Co to może być? Ciąża? Wahania hormonalne? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • We wrześniu rodziłam córeczkę. Pierwszy okres dostałam 17 grudnia. Kolejny 21 stycznia (czyli 7 dni po terminie) i 18 lutego. Dodam, że wszystkie miesiączki były skąpe co po porodzie jest dziwne. Miałam łyżeczkowanie z powodu niekompletnego łożyska więc tak to sobie tłumaczyłam. Ostatnia lutowa trwała 2 dni i była mega skąpa. Wystarczyłaby wkładka. W między czasie kochałam się z mężem ZAWSZE z prezerwatywą. Zawsze kończył na zewnątrz. Jeden raz w środku. Przed ciążą cykle miałam 28 dniowe. Nadal karmię piersią ok. 5-6 razy na dobę. Okres powinnam dostać 18 marca, dziś 28 i nadal cisza. 3 dni temu (czyli 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki) robiłam test ale nie z porannego moczu i wyszedł negatywny. Dziś (10 dni po terminie) robiłam następny - innej firmy. Był on jakiś dziwny. Płytka zrobiła się fioletowa i chyba za dużo moczu dałam bo zaczęło z niego cieknąć i przetarłam kilka razy ten ekran gdzie jest wynik papierem aby go wysuszyć. Kreska testowa pojawiła się od razu ale była bardzo cieniutka i słabo widoczna. Ekran cały czas był dziwnie zabarwiony więc przecierałam go kilka razy. Z czasem (dłużej niż 5 minut) pojawiła się słabiutka kreska ciążowa. Bladziuchna i ledwie widoczna. Nie wiem czy to nie przez tarcie tego ekraniku. Oczywiście zdenerwowana kupiłam kolejny test tej samej firmy co ten sprzed 3 dni. Wynik negatywny. Gruba krecha i ani cienia innej. Tak jak przy pierwszym teście. Co mi jest? Żadnych objawów nie mam poza zmęczeniem ale to dlatego, że śpię 4-5 godzin na dobę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.