Dodaj do ulubionych

ból brzucha po antybiotyku, możliwe?

28.02.10, 17:41
Witam, przez 3 dni brałam dość silny antybiotyk na zapalenie gardła-
Azimycin. Po skończeniu zaczął się silny ból brzucha(tak mniej
więcej na środku), wymioty, biegunka i bardzo śmierdzące bąki. Czy
to możliwe że to są skutki uboczne tego antybiotyku? I mój brzuch
jest jakby większy i taki "pełny". A jak leżę to czuję w środku
jakieś burczenie i nie wiem jak to opisać, jakby mi coś tam latało.
--
Daniel 10.05.2006
Edytor zaawansowany
  • 28.02.10, 17:55
    a znasz taką formułkę - przed użyciem przeczytaj ulotkę?
    no to sobie przeczytaj kawałek o skutkach ubocznych - osłonowo oczywiście nic
    nie brałaś?
    --
    x
  • 28.02.10, 18:12
    Było napisane na ulotce że mogą występować bóle brzucha, wymioty,
    biegunka, zawroty głowy, itp. Ale nie myślałam że do tego stopnia i
    że tak długo mogą trwać. Antybiotyk skończyłam brać w środę, dziś
    jest niedziela a brzuch nadal mnie boli. A osłonowo brałam lacidofil
    i piłam kefir.
    --
    Daniel 10.05.2006
  • 28.02.10, 19:46
    Oczywiście że tak
    i to bardzo
    a gdzie leki osłonowe
  • 01.03.10, 17:51
    No przecież pisze, że brała lacidofil
    --
    -----------
  • 02.03.10, 12:00
    To mogło być jednak za mało. Antybiotyk to zabójca dla żołądka, jelit i wątroby.
    Mogła ci się wywiązać jakaś kandydoza. A może to też być skutek uboczny.
    Odczekaj kilka dni i jak nie minie, to idź do lekarza.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.