co oznacza niski puls? Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 22:10
    normalne albo podwyzszone cisnienie i niski puls.. o co chodzi?
    • co masz na mysli mowiac o niskim pulsie i podwyzszonym lub normalnym
      cisnieniu...musisz podac konkretne informacje by ktokolwiek mogl to skomentowac
      • Gość: pytajaca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 23:33
        no tak, przepraszam ;) ale chodzi mi zasadniczo o sam mechanizm. zawsze
        wydawalo mi sie, ze wysokie cisnienie jest polaczone z wysokim pulsem, juz wiem
        ze tak nie jest, wiec ciekawi mnie w sumie jak ma sie do siebie wysokosc
        cisnienia i pulsu, z czego wynikaja wartosci tych wielkosci. czlowiek uczy sie
        cale zycie.. ;)
        • kurcze blade...to temat na paskudnie dlugi wyklad:)
          • Gość: pytajaca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 23:50
            hehe :) no wlasnie domyslilam sie, stad takie "ogolnikowe" pytanie w pierwszym
            poscie.. ale okazalo sie ZA ogolne ;)))
            • bo czy Ciebie nurtuje jakis konkretny problem?:),skad Ci do glowy akurat to
              zagadnienie przyszlo...pytania nie biora sie bez powodu:)),zwlaszcza takie...
              • Gość: pytajaca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.04, 00:02
                przedmiot zwany biologia mialam ostatnio w liceum ;) i pamietam z tego NIC
                niestety.. a lubie wiedziec :) a pytan mam kilka na minute- kazde z innej
                dziedziny :) a to moje pierwsze pytanie wynika z tego ze tak mi sie zdarza
                (podwyzszone cisnienie, niski puls) no i juz powod jest zeby dobrym ludziom
                glowe zawracac ;) pozdr.
                • Gość: jaga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.04, 07:26
                  Ta sprawa też mnie nurtuje od dawna.Leczę nadciśnienie od dawna.U mnie właśnie
                  występuje taka reguła.Pomimo regularnego zażywania leków,niraz ciśnienie skoczy
                  do wyższych wartości np.160 wtedy tętno obniża się do 60 ,a nieraz i mniej. Co
                  ciekawe lekarz też jest zdziwiona.
                  • Gość: Maria IP: 213.199.253.* 18.04.04, 07:45
                    Tak mi się wydaje, że to może świadczyć m.in. o bradykardii. Tak jest u mojego
                    męża. Ciśnienie wysokie, a tętno b. niskie spada poniżej 50.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.