zespół Hortona Dodaj do ulubionych

• 28.04.04, 19:48
    Poszukuję osoby chore na "zespół Hortona". To napadowe, bardzo silne bóle
    głowy. Choruje moja przyjaciółka. Bardzo cierpi i nikt nie potrafi jej pomóc.
    Znalazłam kontakt z grupą wsparcia z Niemiec, która również szuka współpracy
    na terenie Polski. Może ktoś może mi pomóc?? :-)))
    • jest taki serwis neurologiczny, i tam jest forum, linku nie mam, a nazwy nie
      pamietam.

www.darzycia.nowoczesny.pl/forum/ tutaj spotykaja sie ludzie z najrozniejszymi
      dolegliwosciami neurologicznymi, moze cos znajdziecie

--
      16%VOL
      22%VAT
      • Gość: Venus IP: 5.5R1D* / *.vc.shawcable.net 28.04.04, 20:10
        Na temat migreny Hortona, czyli migreny klasterowej, jest kilka watkow na
        prywatnym forum MIGRENA.
        Jest tez tam jedna osoba na to cierpiaca na pewno, jak nie wiecej.

wszytskie rodzaje potrafia byc migreny bardzo bolesne, klasterowa (Hortona)
        nie jest pod tym wzgledem wyjatkiem.

Bardzo wielu chorym na migrene klasterowa pomaga podawanie tlenu - w jakiej
        ilosci i jak czesto, podane jest na forum.

Poza tym na zadne migreny nie ma skutecznego lekarstwa, ale mozna wielu atakom
        zapobiegac przez poznanie i unikanie swoich bodzcow,
        na ataki mozna sprobowac Imigran albo inny lek z grupy triptan.
        Oraz silne srodki p/bolowe.

Zapraszam na forum MIGRENA.

Venus
        • 28.04.04, 20:17
          Zajrzę tam oczywiście. Pozdrawiam :-)))
          • 28.04.04, 20:25
            Cześć

Ja cierpie (niestety czasami dosłownie)na ten ból już od kilku lat - jednak od
            jakiegoś czasu znam już cudowny środek na zatrzymanie ataku bolu - ten środek
            to METINDOL ( w zależności od nasilenie bólu stosuje w tabletkach lub
            zastrzykach) pomaga w 100%. Musisz tego używać!!! Wiem doskonale co się
            przeżywa mając taki atak... dlatego koniecznie Ci polecam
            • 28.04.04, 20:54
              To chruje moja koleżanka. Ale dziękuję i przekażę jej Twoją radę :-)
              • 28.04.04, 21:00
                Przekaż jej koniecznie bo to naprawde pomaga!!! Jeśli by miała jakie kolwiek
                wątpliwości niech się ze mną skontaktuje.
                • 28.04.04, 21:14
                  Oczywiście, że przekaże jutro. Napewno będzie chciała poznac kogoś z tą
                  chorobą. Pozdrawiam :-)
                  • 28.04.04, 21:26
                    Tomek, zajrzyj na prywatne forum MIGRENA.
                    Venus
                    • Gość: Halina IP: *.ip-pluggen.com 29.04.04, 01:50
                      Rzeczywiscie zespol Hortona dosc dobrze pasuje do moich objawow. Duzo sie
                      mozna z tego forum nauczyc.
                      Leczenie tlenem jest bardzo logiczne. Przeciez w czasie porodu naklada sie
                      maske tlenowa w celu usmierzenia bolu. A ja sama nie wiedzac o tym
                      stosowalam "oddychanie tlenowe" czyli glebokie oddychanie przy otwartym oknie
                      kiedy czulam sie spieta i obolala.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.