Dodaj do ulubionych

ból pleców po zapaleniu oskrzeli

26.10.10, 22:49
2 miesiące temu zaczęłam chorować na górne drogi oddechowe, potem na zapalenie oskrzeli.Wzięłam 3 antybiotyki, ostatni- tydzień temu- Zetamax.We wrześniu miałam rtg klatki gdzie wyszło,że mam zapalenie oskrzeli.Tydzień temu Lekarz - pulmonolog osłuchał mnie i stwierdził ,że w oskrzelach nic się nie wyczuwa,ale ze względu na odpluwaną żółtą flegmę dał mi antybiotyk.Aktualnie w dalszym ciągu odkrztuszam zwałaszcza rano ale już mniej.Zastanawia mnie to czy to normalne,że bolą mnie plecy .Ja od dłuższego czasu już nie kaszlę tylko odksztuszam tę wydzielinę.Leków na odksztuszanie też wzięłam sporo ,aktualnie skończyły mi się przepisane przez lekarza.Zastanawiam się nad kupieniem bez recepty emskich.Może ktoś z Państwa miał podobną sytuację przewlekłą bo trwającą 2 m-ce i doradzi co mogę wziąć aby wyleczyć się do końca...
Edytor zaawansowany
  • cccykoria 27.10.10, 08:54
    Czytałam Twój wątek na homeopatii, więc zapytaj wiktora;)
    --
    Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
    — Paulo Coelho
  • dora1 27.10.10, 19:13
    zgadza się początkowo leczyłam się homepatią,ale nie pomogła:)
  • baczekgg 30.10.10, 22:48
    A może bol w plecach wcale nie jest spowodowany przeziębieniem? Może np. zle sypiasz, kiedyś się o coś uderzyłaś? Może skorzystaj z porady fizjoterapeuty? Mogę polecić kogoś dobrego w Gdańsku, gabinet prowadzi Dominik Zaglaniczny.
  • dora1 02.11.10, 16:21
    wg mnie to jest związane z drogami oddechowymi ponieważ niestety 3 miesiąc odpluwam żółtą wydzielinę...myślę już ze może jakieś dziadostwo we mnie siedzi dlatego chcę zrobić posiew i wymaz z gardła lub mam to na tle alergicznym dlatego antybiotyki nie pomogły.Przy tym też się szybko męczę...Śpię na wygodnym łóżku i na szczęście nie uderzyłam się:)z kręgosłupem też jak do tej pory nie mam problemów:)
    Pozdrawiam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka