Dodaj do ulubionych

Nowoczesne tapety

24.11.08, 19:19
Uwielbiam tapety! Minęły czasy białych ścian i wałków do farb ze żłobionymi
wzorkami. Olbrzymi wybór tapet (w tym tych naprawdę dobrych i efektownych -
winylowych) znalazłam na eBayu (tanio - to ważne szczególnie przy większych
powierzchniach) i teraz powoli odnawiamy pokoje i inne pomieszczenia w domu.
Polecam te tapety bez mrugnięcia okiem!
Edytor zaawansowany
  • 12.06.10, 23:32
    Fototapety odżyły na dobre. Tym razem zadomowia sie na dluzej bo
    wybor jest przerazajacy :)
    --
    raptem 8mln fototapet w PIXERS.pl
  • Gość: bca IP: 178.122.15.* 13.06.10, 22:24
    Tapety to jest bardzo banalne
    Tutaj jest galeria - najbardziej oryginalne rozwiązania

www.supermozaika.pl/html/gallery/7-%C5%9Aciany.html
    Polecam zobaczyć
  • 17.10.13, 21:19
    Pięknie się nadają do sypialni, czy do salonu w pełnej krasie! Wyobraź sobie takiego słonia, gdy do pokoju wchodzisz: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5356482! ;-)
  • 18.10.13, 09:02
    fototapeta do łazienki? jedną z ostatnich realizacji można obejrzeć tu
    --
    pozdrawiam
    COLOR-owe wnętrza
    COLOR-owe wnętrza na Facebook'u
  • Gość: Marysia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.06.10, 11:21
    Widziałam kilka ładnych wzorów, ale i tak tapet używam tylko i wyłącznie jako dodatków dekoracyjnych. Ostatnio w ten sposób odnowiłam pokój gościnny. Ściany odmalowane zostały drzewkiem oliwnym śnieżki, a przez środek jednej ścian poprowadziłam pas tapety, gdzie powieszony został duży LCD. Całość wygląda bardzo fajnie i przede wszystkim nowocześnie.
  • Gość: kromik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 12:27
    Witam!
    proponujemy Tapety Tekstylne, które są samoprzylepne! oznacza to, że posiadają już swój klej, więc nie trzeba martwić się o pędzle i inne akcesoria.
    tapety wykonane są z prawdziwego materiału, który jest bardzo MIŁY W DOTYKU, łatwo się czyści i nadaje przytulny klimat!

Tapeta jest POLSKIEGO PRODUCENTA, a to w dzisiejszych czasach ważna informacja!
    polecamy!
    www.kromik.pl
  • Gość: MariaN.29 IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 21:56
    Ja podeszłam sceptycznie do tematu tapet: wzory niefajne, montaż trudny, kojarzyło mi się to z kiczem. Mąż pokazał mi kilka sklepów internetowych i jakoś zaczęłam się przekonywać. tydzień temu.. zamówiliśmy pierwszą tapetę! Właśnie padam z sił po montażu, ale było to łatwe i przyjemne zadanie. wszystkim niezdecydowanym polecam Tapetowy Świat, możliwe jest zaprojektowanie własnego wzoru, można wybrać z gotowych, wszystko od ręki, zamówienie ładnie i bezpiecznie zapakowane. polecam i życzę wszystkim miłej zabawy!
  • 28.07.13, 17:52
    My będziemy tapetowali tylko u synka w pokoju, szukam ładnej tapety .
  • Gość: Kamino IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 15:23
    Nie będę sprowadzał tapet z drugiego końca europy :) wolę już zrobić zakupy w rodzimych sklepach internetowych, przy tapetach lepiej decydować się na winyl niż papierowe czy fizelinowe.
  • 18.10.13, 18:45
    Ja też się cieszę, że tapety wracają do łąsk i w to zdecydowanie lepszym wydaniu. To już nie papierowe brzydactwa z brzydkimi wzorkami. Niektóre z dostępnych tapet napraede robią wrażenie. Szczególnie tekstylne.
    --
    outbud.pl
  • 02.11.15, 21:25
    Zakochałam się w tapetach i tego typu rozwiązaniach dekoracyjnych dawno temu. To prawda, że współczesne tapety w niczym nie przypominają tych sprzed lat. Uwielbiam i polecam wzory roślinne, związane z naturą... W takim wnętrzu aż chce się żyć i relaksować :) tapety dekoracyjne
  • Gość: Alik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 20:17
    Nie trzeba szukać za granicą, żeby kupić dobrą tapetę, w dobie winylowych mycie i woda są im w sporym zakresie niestraszne.
  • 13.11.15, 11:55
    Polecam
    marmostyl.pl - marmur warszawa
    art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
  • 21.03.16, 11:44
    Ja polecam tapety AS Creation, np. decorations.pl/pl/p/2337-90-Tapeta-A.S.-Creation-zielona-AVENZIO-6/19817 :)
  • 11.04.16, 10:30
    od pewnego czasu także jestem miłośniczką fototapet. Mam już u siebie w sypialni i w pokoju dziennym imitującą cegłę. Wygląda to bardzo dobrze. teraz moja córka wymarzyla sobie tapetę w kotki.
  • 31.01.17, 23:10
    witam, czy moglabym poprosic Pania o zdjecie tapety cegly. i gdzie zostala zakupiona. boje sie ze bedzie to wygladac tandetnie i stad moje zapytanie
  • 30.04.16, 18:17
    Tapety przeżywają swój renesans :) Wzorów jest nieskończona ilość, można wybierać, kierując się dosłownie każdym kluczem. Ja się zastanawiam nad zakupem tapety, ale koniecznie takiej z wyższej półki, aby mieć pewność, że będzie solidna i trwała. Super wybór tapet znalazłam w sklepie decoinspiration.pl - zamawiał ktoś może z tego sklepu?
  • 11.05.16, 22:24
    Tapety pasują do każdego wnętrza. Teraz jest tyle wzorów, że naprawdę jest w czym wybierać. Mojemu synkowi marzy się tapeta z bohaterami z filmu auta. jestem dosyć sceptycznie nastawioana do tego pomysłu, ale czego to się nie robi dla swoich pociech;)
    _________
    Foteks
  • 26.05.16, 13:13
    Dokładnie, jest naprawdę ogromny wybór, ja urządziłem cały salon w fototapetach z tego sklepu: pieknetapety.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z efektów.
  • 22.12.16, 13:14
    Jeśli szukasz ciekawej fototapety do biura lub domu to zapraszamy na www.fajniemieszkam.pl Przygotowaliśmy wiele kolekcji na fototapety do salonu, sypialni, kuchni ale i fototapety do biura oraz innych pomieszczeń firmowych. Na terenie Warszawy i okolic zapewniamy montaż fototapet. Nasi specjaliści robią to już od 8 lat. Drukujemy w bezpiecznej dla zdrowia technologii HP Latex i wybieramy tylko sprawdzone materiały. A jeśli szukacie innych pomysłów na elementy dekoracji wnętrz to zapraszamy na www.decorabbit.pl Znajdziecie tu m.in. lustra dekoracyjne, poduszki dekoracyjne oraz nowoczesne grzejniki szklane z nadrukiem.

Często klienci pytają nas o montaż fototapet, jak je sprawnie i równo nakleić. Cóż, najlepiej zamówić profesjonalną usługę montażu tapety, ponieważ nie jest to wcale takie proste. No i szkoda ryzykować uszkodzenia materiału. Nasi specjaliści montują tapety głównie w Warszawie i okolicach, ale możliwy jest montaż na terenie całej Polski. Znają się na tym i montują fototapety już od 8 lat. Zapraszamy na naszą stronę www.fajniemieszkam.pl, na której przygotowaliśmy mnóstwo grafik na tapety oraz znajdziecie zdjęcia wielu realizacji. Do naszych fototapet wybieramy sprawdzone materiały i zabezpieczamy je ochronnym laminatem. Drukujemy w bezpiecznej dla zdrowia technologii HP Latex. A jeśli szukacie innych oryginalnych dekoracji wnętrz zobaczcie nasze propozycje na www.decorabbit.pl Do zobaczenia ;)
  • 24.01.17, 15:10
    Dla mnie nowoczesne tapety to taki które nie niszczą się za szybko i się nie brudzą, strefy estetycznej nie poruszam bo każdemu podoba się co innego, ja do siebie kupiłam tapety zmywalne ze względu na trójkę dzieci które brudnymi rączkami dotykają wszystko, jak na razie się sprawdzają, także polecam
    arcz.pl/tapety-scienne-zmywalne-do-kuchni/
  • 24.01.17, 22:54
    A ja ostatnio wpasowalam sie w trendy i w salonie uzylam tapety z flemingami jest boska deeco.eu/category/tapety-nowoczesne-deeco

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.