kujący ból pod lewą piersią ? Dodaj do ulubionych

• 20.02.11, 17:51
    Witajcie

Obudziłam się przedwczoraj w nocy, ponieważ poczułam straszliwy ból w lewym boku, był to ból chwilowy, jak nie wykonywałam żadnego ruchu było ok. Zasnełam. Po w miare przespanej nocy, rano miałam problem podnieść się z łóżka, zakuło mnie, tak jakby "kolka w dziwnym miejscu". Mimo wszystko musiałam wstać, ale cały dzień odczuwałam ból tylko w pewnych momentach wykonując jakiś ruch: podnosząc coś z ziemi, obracając się. Do tego wszystkiego cieżko było mi się śmiać i nabrać więcej powietrza w płuca. Ten ból nie mija, wygląda cały czas tak samo. Czym to może być spowodowane?? czy to może być serce ? czy miał ktoś podobne objawy i może mi pomoc diagnozą ??

pozdrawiam
    • Ja tez tak mialam czasem. To wlasnie taki bol pod piersia i bol jak kolka .Czasem nie moglam wziasc glebszego oddechu bo tak mnie kuło. Ale juz dawno tak nie mialam .Raz pytalam lekarza to stweirdzila ze takie kolki to nerwobole ale ja bym poszla do lekarza na twoim miejscu byc moze to cos powazniejszego .
    • Takie objawy wystepują również przy skrzywieniu kręgosłupa. Wówczas krąg naciska na nerwy, których główne wiązki znajdują sie właśnie po lewej stronie klatki piersiowej. Każdy ruch i głęboki oddech nasilają ból. Konieczna wizyta u lekarza i prześwietlenie, aby potwierdzić lub wykluczyć skrzywienie.
      --
      Zdrowie Przede Wszystkim
    • Ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza. Jak miałam niezidentyfikowane problemy zdrowotne to zawsze chodziłam do internisty. Ja chodzę do Falcka i tam specjaliści sa po prostu świetni. ale generalnie chodzi o to, żebyś poszła do lekarza. Lepiej zapobiegawczo się wybrać niż później martwić się na zapas.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.