• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nowoczesne tapety

• 24.11.08, 19:19
    Uwielbiam tapety! Minęły czasy białych ścian i wałków do farb ze żłobionymi
    wzorkami. Olbrzymi wybór tapet (w tym tych naprawdę dobrych i efektownych -
    winylowych) znalazłam na eBayu (tanio - to ważne szczególnie przy większych
    powierzchniach) i teraz powoli odnawiamy pokoje i inne pomieszczenia w domu.
    Polecam te tapety bez mrugnięcia okiem!
    Edytor zaawansowany
    • 12.06.10, 23:32
      Fototapety odżyły na dobre. Tym razem zadomowia sie na dluzej bo
      wybor jest przerazajacy :)
      --
      raptem 8mln fototapet w PIXERS.pl
      • Gość: bca IP: 178.122.15.* 13.06.10, 22:24
        Tapety to jest bardzo banalne
        Tutaj jest galeria - najbardziej oryginalne rozwiązania

www.supermozaika.pl/html/gallery/7-%C5%9Aciany.html
        Polecam zobaczyć
      • 17.10.13, 21:19
        Pięknie się nadają do sypialni, czy do salonu w pełnej krasie! Wyobraź sobie takiego słonia, gdy do pokoju wchodzisz: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5356482! ;-)
      • 18.10.13, 09:02
        fototapeta do łazienki? jedną z ostatnich realizacji można obejrzeć tu
        --
        pozdrawiam
        COLOR-owe wnętrza
        COLOR-owe wnętrza na Facebook'u
    • Gość: Marysia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.06.10, 11:21
      Widziałam kilka ładnych wzorów, ale i tak tapet używam tylko i wyłącznie jako dodatków dekoracyjnych. Ostatnio w ten sposób odnowiłam pokój gościnny. Ściany odmalowane zostały drzewkiem oliwnym śnieżki, a przez środek jednej ścian poprowadziłam pas tapety, gdzie powieszony został duży LCD. Całość wygląda bardzo fajnie i przede wszystkim nowocześnie.
    • Gość: kromik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 12:27
      Witam!
      proponujemy Tapety Tekstylne, które są samoprzylepne! oznacza to, że posiadają już swój klej, więc nie trzeba martwić się o pędzle i inne akcesoria.
      tapety wykonane są z prawdziwego materiału, który jest bardzo MIŁY W DOTYKU, łatwo się czyści i nadaje przytulny klimat!

Tapeta jest POLSKIEGO PRODUCENTA, a to w dzisiejszych czasach ważna informacja!
      polecamy!
      www.kromik.pl
      • Gość: MariaN.29 IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 21:56
        Ja podeszłam sceptycznie do tematu tapet: wzory niefajne, montaż trudny, kojarzyło mi się to z kiczem. Mąż pokazał mi kilka sklepów internetowych i jakoś zaczęłam się przekonywać. tydzień temu.. zamówiliśmy pierwszą tapetę! Właśnie padam z sił po montażu, ale było to łatwe i przyjemne zadanie. wszystkim niezdecydowanym polecam Tapetowy Świat, możliwe jest zaprojektowanie własnego wzoru, można wybrać z gotowych, wszystko od ręki, zamówienie ładnie i bezpiecznie zapakowane. polecam i życzę wszystkim miłej zabawy!
    • 28.07.13, 17:52
      My będziemy tapetowali tylko u synka w pokoju, szukam ładnej tapety .
    • Gość: Kamino IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 15:23
      Nie będę sprowadzał tapet z drugiego końca europy :) wolę już zrobić zakupy w rodzimych sklepach internetowych, przy tapetach lepiej decydować się na winyl niż papierowe czy fizelinowe.
    • 18.10.13, 18:45
      Ja też się cieszę, że tapety wracają do łąsk i w to zdecydowanie lepszym wydaniu. To już nie papierowe brzydactwa z brzydkimi wzorkami. Niektóre z dostępnych tapet napraede robią wrażenie. Szczególnie tekstylne.
      --
      outbud.pl
      • 02.11.15, 21:25
        Zakochałam się w tapetach i tego typu rozwiązaniach dekoracyjnych dawno temu. To prawda, że współczesne tapety w niczym nie przypominają tych sprzed lat. Uwielbiam i polecam wzory roślinne, związane z naturą... W takim wnętrzu aż chce się żyć i relaksować :) tapety dekoracyjne
    • Gość: Alik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 20:17
      Nie trzeba szukać za granicą, żeby kupić dobrą tapetę, w dobie winylowych mycie i woda są im w sporym zakresie niestraszne.
    • 13.11.15, 11:55
      Polecam
      marmostyl.pl - marmur warszawa
      art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
    • 21.03.16, 11:44
      Ja polecam tapety AS Creation, np. decorations.pl/pl/p/2337-90-Tapeta-A.S.-Creation-zielona-AVENZIO-6/19817 :)
    • 11.04.16, 10:30
      od pewnego czasu także jestem miłośniczką fototapet. Mam już u siebie w sypialni i w pokoju dziennym imitującą cegłę. Wygląda to bardzo dobrze. teraz moja córka wymarzyla sobie tapetę w kotki.
    • 30.04.16, 18:17
      Tapety przeżywają swój renesans :) Wzorów jest nieskończona ilość, można wybierać, kierując się dosłownie każdym kluczem. Ja się zastanawiam nad zakupem tapety, ale koniecznie takiej z wyższej półki, aby mieć pewność, że będzie solidna i trwała. Super wybór tapet znalazłam w sklepie decoinspiration.pl - zamawiał ktoś może z tego sklepu?
    • 11.05.16, 22:24
      Tapety pasują do każdego wnętrza. Teraz jest tyle wzorów, że naprawdę jest w czym wybierać. Mojemu synkowi marzy się tapeta z bohaterami z filmu auta. jestem dosyć sceptycznie nastawioana do tego pomysłu, ale czego to się nie robi dla swoich pociech;)
      _________
      Foteks
      • 26.05.16, 13:13
        Dokładnie, jest naprawdę ogromny wybór, ja urządziłem cały salon w fototapetach z tego sklepu: pieknetapety.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z efektów.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.