Dodaj do ulubionych

co to może być?

22.02.10, 23:13
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałabym zasięgnąć od Was porady. Na
wstępie chciałabym zaznaczyć,że pół roku temu byłam u lekarza jednak mówiąc
łagodnie zostałam zbyta.
Otóż mój problem wygląda następująco:
Jakieś dwa lata temu dość mocno zaczęły wypadać mi włosy, nie pomagają żadne
tabletki typu"skrzypowita",są słabe łamliwe(tu dygresja kiedyś były mocne i
grube, i oczywiście nie farbuje włosów),w tym samym czasie notorycznie
pojawiają się na mojej twarzy dziwne krosty- jakby trudno gojące się
rany(wycieka z nich woda/krew) brzmi obrzydliwie wiem... najdziwniejsze jest
to,że pojawiają się tuż przy linii włosów, linii żuchwy,rzadko na czole. Mam
jakby opuchniętą twarz i szyję, często łapie jakieś infekcje(tutaj też sfer
kobiecych), zauważyłam też,że od jakiegoś czasu mam dziwny nalot na języku,
poza tym od czasu do czasu pojawiają się na nim hmmm... nie wiem jak to
określić jakby plamy w środku różowe z białą otoczką, które bolą. Krwawią mi
dziąsła.
Co to może być? do jakiego lekarza się udać?
(mam 22lata)
proszę o poradę...
Milena
Edytor zaawansowany
  • mel.la 23.02.10, 00:05
    A u jakiego lekarza bylas? Powinnas isc do dermatologa.
  • no1teresa 23.02.10, 01:00
    mnie to wygląda na kandydozę; wiele z Twoich objawów występuje właśnie w
    drożdżycy; poczytaj nt.Candida albicans i sama się zorientuj, czy to nie jest
    dobry trop
  • ortogonalna 23.02.10, 09:31
    no1teresa chyba masz rację to może być to. Do jakiego mam lekarza sie udać?
    byłam u rodzinnego to mnie zbył!
  • minniemouse 23.02.10, 09:38
    o matko. z takimi objawami nie bylas jeszcze u lekarza????

    przyczyn moze byc bardzo duzo. moze masz np.
    celakie, nietolerancje glutenu i nie przyswajasz pewnych witamin i mineralow
    przez co mozesz miec niedobor np wit C, K, i z tego krwawia ci dziasla.
    mozesz miec tez od tego zmany skorne m.in na glowie, moga wypadac ci wlosy.


    a moze masz po prostu anemie, chora tarczyce i osobno grzyba na glowie.

    a moze byc jeszcze cos innego.


    KONIECZNIE trzeba isc do lekarza SIE ZBADAC i proobic badania!!!

    Minnie

    --
    Warto przeczytac na forum Migrena:

    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
  • ortogonalna 23.02.10, 20:20
    dziękuję wszystkim za rady, jeszcze w tym tygodniu wybiorę się do dermatologa i
    do lekarza rodzinnego, mam nadzieje,że pokieruje mnie do jakiegoś specjalisty...
    i wierzę,że te nieprzyjemne objawy ustąpią

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka