• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Remont łazienki - koszt Dodaj do ulubionych

• 13.06.09, 08:10
    chciałbym wyremontowac łazienkę - wymiana płytek, wstawienie
    prysznica, zmiana toalety i umywalki. jak może byc koszt. łazienka
    ma 4,5m2. jest w nowym budwonictwie. czy lepiej samemu skuć płytki ?
    bedzie wtedy mmiejszy koszt ? ktoś może oststnio remontował...
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Tomek-Dortmund IP: *.versanet.de 13.06.09, 08:43
      A moze wogole nie skuwac plytek?
      Jest system plytka na plytke ze specjalnym gruntem, wyjdzie taniej i szybciej.
      Mysle ze ze wszystkim ca. 20 tys musisz przygotowac, z tym ze sam glazurnik z
      materialem ca 10tys wyniesie do tego hydraulik i wyposazenie nastepne tyle. To
      bylby najtanszy wariant.
      • Gość: boleo1 IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.11, 19:12
        koszty rzędu 10-14 tys.
        Sprzęt lepszej klasy oczywiście.

---

czarter jachtów | centrum rozrywkowe dla dzieci | wakacje nad morzem | forum pokerowe | sklep internetowy | drobne panele podłogowe | Najpiękniejsze miejsca | zdrowie, uroda, aromaterapia | prezentacja maturalna | Producent ekranów LED | outsourcing it | PRACA.ZARABIANIE PRZEZ INTERNET | części samochodowe | kajaki atrakcje mazury | części samochodowe | bielizna erotyczna | allplayer | kręgosłup | Butik YourLuxury - luksowy butik | producent medali | skup monet warszawa | dietetyk Gdynia | zespół na wesele warszawa | dźwirzyno | filmy online | sklep internetowy z butami | fotografia ślubna warszawa | pizzeria szczecin | części samochodowe szczecin | zespół na wesele
      • Gość: adam IP: *.tvk-net.pl 01.04.11, 15:14
        jaki grunt
      • 06.11.13, 22:49
        Gość portalu: Tomek-Dortmund napisał(a):

> sam glazurnik z
        > materialem ca 10tys

Fliziarz weźmie nawet 50 tys. jeśli mu tyle dasz :)))). Ja za flizowanie 26 m2 (ściany + podłoga + klej zapłaciłam 1549 w tym flizy 900 zł, 180 zł ok. 2 m mozaiki, 49 zł 7 m. listwy i ok.300 zł klej. Fliziarz spoza Krakowa. Taki liczy nawet o 30% taniej niż fliziarz z miasta wojewódzkiego. Dotyczy to zresztą prawie każdego wykonawcy łącznie z kierownikiem robót i generalnym wykonawcą. Fliziarz, który u niego zapierdziela za 30 zł od metra i cieszy się, że ma robotę, prywatnemu inwestorowi budującemu bądź remontującemu systemem gospodarczym zaśpiewa nawet 75 zł a ten kosztorys przekroczył już wszelkie granice przyzwoitości.

wyniesie do tego hydraulik i wyposazenie nastepne tyle. To
        > bylby najtanszy wariant.

Hydraulik to może tak z 1000 zł. za kucie ściany do instalacji pod prysznic a osadzenie nowych sanitariów na miejscu starych to też prosta robota i zmieścisz się w paru setkach. Natomiast koszt sedesu to jest od 230 zł. najtańszy do 2550 Villeroy&Bosch. Umywalka też do kompletu markowego będzie znacznie droższa niż zwykłe "Koło"

--
        Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
        • 08.11.13, 14:59
          praca na inwestycjach różni się od tej u prywatnego inwestora skalą wielkości a to ma wpływ na cenę..:)
          jak kupujesz małe opakowanie towaru to płacisz jednostkowo zazwyczaj więcej niż gdy kupujesz paletę
          koszty prowadzenia biznesu rozkładają się na większą ilość ułożonych metrów itd
          a poza tym u prywatnego inwestora nierzadko traci się czas na zbędne gadanie,przerwy w pracy spowodowane choćby zakupami materiałów,pracą innego fachowca bo na małych metrażach trudno działać np fliziarzowi i elekrykowi i hydraulikowi itd...

dlatego osobą chytrym w szczególności polecani są początkujący,nałogowcy,gamonie etc. :)

nie tylko ty jedna odkryłaś że "wieśniaki" są tańsi
          wszyscy znane mi "łapiduchy" korzystają z usług chłoporobotników,wszak wiadomo że kto jak
          kto ale lekarz potrafi dobrze wyczuć człeka,a że praca i na roli i na budowie obfituje w wypadki
          więc okazji do spotkania nie brak...

ja tam nie żałuję im tych smętnych zleceń za wyżyłowane pieniądze,nawet nie to że płacą
          krus a nie zus,ale powiedz czy ty prowadząc biznes np.usługi budowlane
          czytałabyś z przyjemnością jak ktoś jawnie agituje do zbijania cen do tych sprzed 10-ciu lat ?
          i na takiego łapiducha/urzędasa ja mam płacić ponad 1000pln skladek z których i tak nie skorzystam?
          bo leczyć to ja wolę się w prywatnej klinice,stać mnie.
    • 13.06.09, 16:32
      Średnio, ciężko trochę uśredniać, remont to koszt 5000 zł.
      robocizna z materiałem (kleje fugi, listwy itp), do tego trzeba
      kupić płytki i wyposażenie, do tego dojdą ewentualne przeróbki
      hydrauliczne. Zależnie od wybranego wyposażenia i płytek, koszt
      oczywiście może być bardzo wysoki lub nie przekroczyć 7-8 tysięcy,
      ale robocizna z materiałami, jak napisałem wyżej, nie powinna być
      wyższa niż 5000 przy tej wielkości łazienki. Oczywiście jak kupisz
      płytki po 500 zł/m2 to nie ma co liczyć, że je ktoś położy w
      uśrednionej cenie 60 zł/m2 z materiałem.

--
      biuro@zubbau.pl
    • Gość: nomis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 10:31
      Robocizna 5000zł ?????? Chyba tu lobby budowlańców się rozpisało.
      Sam możesz skuć stare płytki i pomalować ściany. Układane płytek za
      metr to około 40-50 zł.(warszawa) W Twojej łazience jeżeli jest z 10
      metrów do położenia to z 400-500zł. Montaż kabiny, toalety i
      umywalki to 200zł od sztuki czyli 600zł razem. W sumie powinno wyjść
      z 1000-1100zł. Drobne prace hydrauliczne w cenie. No bo co 200zł za
      przykręcenie umywalki??? Wiadomo, że coś przy rurkach powinno się
      zrobić i to jest w cenie.
      pozdrawiam i nie daj się naciągnąć.
      4,5 m łazienki to maks tydzień pracy. A ktoś napisał, że 5000zł za
      robociznę. Czyli co 20.000 miesięcznie taki fachowiec zarabia. Ale
      jasne możesz tyle zapłacić, choć równie dobrze ekspedientka, bądż
      sprzątaczka mogłaby tyle zarządać.
      • Gość: Tomek-Dortmund IP: *.versanet.de 14.06.09, 11:05
        Taka lazienka 4-5m² oznacza 20m² plytek sciennych i 4m² gresu + klej +
        fugowanie(fuga)=3000 zl
        plytki srednio 80zl za metr= 2000 zl
        po hydrauliku trzeba tynkowac, dzien pracy i materialy=500zl
        wanne trzeba obmurowac=300zl
        silikon=500zl
        wywiesc gruz=200zl
        mamy 6500 zl + podatek + 10% za ryzyko/gwarancje/zysk/narzedzia= 8800 zl
        mozesz podwiesic sufit, halogeny elektryka: 1500 zl
        hydraulik 1-2 dni pracy= 500 - 1000zl
        nowy zlew, wanna, kibelek, rurki itd= 5000 zl
        suma sumarum 16300 zl
        nomis policz sam, albo najlepiej zadzwon do mnie dam ci odrazu zlecenie na 19
        lazienek....
        • Gość: yass IP: *.tp.unicity.pl 14.06.09, 11:36
          Lazienka w bloku ok. 4 m2 - calkowity remont generalny na poczatku 2008 roku:
          koszt 12 tys. zl. Robocizna - 4 tys. zl (bez faktury) - w tym dodatkowo
          przerobka pionu kanalizacyjnego i wody. Plytki scienne i podlogowe Cersanit ok.
          50 zl/m2 wc podwieszane umywalka z szafka wanna narozna z obudowa takze Cersanit
          lustro z oswietleniem nad umywalka. Plytki scienne na plytach k/g. Nowa
          instalacja wody - miedz. Fugi - Sopro Saphir. Klej - najdrozsze Sopro Nr 1. Nowa
          instalacja kanalizacyjna. Nowa instalacja elektryczna. Nowa instalacja gazu -
          miedz. Sufit podwieszany PCV z halogenami. Nowy grzejnik drabinkowy. Suszarka
          podwieszana nad wanna. Skucie murkow zakrywajacych rury. 16-20 tysiecy? Gdzie
          ten kryzys? Gdzie ten spadek cen?
        • Gość: b.g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 11:58
          to podaj nr.tel.
        • Gość: siwydym IP: 89.231.218.* 25.10.09, 00:30
          Silikon - 500 zł ?????????
        • Gość: Aldon IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 07.02.11, 19:58
          sa to ogromne pieniadze, czesto bierzemy kredyty i pozyczki, warto sie zastowic gdzie aby nie przeplacic. Ja mam zaufanie do openfinance, patrzac na kredyty sasiadow ciesze sie ze nie przeplacam
          • Gość: 00 IP: *.12.nat.oswirus.krakow.pl 29.08.11, 20:33
            chyba zartujesz z tym openfinances? jak trafisz na tumana to kredyt bedziesz zalatwial 3 miesiace
        • Gość: jo IP: *.212.52.254.getinternet.no 31.10.12, 20:54
          chyba was wszystkich po.....
      • Gość: EDI IP: *.18.75.146.tmi.telenormobil.no 16.08.09, 00:44
        40zł 50zł za połozenie metr płytek to napewno amator stary
        stoczniowiec który niema pracy i to w Warszawie hehe
      • 16.09.09, 11:05
        życzę powodzenia z takim remontem
        szczególnie mnie bawi zawsze zaglądanie do cudzej kieszeni,
        --
        pozdrawia
        calleh
        do o-koła
      • Gość: ARTUR PACAŁA IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.11, 10:29
        TYLKO ZLECAC CI ŁAZIANKI. JESTES BARDZO OBCYKANY W TYM CO PISZESZ. MOŻE WYSTĘPOWAŁEŚ W USTERCE.
      • Gość: mrozu1984 IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.12, 09:56
        Tak!Tak! policzyłeś tylko ostateczne wykonczenie. A gdzie przygotowanie podlłoza instalacje prąd. Chyba że samemu zrobisz całą resztę. Gdzie wykmończenie naroży ? gdzie wykonanie otworów? Życzę powodzenia przy szukaniu fachowca za taką cenę. Powiem krótko bez 2000zł za malutką łazienkę (zakładając ża wszystkie prace typu przygotowanie ścian, wylewka i wod-kan są już przygotowane) nie masz się co fatygować po fachowca. Smutne będzie twoje zaskoczenie.
        • 08.11.13, 20:12
          Gość portalu: mrozu1984 napisał(a):

> Powiem krótko bez 2000zł za malutką łazienkę (zakładając ża wszystkie pra
          > ce typu przygotowanie ścian, wylewka i wod-kan są już przygotowane) nie masz si
          > ę co fatygować po fachowca. Smutne będzie twoje zaskoczenie.

Ależ oczywiście. 2000 zł to jak najbardziej realna cena

--
      • Gość: kriksos IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 10.02.13, 19:48
        nomis cymbale jesli łazienka ma 4,5 m to chyba chodzi o podloge wiec jak ci wyszlo 10 m liczyc sie naucz
      • 06.11.13, 23:08
        Gość portalu: nomis napisał(a):

> Robocizna 5000zł ?????? Chyba tu lobby budowlańców się rozpisało.
        > Sam możesz skuć stare płytki i pomalować ściany. Układane płytek za
        > metr to około 40-50 zł.(warszawa)

No proszę. W Krakowie też ceny flizowania zaczynają się od 35 zł w górę. 45 to średnia cena. Ale tu mnie panowie wykonawcy zwyzywali od wyzyskiwaczek, wykorzystywaczek, płacącym jałmużnę zamiast "godziwej" ceny. No poszalały chłopy do reszty i we we łbach się im z pychy poprzewracało. Myślą że frajer inwestor śpi na pieniądzach i chyba za cel swojej ambicji stawiają sobie oskubanie go najdokładniej jak się da. Za markowy szwedzki system co całkowicie skomputeryzowany zapłaciłam firmie inżynierskiej 25 tys. a tu za układanie glazury w 4.5 metrowej łazience facet chce 10 tys. :))).

W Twojej łazience jeżeli jest z 10
        > metrów do położenia to z 400-500zł. Montaż kabiny, toalety i
        > umywalki to 200zł od sztuki czyli 600zł razem. W sumie powinno wyjść
        > z 1000-1100zł. Drobne prace hydrauliczne w cenie. No bo co 200zł za
        > przykręcenie umywalki??? Wiadomo, że coś przy rurkach powinno się
        > zrobić i to jest w cenie.
        > pozdrawiam i nie daj się naciągnąć.

Dokładnie. U mnie nie dawali sanitariów, bo paru wykonawców jeszcze się przewinie ale np. mój instalator co ustęp dla wykonawców na czas trwania remontu zainstalował gratis.

> 4,5 m łazienki to maks tydzień pracy. A ktoś napisał, że 5000zł za
        > robociznę.

Pewnie chory na schizofrenię urojeniową :))).

Czyli co 20.000 miesięcznie taki fachowiec zarabia. Ale
        > jasne możesz tyle zapłacić, choć równie dobrze ekspedientka, bądż
        > sprzątaczka mogłaby tyle zarządać.

A ile powinien zażądać chirurg za operację na otwartym sercu? Ale w Polsce panu fliziarzowi i panu hydraulikowi taką operację sfinansuje Państwo polskie za darmo, z naszych podatków. A panowie jeszcze chcieliby zedrzeć z innych ile się da.

--
    • 22.06.09, 19:44
      jeśli to jeszcze aktualne to zapraszam do kontaktu 510 153 513
      • 06.09.09, 12:20
        Wykonuje remonty wykończeniowe,jeśli jest aktualne.Proszę o kontakt
        781601009
        • Gość: ANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 17:03
          Chce dokonczyc lazienke po taniu prosze,o kontakt 503959123.Dziekuje...
    • Gość: Perfekt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.09.09, 15:02
      Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem firmy PERFEKT we Wrocławiu
      http://www.perfekt.wroc.pl/cennik.html
      Wykonujemy: Remonty mieszkań, domów, remonty łazienek i wiele innych.
    • 12.10.09, 12:31
      Zapraszam do zapoznania sie z naszymi cenami na stonie :
      www.sklep.lavabo.pl/
      LAVABO gwarantuje najwyższą jakość i niskie ceny.
      Jesteśmy dystrybutorem takich producentów ceramiki jak:

- KERASAN

- ARTCERAM

- HIDRA

Posiadamy w swojej ofercie również takie marki jak:

- Koralle

- Keramag

- Huppe

- Grohe

- Hansgrohe

- Hansa

- Zucchetti

- Omnires

- Bandini

- Ronal

- Kaldewei

- Riho

- Roca

- Marazzi

- Porcelanosa

- Imola

- Cerdomus

- Cifre oraz wiele innych

Spora część w/w marek posiadamy na stanach magazynowych.

Piszę do Państwa z propozycją nawiązania współpracy.

Posiadamy korzystny program lojalnościowy dla projektantów i architektów.

Od projektantów nie wymagamy podpisywania żadnych wiążących umów, dla stałych
      klientów udzielamy znacznych rabatów.

Jeśli będą Państwo zainteresowani proszę o kontakt.

Pozdrawiam
      LAVABO
      ul. Zakopiańska 56 paw. 4
      30-418 Kraków
      tel. 12 267 25 40
      poczta@lavabo.pl
    • Gość: RED-Mar IP: *.e-wro.net.pl 03.12.09, 14:40
      Witam, zapraszam Pana do kontaktu i wyceny: www.redmar.wroclaw.pl/
      • 03.12.09, 16:34
        Jeżeli zależy Panu na obniżeniu kosztów
        remontu, zapraszam tutaj.. Nabędzie Pan
        wszystkie niezbędne materiały w bardzo przystępnych cenach. Obsługa sklepu jest
        bardzo sympatyczna i w mgnieniu oka spełnia wszystkie zachcianki klienta
        dotyczące materiałów. Polecam.
    • 06.12.09, 23:17
      Ja zapraszam wszystkich do idwiedzenia strony www.favore.pl
      Kazdy znajdzie cos dla siebie. Pozdrawiam
      Pozdrawiam
      --
      WladcaDusz
    • 04.06.10, 14:32
      Witam!
      Wiesz co? Na pewno zainteresuje Cię moja propozycja. Otóż znalazłam
      w Internecie bardzo fajną stronę sklepu zajmującego się wystrojem
      wnętrz. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz do urządzenia
      swojego domu czy mieszkania. Oto adres: plytki24.pl Ja już
      skorzystałam z ich usług. Pewnie Ty też znajdziesz tam coś dla
      siebie. Polecam!
    • Gość: remontowiec.pl IP: *.96.80.5.telemedia.pl 28.01.11, 12:02
      Witam
      szukasz firmy, która wykona dla Ciebie remont lub wykończy mieszkanie, dom lub biuro? Skorzystaj z naszych usług!
      Firma Remontowiec gwarantuje pełen profesjonalizm, szybkość w realizacji usług oraz fachowe doradztwo.
      Nasza oferta obejmuje:
      Kompleksowe wykańczanie mieszkań, remonty, arażacje
      malowanie, tapetowanie, tynki, gładzie, glazura, terakota, podłogi, sufity podwieszane, ścianki działowe, montaż armatury sanitarnej, elektryka, instalacje wodno- kanalizacyjne i inne.

Działamy na terenie miasta Wrocław oraz wszystkich okolicach Wrocławia
      Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Firma REMONTOWIEC
      zadzwoń : 502657 517
      napisz : paw@remontowiec.pl
      Dowiedz się więcej o nas na : www.remontowiec.pl
      remonty wykończenia mieszkań wrocław
    • 28.01.11, 20:51
      w zeszłym roku robiłam łazienke 13m2 na poddaszu mam na podłodze gres poler firma nova gala baterie do bidetu,wanny i umywalki grohe sanitariaty tez firmowe więc niezbyt tanie i za łazienkę prawie 3 razy wiekszą nie zapłaciłam 20000!!!wiec nie wiem skąd ty bierzesz te ceny????
      • Gość: Fachman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.02.11, 23:44
        Z postu wnioskuje,że to była nowa łazienka więc nie uwzględniłaś kosztu instalacji wod-kan i elektryki ,bo najzwyczajniej w świecie ona już tam była (chyba,że się mylę)Ja za same wod-kan robione przez kolegę (więc tanio) w łazience o pow. ok 8m2 zapłaciłem 1700zł (materiały i robocizna)w 2008 roku.Glazura i terakota średnia półka (ale ładne włoskie:)) 1800zł (48zł m2),położenie (znowu po znajomości) 1400zł.Klej+ fugi ~500zł,meble (zabudowa gratis,drewniana pod marmurowym blatem)blat 800zł.Zlew+bateria 400zł.Kibelek (sklep kolegi)300zł.To już prawie 7tys.A gdzie lustro,wanna,lampa nad lustro,lampa sufitowa,kontakty,zawory,liczniki.Wtedy jak liczyłem wyszło mi ok 13tys. ale wszystko robione przez znajomych i kupione w sklepach w których mam niezłe rabaty.Same montaże blatu,zabudowy,lustra,wanny,kibelka etc. robiłem sam.Ponieważ troszku siedzę w branży to powiem tak.Łazienka jest najdroższa z całej chaty.(oczywiście jak wszystko jest robione w podobnym standardzie)
        • Gość: Robcio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 21:23
          Gratuluję kolegów i znajomych.... muszą Cię chyba bardzo ,,lubić" ...
        • 16.02.13, 16:38
          Koszt kompleksowej robocizny łazienki z pięciu-sześciu tysięcy nie zejdzie
          Remonty Ruda Śląska
    • Gość: ciekawski IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.11, 18:09
      Ludzie jakie Wy wypisujecie bzdety to az sie rzygac chce :/ Koszta remontu takiej lazienki ( mam bardzo podobny metraz i wlasnie ja robie ) nie powinny przekroczyc 5000 zl! W byle markecie budowlanym mozna kupic ladne plytki na promocji, bo jest koncowka serii a do takiej mini lazienki duzo nam ich nie potrzeba. Koszt polozenia kafelkow to ok. 80 zl/m2 pod stolica. Nie ma sie co dawac nabic w butelke bo przyjdzie "wspanialy fachowiec" i powie nam ze za robocizne wezmie 10.000 bo bez przesady, posiedzi tam moze z tydzien!. Skuc stare kafelki mozna samemu, wtedy napewno wyjdzie troche taniej, polecam jednak zaopatrzyc sie w mloto-wiertarke z funkcja skuwania bo recznie to mozna sie zajechac. To co wypisuja tutaj ludzie ze placili po 20.000 zloty za remont lazienki w metrazu 4-8 m2 to chyba sa reklamy pseudo firm budowlanych ktore zeruja na niewiedzy ludzkiej i staraja sie naciagnac swoich klientow na jak najwieksze koszta. Skoro lazienka jest w nowym budownictwie, wiec zakladam ze nie ma wiecej jak 5 lat, wiec wymiana hydrauliki i elektryki nie bedzie potrzebna. Wystarczy teraz tylko troche pojezdzic i posprawdzac ceny. Klej jesli skujemy plytki wcale nie musi byc najdrozszy, bo dobry fachowiec przyklei nam te plytki nawet na najbardziej tandetnym kleju i nie odpadna. Roznica w cenie worka kleju to okolo 30 zl wiec juz tutaj zaoszczedzimy okolo 100 zl. Kupienie kafelkow na promocji tez zaoszczedzi nam sporo pieniazkow. Ja kupilem wspaniale plytki w cenie 17 zl/m2 bo sie konczyly i sklep wyprzedawal. A to ze plytki sa Polskie a nie Wloskie to chyba nikomu nie przeszkadza? Zakup kabiny prysznicowej tez nie musi byc wydatkiem rzedu 2000! Za takie pieniadze ( a nawet taniej ) mozna kupic kabine z hydromasazem i innymi bajerami, ktorych i tak pewnie nie bedziemy uzywac. Czy nie lepiej kupic zwykla kabine + brodzik? Koszt takiego zakupu zamknie sie w 1000 zl, a wiec juz zaoszczedzilismy 1100! Zastanowcie sie ludzie zanim zaufacie podejrzanym firmom i fachowcom bo wycyckaja Was do zera i zrobia wszystko tak ze pozniej trzeba bedzie poprawiac
      • Gość: Fachman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.03.11, 21:06
        Nie czytasz kolego ze zrozumieniem.Ja nie reklamowałem nikogo (tym bardziej siebie) a pisałem o realiach.W małej łazience nikt ci nie poda ceny kładzenia płytek za m2,bo przy małym metrażu jest pełno docinek i "rzeźby w g..nie" więc się ustala cenę po obejrzeniu.Poza tym nawet jeżeli tak liczysz to:4m2 po podłodze to z glazurą wyjdzie...ok 25m2 więc 2tys.zł.ZA SAMO POŁOŻENIE GLAZURY I TERAKOTY.500zł tania glazura i terakota.1000zł (jak pisałeś)tania kabina.Do tego klej,fugi,lustro,meble (najtańszy biały szajs z marketu ~800zł),zlew(najtańszy 50-70zł)kran(chińszczyzna 50zł)kilka kontaktów,(50-100zł)kibel (najtańszy szajs 200zł)
        Więc teraz się zgadzam.Za 5tys. z najtańszego shitu zrobisz łazienkę.Po 1 m-cu będziesz wymieniał kran,po kilku kibel,max po roku zajeb..tą kabinę za 1000zł.Powodzenia.
      • Gość: dsf IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.12.12, 13:07
        "ciekawski" to ty masz szajs w tej łazience jeśli jechałeś na najtańszym materiale i wydałeś na całość tylko 5 tys. Mnie same płytki więcej wyniosły (6m2 ma łazienka). Porządna bateria natryskowo wannowa kosztowała ponad 3 tys. Do tego przerabialam hydraulike i elektrykę - tez troche koszty podnioslo. Nie wiem jaka kabine nabyłeś, ale kabiny za 2 tys z hydromasażerami to chinska tandeta. Porządna kabina z tego typu funkcjami kosztuje dużo więcej. Nie ccę cie krytykować, ale jeśli klej kupiłeś najtańszy to nie zdziw się, jeśli któregoś dnia płytki zaczną ci lecieć. Na pewnych rzeczach nie opłaca się oszczędzać. I nie mówię tu o nabijaniu kasy fachowcom. Poprostu materiały, które chcemy zasytosowac powinny być przynajmniej średniej klasy jesli nie ccemy za dwa lata od nowa remontowac.
    • 12.04.11, 15:35
      Zależy jakie wybierzesz sprzęty. bo przecież możesz kupić wc za 200 zł a możesz i za 1200, czy 2 tys. Tak samo z umywalką czy prysznicem. Kabinę plastykową kupisz za 700 zł a już z wyższej półki same szklane drzwi kosztują 3 tys. Wszystko zależy od twojego portfela. Możesz kupić tanie płytki za 35 zł/metr a możesz hiszpańską glazurę za 400 zł za metr.
      --
      ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
      by Zia 86.
    • 12.04.11, 17:44
      ags12345 napisała:

> chciałbym wyremontowac łazienkę - wymiana płytek, wstawienie
      > prysznica, zmiana toalety i umywalki. jak może byc koszt. łazienka
      > ma 4,5m2. jest w nowym budwonictwie. czy lepiej samemu skuć płytki ?
      > bedzie wtedy mmiejszy koszt ? ktoś może oststnio remontował...

Około 20 tyś ze wszystkim.
      --
      Najlepsze Projekty altanek w Lublinie
    • Gość: Ania i Marcin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.04.11, 22:35
      remontowaliśmy niedawno dom. i o dziwo na niektore prace musieliśmy miec zgodę
      łazienka to pikuś, ale jak bedziesz chciał zrobić cos wiecej, lepiej to przeczytaj
      muratordom.pl/budowa/remont-w-praktyce/remont-jakie-prace-wymagaja-zgloszenia-a-jakie-pozwolenia,23_7001.htmlAiM
      • Gość: Ania i Marcin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.04.11, 22:37
        sorry , machneliśm się
        to będzie ten adres do artykułu z remontai
        muratordom.pl/budowa/remont-w-praktyce/remont-jakie-prace-wymagaja-zgloszenia-a-jakie-pozwolenia,23_7001.html

AiM
    • Gość: Iga IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.04.11, 18:47
      Wydaje mi się,że najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie fachowca, któremu zlecisz remont o poradę w tej sprawie. Lepiej nie robić nic zanim nie skontaktujemy się z firmą remontową, bo często możemy bardziej zaszkodzić niż pomóc :)
      Ja w zeszłym roku remontowałam łazienkę i kuchnię. Oczywiście chciałam to wykonać jak najtaniej i zamówiłam firmę przez internet. Panowie okazali się rewelacyjni. Bezpłatnie dokonali szczegółowych pomiarów, doradzili i wyremontowali wspaniale pomieszczenia.
      Znalazłam ich dając "na próbę" ogłoszenie na stronie, gdzie można właśnie zlecić takie remonty i dostałam kilka fajnych ofert. Panowie powiedzieli,żeby nic samemu nie ruszać, oni się wszystkim zajmą. Jak powiedzieli tak zrobili :)
      • 18.04.11, 19:28
        i szacunek i za to
        i wierzcie mi coraz więcej takich ekip będzie
        ja zawsze powtarzam ze chce tylko pracować i mieć za to zapłacone
        --
        www.marbun.jky.pl/
        zapraszam do mojej galerii
    • 14.05.11, 10:46
      Witam

Łazienka łazience nie równa, nie da się ot tak podać cenny, podając metraż płytek do położenia , najlepiej poproś kogoś by ci to wycenił

Pozdrawiam:

Robert Kucharski
      Tel.794358367
      biuro@kucharski.biz.pl
      Tekst linka
    • 17.05.11, 10:55
      Różnie z tym bywa.
      Fachowa ekipa będzie kosztować w zależności od użytego materiału.
      Jeśli metr płytek kosztuje 60zł to za położenie za życzą sobie 60zł. Płytki 100 robocizna 100. Podobnie wygląda sprawa z prysznicem, wc, bidetem, wanną itp. Jedynie zabudowa regipsowa jest stała. Z drugiej strony to nic trudnego. Spokojnie można samemu przeprowadzić remont.
      --
      Urozmaić swój ogród-palisady z piaskowca
      • Gość: łoś remontowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 11:47
        no a jak ktos kupil plytki warte 120zl w promocji lub przecenie po 50zl, to ile zazyczy sobie za polozenie fachowa ekipa? a jesli ktos dostanie jakies stare plytki od znajomych, to fachowa ekipa polozy je za darmo czy w ogole? czy moze fachowa ekipa kladzie tylko takie plytki na ktore jest dowod zakupu?
    • 19.05.11, 15:10
      Mi fachowcy zrobili -a jestem z warszawy za 1500 tys sama robocizna i jest pieknie. Nie ten co chce wyciagnac najwiecej, ale ten co potrafi (mieli referencje i byli z polecenia).
    • 20.05.11, 11:30
      z doświadczenia powiem ,że koszt remontu i tak będzie wyższy niż ten który sobie załozyłeś. Wszystko zależy od materiałów i ekipy. Polecam żebyś zamówił sobie kosztorysy u ekip,zazwyczaj robią to bezpłatnie to przynajmniej pozowli ci nakreślić koszty.
      • 20.05.11, 18:27
        właśnie dlaczego bezpłatnie ma być robiony kosztorys

czy siadając na fotel stomatologa tez mówicie obejrzy mi pan zęby i powiedz ile będzie kosztowało wyleczenie i może do pana przyjdę a może nie
        przykładów może być wiele

--
        www.marbun.jky.pl/
        zapraszam do mojej galerii
        • 21.05.11, 09:15
          Witam

Dokładnie , marbun1 ma racje, kosztorys niestety kosztuje, trzeba przecież dojechać ( spalić ropę), stracić czas itp.
          P.S.
          Kiedyś jezdziłem i robiłem kosztorys za darmo, " spaliłem " masę ropy ( koszty), staciłem masę czasu ( można było zarabiać), tylko po to żeby po kilku dniach usłyszeć że rezygnujemy z remontu. ( o ile inwestor był na poziomie, rzeszta nie raczyła nawet sms-a puścić, nie wspominająć o grzecznościowej rozmowie telefonicznej )( czytaj na kastingu okazało się że ktoś zrobi to taniej). Wiec poszedłem po rozum do głowy i wycena + kosztorys kosztują, zwracam koszt przy rozliczeniu końcowym. ( wyeliminowałem w ten sposób " inwestora - testera")

Pozdrawiam:
          www.kucharski.biz.pl/
    • 07.11.11, 23:00
      Koszt zależy od tego co mamy do zrobienia, co chcemy zamontować, jakie kupić meble i ceramike łązienkową a także jak szybko chcemy by zostało to zrobione. Ja remontując łazienkę korzystałam z pomocy fachowców z firmy Aquaroom. Znalazłam tam wszystko od upragnionej wanny z prysznicem po ceramikę i meble. Fachowcy doradzili nam co i jak powinniśmy zrobić, a koszt był stosunkowo nie duży.
    • Gość: perfekt IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.12, 23:21
      Witam, zajmujemy się kompleksowymi remontami łazienek.Szczegóły na www.perfekt.wroc.pl.
      Zapraszamy. Firma PERFEKT
    • 12.01.12, 09:26
      Zapraszam na www.tuplytki.pl.Szeroka gama płytek do łazienki,kuchni,salonu.Polecam gorąco.
      tuplytki.pl
      • Gość: pakur IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 13.02.12, 11:55
        Remont wychodzi niestety dosyć dużo... Nawet bardzo dużo... Ile dokładnie? Trudno powiedzieć. Wiele uzależnione jest od standardu wyposażenia. Polecam zamawianie wszystkiego w sieci, np. w www.e-inclusive.pl/ - jest sporo taniej.
        • Gość: Lenka IP: *.centertel.pl 13.02.12, 12:25
          Remont łazienki to grubsza sprawa. Wydaje się, że to taka niewielka powierzchnia, a jak wszystko zsumujesz to wychodzi całkiem sporo z robocizną. Spokojnie trzeba liczyć 12-15 tysięcy w optymistycznej wersji. Jak chcesz zbliżyć się do 12 tys. to możesz poszukać okazji na materiały, samodzielnie ogarnąć kwestię zakupu płytek itd. Na kleje, listwy, fugi w necie można znaleźć naprawdę dobre opcje.
    • 15.02.12, 18:54
      Wszelkie wykończenia i remonty robi warszawska firma decoroom, rozsądne ceny, młodzi , kreatywni projektanci i solidne wykonanie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.