Podbitka dachowa, ile za m? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś z Was robił ostatnio podbitkę z PCV? mój fachowiec policzył 100zł/m
    wydaje mi się że drogo, ale może się mylę? lokalizacja pod Warszawą.
    --
    Marysia
    www.peachfield.pl
    • Witaj!

W sobotę akurat skończyli u mnie - 38zł/m2, oczywiście za robociznę.
      Śląskie.

--
      Pozdrawiam
      Ryszard
    • Gość: poll IP: *.171.102.161.static.crowley.pl 23.06.09, 08:09
      Koszt samej podbitki to ok 25-30 zł za m2, ok 5 zł listwy
      wykończeniowe (przyścienne, narożne, itp.) do tego z 5 zł łaty, z
      kórych zrobisz stelarz. ok 1 zł zszywki, gwoździe i wkręty zatem
      materiał na m2 to max 40 zł. Resztę sobie dodaj. Są firmy, które
      zrobią to za 20-30 zł.
      Ja zrobiłem samodzielnie, nie jest to skąplikowana operacja.
      Wystarczą podstawowe narzędzia: piła, brzeszczot, młotek, wkrętarka,
      poziomica, ołówek, miarka, zszywacz tapicerski, nóż.
      • Nu z tego co pamiętam to nie jest to taka znowu najtańsza impreza. Ja zapłaciłam
        przy domq 8,5x15 + tarasik - ok. 5,5 tys... Chyba coś koło 80 zł/m2 z robotą wyszło
        Jest to najlepsza część domq i najlepsi fachowcy - nic nie spieprzyli :)
        Aaa i cena z ub. roku z Rzeszowa
        --
        Marta
        Grzes
        Kalina
      • Gość: Mariusz IP: *.ip.netia.com.pl 27.09.11, 15:58
        Mam pytanie gdzie można kupić w miarę tanio podbitkę listwy i pozostałe elementy? Proszę o odpowiedź
        Mariusz
        • Gość: Adrian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 12:30
          Firma Stamadrew Oświęcim! Zapraszamy do nas. Najlepsza jakość w rozsądnej cenie. Wszystko pokażemy i wytłumaczymy. Możliwość transportu. W ofercie również łaty, impregnaty.
        • Gość: UNIDREW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.13, 11:57
          Tartak Unidrew Komorniki koło Poznania ul. Kościelna45 tel 602 44 37 68 cena 25/28 złm2
    • Gość: gregor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 04:56
      25 zl w maju 2009 otwock
    • Gość: aklim IP: *.pseinfo.pl 10.07.09, 06:55
      Strasznie drogo. Według cennikow zamieszczanych przez firmy
      budowlane w internecie za podbitkę nie powinno się zapłacić drożej
      niż 20-30zł/mkw + materiał.

Pnizej kopia
      INNE PRACE Cena netto
      1. Panele drewniane ( sufit + 4 zł ) 25 zł / m2
      2. Panele plastikowe ( sufit + 4 zł ) 20 zł /m2

Pozdrawiam

Adam K
    • Nie wiem jaki jest koszt ułożenia podbitki ponieważ u mnie firma robi to w ramach umowy na budowę stanu surowego.
      Koszt samego drewna na podbitkę składzie budowlanym to ~25zł/m2 (kupiłem na allegro po ~20zł/m2, grubość 16mm). Lakiery wyszły tez ok. 20zł/m2 – najpierw podbitka była malowana podkładem penetrującym (coś jak olej) przeciw robakom i grzybom a potem 2 x malowana impregnatem koloryzującym (Tikkurila Valti Base i Valti Color).

Podbitki z PCV jakoś nie za bardzo miałbym ochotę robić, plastikowe elewacje zawsze nie podobały mi się to i też podbitki takiej nie chcę.
    • 35 zł/m2 - Błonie pod Warszawą. Podbitka z sajdingu. W razie potrzeby mogę podać namiar na ekipę.
      Te wspomniane 100 zł to chyba koszt razem z materiałem ale i tak wychodzi dość sporo.
      • Widzę że tu wszyscy się licytują gdzie taniej, gdzie drożej etc. a przecież tu nie o to chodzi...wiadomo cena jest bardzo ważna, ale najważniejsza jest jakość produktu. Co z tego że można kupić podbitkę za 20 zł jak jej grubość będzie poniżej 14 mm a jakość nie do skomentowania? Porządna podbitka powinna mieć pomiędzy 5mm a 19 mm być porządnie wysuszona, dokładnie wyheblowana etc. A co z tego że mało zapłacicie jak będą problemy z deskami...............
      • Gość: maliniak29 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.07.12, 11:05
        Można prosić namiary na tą ekipę z Błonia?
        • Gość: mirek IP: *.ip.netia.com.pl 27.11.12, 13:10
          nie wiem czy nie za późno ale u mnie w piasecznie ostatnio robił gość z lubelskiego i podbitkę i schody drewniane i teraz zamówiłem komodę. Gość to prawdziwy fachowiec a ceny są lubelskie nie warszawskie. Nie pamiętam nazwiska p. Michał 509 994 943. polecam
    • Gość: mahdach IP: 46.238.231.* 22.11.12, 15:33
      profesjonalny montaz podbitek dachowych.MAHDACH Marcin Stypczynski 696 683 714 woj. kuj pom
    • Gość: 123 IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.12, 13:14
      Zatrudniłam do budowy i remontu Tomasza Ingasiaka z Warszawy lat ok. 40-45, a ten przesłał współpracownika oszusta Marcina Mazurka z Lublina lat ok. 34. Odradzam ich usługi, gdyż uciekli z budowy, pobrali zaliczki i pracują na czarno bez faktur. Prac nie skończyli a to co po sobie zostawili to same niedoróbki i usterki. Urząd Skarbowy powinien im dobrać się do skóry za prace bez faktur.
    • 25 zł za m podbitki drewnianej , 35 zł za m robocizny / w tym trzykrotne malowanie /
      Ceny sprzed 2 tygodni - Kraków
      --
      Hello darkness, my old friend I' ve come to talk with you again
    • Gość: krystian IP: *.stimo.net 10.06.13, 20:43

kolego sa firmy co zrobia za 20 30 zl ale jak to bedzie wygladac i jak dlugo sie bedzie sie trzymac
    • Gość: kuna IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.13, 13:36
      Już od 16 zł/m2 - PodbitkaSroka.pl telefon: 18 26 81 127

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.