Kto oczyszczal watrobe? Dodaj do ulubionych

• IP: *.clubnet.pl 05.03.04, 17:58
    daje ten watek tutaj, a nie na forach prywatnych, bo tu jest wiekszy ruch. zreszta, jest weekend, nie ma juz lekarzy i mozemy spokojnie pogadac ;)

-------------------

wiec kto oczyszczal watrobe olejem i cytrynami i ile razy? czego sie pozbyliscie?

ja oczyszczalem 2 razy:

- za 1 razem zeszla stara, zgnila zolc i "pajeczyna" (plesn),
    - za 2 razem nic nie zeszlo, pewnie dlatego, ze nie trzymalem sie zalecen.

korespondowalem raz z osoba, ktora przeprowadzila 40dniowa glodowke, ale i tak miala jeszcze kamienie - a wie stad, ze pozniej oczyszczala watrobe i widziala, jak jej wychodza te kamienie.

ile razy Waszym zdaniem trzeba czyscic watrobwe? 4 razy wystarcza?

Pozdrv.
    • Gość: ppns IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.03.04, 00:20
      Jak przeprowadziłeś czyszczenie wątroby ?
      Zioła , dieta , jakieś zabiegi ?
      Czytałem gdzieś , że Krzysztof Krawczyk ( śpiewak i muzyk ) przeprowadził w
      jakiejś klinice zabieg oczyszcania (wątroby i dróg żółciowych ).

Podziel się tym co wiesz .

• Gość: are IP: *.clubnet.pl 16.03.04, 00:36
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=10835108
        www.medi-flowery.dk/leverpl.html (cudaczna wersja kuracji)
        www.medi-flowery.dk/stenpl.html (przesadzone jej efekty)

tluke te linki juz od miesiaca tutaj :|

www.redakcjaszaman.webpark.pl/html/targi.html
        "12.00 - dr Hanna Chmiel: Oczyszczanie wątroby - najskuteczniejsza kuracja odmładzająca. "

a KK pewnie tu oczyszczal
        www.redakcjaszaman.webpark.pl/html/wczasy.html
        "DR JADWIGA GÓRNICKA, DR HANNA CHMIEL, RED. NINA GRELLA
        ORAZ BIOTERAPEUCI: PAWEŁ TREMBACZOWSKI, STANISŁAW MARCINIAK
        OCZYSZCZANIE ORGANIZMU 27.06 - 3.07 cena:1100zł (turnus krótszy)
        24 - 31.07 cena: 1200zł
        21 - 28.08 cena: 1200zł" (za drogo, nie ma sensu, lepiej w domu, jak sie umie)

mozesz do mnie napisac na alexthefirst55@interia43.pl, to wysle lepsza wersje kuracji, ktora jest za dluga do skopiowania. Piotr P opowiada tez o niej na forum migrena.
        (w mailu NIE ma cyfr, to zabezpieczenie antyspamowe)
        • Gość: are IP: *.clubnet.pl 16.03.04, 01:19
          z Arturem sie nie smie wyklucac, ale dr Gornicka pisze, ze usuniecie tego blota zolciowego (ktore juz mam za soba) rzeczywiscie pomaga na migrene. pisze tez, ze migreny moga miec b. rozne przyczyny.
          Venus, czemu Ty po prostu nie sprooboooojesz? wiesz, jak super sie czloweik czuje bezposrednio po zabiegu? ma sie ochote doslownie usciskac wszystkich!!! a to bloto naprawde wychodzi. zapewniam, ze warto szorowac watrobe dla samego tego uczucia, ktore sie pozniej jeszcze utrzymuje. a tymczasem Ty negujesz dyplom itd. Piotra, ktory po prostu chce Ci pomoc - mniejsza czy we wlasciwy sposob.
          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 16.03.04, 01:44
            hehe, po oczyszczeniu organizma malo sie chce spac...

---------
            Pamiętam, że prawdziwe cacka wyszły ze mnie po 3 i 4 oczyszczaniu wątróbki.
            Pamiętam również, że po pierwszym razie nic ciekawego nie ujrzałam, ale za to nie mogłam nawet na oliwki patrzeć (tak przez około 3 miesiące), ale pozniej tak mnie wciagnelo, ze po jakims czasie przeprowadziłam kolejna czyszczenia, z czego 3 w trakcie 3 tygodni. Lekkie szaleństwo ale niesamowicie ożywiło...W sumie zrobiłam sobie ich 6.
            5 raz był juz kiepski, nie wyszły żadne sensacje więc zniechęcona takimi cieniutkimi widokami postanowiłam pożegać się z sokiem oliwkowym i na zdrowie wypiłam sobie buteleczkę oliwym zakrapianą szklaneczką cytryn. Takie oczyszczające wątrobe pożegnanie z oliwkowo-cytrynową kuracją wątrobową...
            Co do ilości. Zaleca sie 4 oczyszczenia, bo z tylu segmentow sklada sie wątroba. Sam Malachow chwalil sie w ksiażce ze przeszedl przez 8 kuracji...w sumie nie ma sie czym chwalic, ale jest to fascynujące.

--------------

PS. Pomimo 4tygodniowego postu nie pozbyłem się kamieni z wątroby (widzę to teraz, gdy co 2 tygodnię oczyszczam wątrobę i wychodzi masa kamieni).

------------

dobrej zabawy!
          • Gość: eMulus IP: *.c.pppool.de 21.03.04, 03:55
            Na portalu www.emul.us -> Forum -> zdrowie -> wątroba - znajduje się domowy
            przepis oczyszczania wątroby.
            • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 11:31
              dzieki, Kolego. kuracja podobna do tej, ktora ja uzywam, ale rozni sie szczegolami.

www.emul.us/forum/index.php?s=afb0156225a4af5e0c8618bd40667c6d&showtopic=2975

oni to wzieli stad:
              www.medi-flowery.dk/leverpl.html
              to o tej alergii to chyba przesada... ale watrobe bez 2 zdan TRZEBA szorowac az do skutku!!!!!!!
            • Gość: Majka IP: *.wroclaw.mm.pl 21.03.04, 11:38
              O to Ci chodzi?
              www.emul.us/forum/index.php?showtopic=2975
              Ale skąd wziąć potrzebne składniki. Ta sól i coś tam orzechowe to jest u nas do
              kupienia?
              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 11:46
                Black Walnut Hull Extra Strength (nalewka z orzecha) - 10 do 20 kropli

Ornithin - kapsułki (4 do 8 sztuk)

to jest niepotrzebne, tak samo jak ten zapper. w tym linku jest podana jakas cudaczna wersja kuracji.
                -----------
                Instrukcja metodyczna oczyszczenia wątroby

Skuteczność oczyszczenia wątroby zależy od całkowitego stosowania się do przepisu i przeprowadzenia wszystkich etapów.
                Etap pierwszy. Wcześniejsze przygotowanie - ?złagodzenie" organizmu. Jest to niezbędne do tego, by rozluźnić, nagrzać i nawilżyć organizm.
                ?Złagodzenie" organizmu można osiągnąć korzystając z sauny (suchej lub parowej) lub biorąc gorącą kąpiel. Takich zabiegów powinno być przynajmniej 5 (czas trwania od 10 do 20 minut).
                Najważniejsze, by poczuć rozluźnienie, zrelaksowanie po takim zabiegu łagodzącym i rozgrzanie całego ciała. Ostatnie ?złagodzenie" proszę przeprowadzić na dzień przed głównym zabiegiem oczyszczającym.
                Etap drugi. Przez 3-4 dni przed oczyszczeniem żywić się tylko głównie produktami pochodzenia roślinnego, pić 0,5 l świeżo wyciśniętego soku z buraka + jabłek, w proporcji (1:4), a codziennie na noc pić napar z ziół przeczyszczających.
                Etap trzeci. Oczyszczenie właściwe lepiej przeprowadzać pod koniec tygodnia (piątek-sobota lub sobota-niedziela).
                1 - 2 dzień - przez cały dzień pić tylko sok w dowolnej ilości. Gdy chce się jeść - pijcie sok, chce się pić - pijcie sok (burak + jabłka, 1:4). Podczas dnia jak najwięcej się poruszać, przebywać na świeżym powietrzu (tylko nie należy marznąć i schładzać ciała). Przy silnym uczuciu głodu jeść pieczone jabłka z miodem. Wieczorem przed snem wziąć ciepłą kąpiel (10-15 min.), wypić napar z ziół przeczyszczających.
                3 dzień - rano wypić napar z ziół przeczyszczających, następnie w ciągu dnia do godziny 18-ej pić sok (podczas silnego głodu jeść pieczone jabłka z miodem). Po godzinie 14-ej od czasu do czasu nagrzewać powierzchnię wątroby poduszką elektryczną lub termoforem - tak do godziny 18-ej. O 18-ej przyrządzić mieszankę z: 150 g oliwki z oliwek i 150 g soku z cytryny, 6 plasterków cytryny, ząbek czosnku - rozdrobnić i przełożyć do słoiczka z wieczkiem. Przygotować ciepłą pościel. Jeżeli już wszystko jest przygotowane należy o 1830 wziąć gorący prysznic, dobrze rozgrzać ciało, wytrzeć do sucha i położyć się do łóżka. O 19°° wstać, wypić 2 łyżki oliwki i natychmiast popić 2 łykami soku z cytryny, jeśli zbiera się Państwu na wymioty wziąć i ssać plasterek cytryny, jeśli ten stan nie mija, otworzyć słoiczek z czosnkiem i powąchać. Nieprzyjemne uczucie minie. Potem należy znów się położyć i rozgrzewać wątrobę. Za 15 minut znów wypić oliwkę i sok z cytryny. I tak co 15 minut, dopóki nie wypijecie Państwo całej oliwki i całego soku. Jeśli po kolejnej porcji (zwykle po czwartej) nudności nie przechodzą, proszę się ograniczyć do już wypitej ilości. Następnie należy się położyć do łóżka na prawy bok, położyć poduszkę elektryczną lub termofor na wątrobę i oglądać telewizję lub czytać. Jeśli pojawił się niepokój, proszę zażyć 2 tabletki Nospy. Po 1,5-2-3 godzinach rozpocznie się parcie i opróżnienie jelit. Mniej więcej około północy proszę wypić napar z ziół przeczyszczających i położyć się spać.
                Rano wypijcie napar z ziół przeczyszczających i zjedzcie lekkie śniadanie z produktów roślinnych, owoców i warzyw, można zjeść kaszę na wodzie. Na obiad zupę wegetariańską (jarzynową), na kolację pieczone lub gotowane ziemniaki z dodatkiem zieleniny, ryż z duszonymi warzywami, itp. Od następnego dnia rozszerzajcie menu.
    • Ludzie, wierzycie w takie bzdury? te kamienie co to niby wychodza, to nie
      siedza w watrobie ani w pecherzyku, tylko tworza sie z tej mieszaniny co ja
      wypijacie, mozna sie w ten sposob oczyszczac do usranej smierci albo i
      dluzej... kazdy kto trzymal w reku prawdziwe kamienie, wyciagniete z pecherzyka
      operacyjnie dostrzeze roznice...
      • Gość: Teresa IP: *.net-serwis.pl 21.03.04, 14:31
        no to Ty sie nie oczyszczaj i wyciagaj operacyjnie
        • Nie mam zamiaru sie oczyszczac, i nie obchodzi mnie jesli robisz to w domu. Ale
          wydawanie kasy na wizyty w podejrzanych "klinikach" zajmujacych
          sie "oczyszczaniem" to po prostu glupota...
          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 14:44
            to sie robi w domu a kase wydaje sie na 5 cytryn i butelke oliwy
            • OK, nic mi do tego. Ale pomysl logicznie, w jaki sposob moga te kamienie wyjsc
              z pecherzyka zolciowego jesli sa conajmniej kilka razy wieksze niz srednica
              przewodu zolciowego?
              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 14:57
                Pytanie: ?Wiadomo, że przewody żółciowe mają średnicę 3 - 4 mm, w jaki sposób mogą przez nie przejść duże kamienie o średnicy 20 mm i więcej (a takie są)?
                Odpowiedź: ?Przewody żółciowe posiadają gładką muskulaturę i są zdolne do rozszerzania się do 20 mm, a kiedy się kurczą, powodują to, że żółć jest wyrzucana pod ciśnieniem od 300 do 800 mm słupka wody".

oliwa rozszerza przewody, a wieksze kamienie niz 2 cm trzeba najpierw rozpuscic sokami albo ziolami
                • To jak myslisz, skad sie bierze atak kolki zolciowej? po ktorym trzeba w
                  trymiga operowac i czyscic przewody zolciowe z kamieni?
                  • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 15:08
                    nie rozumiem skad to pytanie??

Pytanie: ?Dlaczego kamienie zaczynają się poruszać?"
                    Odpowiedź: Podczas zabiegu stosuje się oliwę z oliwek, a fakt, że oliwa z oliwek posiada silne działanie spędzające żółć i powoduje kurczenie się pęcherzyka żółciowego i maksymalne otwarcie wszystkich przewodów żółciowych - jest powszechnie znany. Oprócz tego gwałtownemu wydzielaniu się żółci z wątroby towarzyszą kwasy. Kwas cytrynowy, wykorzystywany podczas oczyszczania stymuluje tę funkcję, dodatkowo jeszcze rozpuszczając twarde występy - haczyki, które utrzymują kamienie żółciowe w przewodach. Kwaśny smak - stymuluje działanie wątroby, a olejki eteryczne soku działają jednocześnie zarówno jako środek spędzający żółć, jak również i środek aseptyczny.
                    • Jesli nawet to prawda, w co watpie, to wyjda te najmniejsze, te ktore nie daja
                      objawow klinicznych... Swoja droga, kwas cytrynowy rozpuszczajacy kamienie...
                      niezle...
                      • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 15:18
                        jak Ty czytasz? jakie kamienie? to nie kamienie ma rozpuszczac! a te wieksze
                        rozpuszcza sie zolami albo sokami, jak juz pisalem.
                        pozdrv
                        • 21.03.04, 15:28
                          Gość portalu: are napisał(a):
                          >>Kwas cytrynowy, wykorzystywany podczas oczyszczania stymuluje tę funkcję,
                          dodatkowo jeszcze rozpuszczając twarde
                          występy - haczyki, które utrzymują kamienie żółciowe w przewodach<<
                          No to te haczyki sie rozpuszczaja, one sa z innej substancji niz sam kamien? a
                          co za ziol uzywasz i sokow do rozpuszczania?
                          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 15:45
                            nie wiem z czego sa te haczyki. a ziol i sokow mozna uzywac roznych, jest wiele
                            przepisow, np. jeden podany w linku wyzej. "rozpuszczalniki" dobrane sa
                            synergicznie i rozpuszczaja pewnie na zasadzie podobne rozpuszcza sie w
                            podobnym - przynajmniej to jedna z mozliwosci.
                            • 21.03.04, 15:52
                              Wlasnie o to chodzi, niby dziala ale nie wiadomo jak, moze nie dziala ale
                              pacjentowi tak sie wydaje, "podobne w podobnym" itd...Zebysmy sie dobrze
                              zrozumieli, nie mam nic przeciwko takim praktykom, pijcie sobie te mikstury,
                              jesli to pomaga na psychike to w porzadku, ale nie dawaj komus rad takich jak w
                              ktoryms z watkow: komus kto ma podwyzszone enzymy watrobowe, radzisz zeby bron
                              Boze nie szedl do lekarza tylko lykal oliwe i cytryny.
                              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 16:14
                                ja mu nie radzilem tak. tam jest ostrzezenie, zeby sie upewnil, czy wolno mu
                                robic oczyszczenie i inne ostrzezenia. radzilem tylko, zeby nie sluchal, jak
                                mu powie, ze to (parafrazuje) "nie ma prawa dzialac, bo ja nie mailem tego
                                na studiach".
                                im wiecej sie o tym dowiadujesz, tym wiecej sie przekonujesz. ja rozmawialem
                                z ludzmi, ktorzy szorowali watrobe i mowili co im zeszlo. to sie nie ma prawa
                                pacjentowi wydawac - tylko w watrobie sa takie rzeczy, ktore pacjenci pozniej
                                widza "pod soba". za 1 razem schodzi zwykle bloto zolciowe (co pomaga na migreny), po 3cim kamienie, reszta pozniej do osmego az zabiegu, kiedy watroba
                                jest czysciutka.
                                pozdrv.
                    • Gość: KS IP: *.in.lublin.pl / 62.233.188.* 21.03.04, 15:30
                      Czy kazdy może oczyszczać wątrobę, czy są jakieś przeciwwskazania???
                      • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 17:08
                        nie wiem do konca. kiedys matka mojego kumpla miala problem z worcziem zolciowym i poszla z tym do jakiegos oszusta, ktory kazal jej po prostu pic sok z cytryn i oliwe, czyli zle jej kazal i nie mailo prawa do konca zadzialac. moze przeciwwskazaniem jest zapalenie woreczka zolciowego, kto wie? dla ludzi zdrowych nie ma przeciwwskazan. jak sie ma problem z watroba, to moze warto jeszcze sie podowiadywac. zapraszam na forum med. naturalna w prywatnych.
                        • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 17:17
                          tylko ona miala naprawde juz cos z watroba nie tak, nie pamietam dokladnie co
                          wczesniej trula sie lekami itp. to bylby taki "odosobniony" przypadek wiec.
              • stąd mogą wyjść, że wcześniej pije się dwa razy gorzką sól na poszerzenie dróg
                żółciowych między innymi
                (ja przynajmniej tak stosuję zgodnie zaleceniem mojeej lekarki i lekturami)
      • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 14:41
        mysle, ze sam juz jestes po operacji. rozumiem, ze trudno Ci sie pogodzic,
        ale nie wolno Ci ciagnac pod tasak innych - pamietaj o tym, prosze.
        i to nie jest mieszanina i nie tylko kamienie schodza, inne rzeczy tez.
    • Gość: Bogdan IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 18:19
      Zajrzałem przypadkowo na wątek i oniemiałem.Nowy tutaj i ppns dwaj zaciekli
      wrogowie diety Optymalnej mają kłopoty z wątrobą!.Stosują jakieś czarowne
      zabiegi nazywane "oczyszczaniem wątroby".Przez kilka dni prawie nic nie jedzą
      tylko piją oliwę i roztwór soli gorzkiej.Aby było śmieszniej czynią to za
      pomocą słomki!.Przecież wyśmiewana przez nich golonka w porównaniu z ich
      miksturami jest niebem w gębie.
      Drogie Wesołki!
      Zamiast ciągłego oczyszczania wątroby paskudnymi i wątpliwymi metodami
      zacznijcie powodować,aby nie była ona zanieczyszczana.Najbardziej szkodliwe dla
      wątroby jest białko i węglowodany przy braku tłuszczu.Musi silnie napracować
      się,aby je przerobić na cholesterol i tłuszcze.Nic dziwnego,że przepracowany
      organ zaczyna chorować.
      Aby odciążyć watrobę należy spożywać więcej tłuszczy nasyconych,które omijają
      wątrobę i są kierowane bezpośrednio do krwi komórek i tkanek za pomocą naczyń
      chłonnych.
      Wniosek nasuwa się sam.
      Nowy tutaj i ppns musicie przejść z sekty wegetariańskiej na dietę Optymalną!!.
      • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 18:30
        nowy to ja, zmienilem nick.

moze i przeczytales wszystkie watki, kto wie, ale nic nie zakapowales, Bogdan, totalnie nic.
        • Gość: Bogdan IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 18:47
          Rzeczywiście nie skojarzyłem,że Nowy tutaj i are to ten sam forumowicz.
          Widocznie nie jestem forumowym agentem.Tylko dlaczego zmienisz skórę w czasie
          biegu[wątka].
          Natomiast skapowałem,że masz jakiś medyczno-naturalny bussines i dlatego tak
          warczysz na kokurencyjną dietę Optymalną,która odbiera ci klientów.
          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 19:00
            Bogdan, obejrzyj daty wszystkich postow w tym watku.

ja jestem studentem: siedze teraz i pisze laborke w C++, dlateog caly czas moge dac alt+tab pozniej F5 w operze i zobaczyc co sie na forum dzieje. nigdzie nie pracuje i na razie nie mam zamiaru.

i po 3cie: nie skapowales czego nie skapowales.

pozdrv.
            • Gość: feline IP: *.dial.proxad.net 21.03.04, 19:32
              Ciekawe, co are, nowy czy jak was zwal i inni oczyszczacze skapowaliby po takim
              doswiadczeniu: bierzemy pewna ilosc oliwy z oliwek, dodajemy rownowartosc
              objetosciowa soku cytrynowego, nieco (powiedzmy identyczna objetosc
              roztworu "gorzkiej soli",soku buraczanego podgrzewamy do temperatury 37°C,
              regularnie mieszajac lub nadajac ruch o charakterze pulsujacym o okresie
              srednio 70x/min i tak trzymamy zawartosc koniecznie pod przykryciem i to
              szczelnym przez powiedzmy kilka godzin.
              Po tym czasie otwieramy "kociolek i podziwiamy jego zawartosc.Brr - co za
              wstretne "zlogi"!!!!!!!!!!!!!!!!Jak doczyscic kociolek???
              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 19:50
                jak juz pisalem, to jest cudaczna wersja kuracji i przesadzone jej efkty.
                boje sie dac tu pol ksiazki tombaka, zeby nie bylo ze prawa autorskie.
                podowiaduj sie, Feline, w szczyrku sa turnusy oczyszczania, gdzie na raz
                oczyszcza sie bodajze 90 watrobek. wszystko obserwuja lekarze, niektorzy z
                tytulami.

soku i soli pic nie trzeba. to, co jest w watrobie schodzi po ok. 4 godzinach

btw: czemu ja sie zastanawialem, kiedy sie odezwiesz? ;)
                • Gość: feline IP: *.dial.proxad.net 21.03.04, 20:38
                  wobec tego eliminujemy sok i sol, wlewamy naparstek zolci z pierwszego
                  tloczenia na zimno, dodajemy jednak conieco zwyklej soli w stezeniu 0,9%,
                  troche Hcl, flakon niee, byloby ciut za duzo ale powiedzmy kilka tabletek
                  multivitaminy, szczypte obojetne jakiej proteiny i cukru "n.c.n", dolewamy po
                  ampulce glownych enzymow trawiennych, zamykamy pokrywke, montujemy zaworki,
                  grzejemy jak juz bylo do 37°C, wokolo alembiku sadzamy szanowne dyplomowane
                  grono lekarzy (pozdrawiam Pania Grele znana mi ongis powiedzmy z"niedaleka"),
                  puszczamy relaksujaca muzyczke i czekamy 4 godziny.
                  ....Panie, panowie - kociolek czas otworzyc! Zapraszamy!
                  .....FFFFFFffuj!
                  • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 20:55
                    ...i myslisz ze zobacza to wszystko, co ma schodzic z watroby? po 4 godzinach?
                    a wiesz, jak watroba pulsuje w czasie zabiegu? bardziej chyba niz serce.
                    widzialas takie cos czy tylko teoretyzujesz? oczyszczanie niektorzy robia po
                    dluzszej glodowce, kiedy nie ma juz czesci tego, co na codzien zajumje sie
                    trawieniem.

czytalem cos o pollitrowych sloikach zapelnionych kamieniami za jednym razem,
                    ale nie wiem, ile w tym prawdy.
          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 19:03
            btw: ja nie mowie zlosliwie, ale najprawdopodobniej jakbys w pore oczyscil
            swoja watrobe to by Ci te by-passy do niczego nie byly potrzebne
            pozdrv
            • Gość: Bogdan IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 19:39
              Jak byłem w twoim wieku to miałem dużo więcej pomysłów niż twoje "czyszczenie
              wątroby".Czas i doświadczenie je zweryfikowało.Najważniejsze to nie odkrywać
              tego co już zostało dokonane przez innych czyli nie popadać w zarozunialstwo.
              Mądrość polega na uczeniu się na błędach innych,a nie na własnych.
              A napewno nie na wyśmiewaniu innych[drKwaśniewskiego]doświadczeń,lecz na
              promowaniu i przekonywaniu do swoich odkryć.
              W twoim poście nie znajduję merytorycznej wypowiedzi dotyczącej przyczyn chorób
              wątroby o czym pisałem w ostatnim poście.
              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 21.03.04, 19:53
                a kto pisal o wege per "male hitlerki"? sam sobie robisz wrogow, Bogdan.
                • Gość: Bogdan IP: *.krosno.sdi.tpnet.pl 21.03.04, 20:09
                  Wrogów powinno się mieć w takiej ilości,aby się ich nie obawiać.To mnie nie
                  grozi zwłaszcza ze strony nijakiego brumbaka i wegetarian.
                  W sprawie przyczyn złego funkcjonowania wątroby nic?.
      • no niestety nie jest tak, że jesteśmy zanieczyszczani "tylko" złym jedzeniem.
        Żyjemy w takim świecei jakim żyjemy, z mnóstwem chemii i to jest o wiele
        poważniejsze zagrożeniem niż nieodpowiednia dieta.
        Choć oczywiście uważam, że odzywiać też należy się przytomnie.
    • 22.03.04, 07:34
      NO chyba nie ulega watpliwosci ze watrobe trzeba oczyszczac. Jest to niezwykly
      filer (i nie tylko) ale niestety niewymienny. Wiadomo przeciez zeby mogl
      nalezycie pracowac trzeba go oczyszczac, inaczej przestanie funkcjonowac jak
      powinien.
    • Ja oczyszczałam cztery razy i to jest bardzo mało.
      Powinno się to zrobić ok. 20-30 razy do momentu kiedy schodzą czarne złogi (to
      oznacza, że "ruszyła" chemia). Później można raz na pół roku, a nie raz na
      miesiąc.
      Nie robię tego na własną rękę, choć przeczytałam Tombaka - on jest jednak
      bardzo restrykcyjny.
      Lekarka "naturalna", do której jeżdżę podkreśla, że pierwszy etap to pozbycie
      się pasożytów (przynajmniej tych wątrobowych - dlatego zapper lub zioła sa
      potrzebne, najlepiej jedno i drugie)i dopiero oczyszczanie wątroby - wg dr
      Huldy Clark.
      Dopiero "czysta" wątroba jest w stanie zbierać zanieczyszczenia chemiczne z
      innych organów, dlatego to jesta tak ważne.
      I generalnie jest to na całe zycie - świadomość własnego organizmu.
      Pozdrawiam stosujących i nie.
    • Gość: are IP: *.clubnet.pl 25.03.04, 23:57
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=4003072&v=2&s=0
      okazuje sie, ze juz to tu bylo i ze farmaceutykiami tez mozna rozpuszczac
      kamienie. jak to jest, ze u nas najpierw jest proch a pozniej dopiero sok albo
      ziolo?? koncerny farmaceutyczne musza miec naprawde gigantyczny wplyw na
      swiadomosc spoleczna.
      • aro, kto ma kasę, ten ma wpływ
        • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 00:23
          Martini, powiedz mi tylko jedno:
          KIEDY TO SIE SKONCZY???????????????????????????????????????????????????????????

mam juz 90% pewnosci, ze ta MMMMAAAAAAFFFFIIIIAAAAAA zabila jedna osobe z mojej
          rodziny, a wczesniej przez 30 (jak nie wiecej) lat ta osoba byla zle
          diagnozowana. jeszcze zbieram info, ale jest prawie pewne, ze lekarz chinczyk
          rozwiazalby problem od reki.
          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 00:36
            okazuje sie, ze koncerny farm. do jednak nie mafia - nie uzywaja bowiem
            przemocy. no popatrz tylko...
            wiem.onet.pl/szukaj.html?V=&S=mafia
            • Gość: martini wylogowane IP: 213.39.77.* 26.03.04, 01:46
              Eeeeeh, are, to się nie skończy. Za duże pieniądze temu towarzyszą, i zbyt
              agresywna propaganda, która zaczyna się, niestety, nie od dołu, czyli od
              pacjenta, tylko od lekarza... Stowrzymy sobie po prostu wysepkę oszołomów i
              może przynajmniej oszczędzimy swoim dzieciom tego, czego nie oszczędzono nam.
              Wiesz, że w polskich szpitalach nadal szczepi się dzieci, które mają za sobą 4
              godziny życia i że trzeba się namęczyć, żeby zostawili twoje dziecko w spokoju?
              Szczena mi opadła, jak usłyszałam. A najbardziej przerażające jest, jak ludzie
              w to wszystko głęboko wierzą. Wyszła sobie niedawno u niemców taka książka, w
              której pan opisuje, jak to współczesna medycyna zrobiła chorobę z tego, co
              chcorobą wcale nie jest. Włos mi się jeżył, jak czytałam. Może wyjdzie po
              polsku i ktos to przeczyta...
              • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 02:01
                "Wspolczesna medycyna dokonala takiego postepu, ze praktycznie nikt nie jest
                juz dzisiaj zdrowy"
                www.users.drew.edu/~jlenz/brtexts.html
                • oooj, wygląda na strasznie mądre. nie o tej godzinie:). czy jest z Tobą jakiś
                  kontakt, na przykład mailowy? bo mnie się jakoś spodobali lci ekarze chińczycy,
                  a nie wiem, jak się za to zabrać, wyszukiwarki wyrzucają mi tonę jakiegoś
                  śmiecia, nie mam siły się przedzierać, a nie wiem, czy to, co znajdę, się do
                  czegoś nada. Na forum naturalnym nic nie znalazłom...
                  • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 02:24
                    wlasnie wysylam Ci mail na asres gazetowy...
                    • "NATURALNIE" nie znaczy "LEPIEJ", GTelega probowal Ci to
                      wytlumaczyc. Ludzie juz dawno odeszli od naturalnosci na
                      rzecz tego, co im lepiej od natury sluzy

oj to mi się spodobało. przerażający ten wątek. Boże, im dłużej siedzę na tym
                      forum, tym wyraźniej widzę, jakie mam pieprzone szczęście, że moja mama kilka
                      lat temu olała wiele rad i poszła do lekarza oszołoma:)))))
                      • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 02:42
                        a co powiesz na to:

Leczenie na ogol trwa 2-3 miesiace. Skutecznosc jest bliska 80% w
                        przypadku (najczestszych) kamieni cholesterolowych. Leczenie na ogol jest
                        dobrze tolerowane: najczestrze efekty uboczne to biegunka, bole brzucha.
                        [!!!!!!!!!]Leczenie jest kosztowne [!!!!!!!!!].

no i zabieg trwa 30 min!!!!!!!!!!!!! luxus! znam 2 panie, ktore ostatnio
                        stracily woreczek zolciowy. najlepsze zaczyna sie dopiero po wycieciu...

powinny juz dojsc 3 maile.
                        • wiesz co, pewnie już są w mojej skrzynce, tylko mój głupi program nawala. ale
                          czekam, może ruszy. . forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=592&w=11124663
                          zajrzałam przypadkiem, znowu się załamałam, przeczytaj 3 ostatnie posty...
                          dobrze, że Artur tu nie zagląda, zmerdałby mnie z błotem
                          • Gość: are IP: *.clubnet.pl 26.03.04, 03:03
                            to dzisiejsze "leczenie" problemow w stylu: przepracowanie, nieustanne
                            zmeczenie, sterss itp. wola o pomste do nieba.

jakby co, podaje moj adres:
                            alex93thefirst4@interia.pl

(zabezpieczenie antyspamowe: w adresie nie ma cyfr, musisz je usunac)

pozdrv. i milej nocy :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.