Złamana czy zbita ręka w łokciu ???????? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dzisiaj rano przewróciłem się na oblodzonym chodniku. Upadłem na lewą rękę. Na podłoże upadłem otwartą dłonią. Ręka nie jest spuchnięta ani obrzęknięta. Ból odczuwam w okolicy łokcia ciężko mi powiedzieć czy jest to nad łokciem czy trochę poniżej. Kiedy mam zgiętą ręke i uniesioną ku górze to mogę bezboleśnie wykonywać ruchy manipulacyjne palcami nadgarstkiem i nie odczuwam bólu w okolicy kości promieniowej i łokciowej. Natomiast przy opuszczonej ręce i wyprostowanej w łokciu odczuwam ból przy czynnościach manipulacyjnych np. rozpinanie guzików, czy manipulacja palcami i nadgarstkiem. Odczuwam wtedy ból w okolicy kości promieniowej i łokciowej. Ból pojawia się też przy podnoszeniu ręki na wysokość klatki piersiowej. Iść do lekarza czy nie zawracać głowy i poczekać parę dni ???

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.