnego charakteru.
    --
    wywóz gruzu Wrocław
  • ann28_ts 06.08.14, 13:24
    Polecam: www.facebook.com/Salon.TrendStudio
  • agata.sz123 03.07.19, 15:43
    Fajne meble do łazienki ma firma Widax Meble z Kielc. :) Mają super katalog i bardzo duży wybór! <3 Polecam! :)
  • skyfall001 05.07.19, 06:34
    Właśnie. Urządzenie małej łazienki jest o wiele trudniejsze, bo tutaj właściwie każdy centymetr ma znaczenie.
  • bella91 31.07.19, 20:49
    Dokładnie! Mała łazienka nie jest wielkim polem do popisu u możliwości są bardzo ograniczone. Dlatego trzeba przemyśleć każdy szczegół bardzo dokładnie. My zdecydowaliśmy się na prysznic bez brodzika i szafkę na zamówienie w której chowam ręczniki, chemię, kosmetyki itd. Teraz szukam armatury i zestawu natryskowego. Chyba postawię na baterię firmy Kludi - www.kludi.com/pl/ Słyszałam, ze jakościowo jest super.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka