• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ból w lewym boku na plecach-nic nie pomaga! Dodaj do ulubionych

• 22.10.10, 09:25
    Od tygodnia męczy mnie silny ból z lewej strony na plecach, dość nisko jakby na granicy żeber. Mam wrazenie, że ktoś wpycha mi tam ciało obce. Byłem u lekarza. Twierdzi że to nie nerki, nie boli żadne opukiwanie, uciskanie ani boku ani kręgosłupa, mogę poruszać się w miarę swobodnie ale boli niemiłosiernie. Nie pomaga diclofenak, jakieś tabletki zwiotczające mięśnie, i ketonal w zastrzykach - po zażyciu nie czuję dosłownie żadnej różnicy. Jest jedna pozycja. która daje mi niewielka ulgę - muszę się zawinąć w rogalik właśnie na tę bolącą lewą strone - ciężko to robić pracując. Najgorzej jest w nocy - dosłownie wariuję. .... może mi ktoś podsunie jakiś pomysł, co to może być, nie wiem gdzie jeszcze mam iść. Rodzinny dodaje tylko przeciwbólówek, które nie działają W OGÓLE. Mam dość
    Zaawansowany formularz
    • 22.10.10, 11:23
      Na początek spróbuj znaleźć te bolące miejsce palcami. Pod różnym kątem dość silnie naciskając. Spróbuj to rozmasować, może być mocno aż do bólu, może to dać natychmiastowy efekt, choć zwykle nietrwały. Masaże możesz powtarzać kilka razy dziennie. Nawet jak będą po nich siniaki, to trudno. Po kilku dniach powinno przejść.
    • 22.10.10, 22:03
      Zrób RTG płuc. Może to boli opłucna.
      • 25.10.10, 21:51
        Ja bym stawiala na kamienie. Nie jestem lekarzem,ale mialam taki ból pleców ( wydawalo mi sie ze pleców) i o 9 bylam na izbie przyjec a o 16 decyzja o cieciu . Sprawdz moze .
        --
        Co nas nie zabije to nas wzmocni
    • 25.10.10, 22:26
      Mi też wygląda na kamienie
      ale może to być od kręgośłupa
      jak się czujesz w ciepłej wodzie
      kąpieli
    • 26.10.10, 12:26
      podobne objawy miałam przy dyskopatii ledźwiowej, pomogły tylko leki silnie przeciwbólowe połączone z rozkurczowymi i pozycja na plecach z nogami położonymi na taborecie, tak jakbyś siedziała, leżąc na plecach. spróbuj, bo to jest pozycja najbardziej odciążająca kręgosłup.pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.