Dodaj do ulubionych

Kłucie pod piersią po prawej stronie - wątroba?

16.05.11, 11:28
Witam, co jakiś czas dokucza mi kłucie po prawej stronie klatki piersiowej (mniej więcej pod prawą piersią). Początkowo winiłam za to wątrobe (tata ma problemy z wątrobą), ale USG jamy brzusznej wyszło mi w porządku (wątroba ok, nie powiększona, inne organy też), próby wątrobowe krwi też ok (AST i ALT w normie). Lekarz, który wykonywał USG stwierdził, że to mogą być bóle promieniujące od kręgosłupa czy tak faktycznie może być??
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • kol.3 16.05.11, 18:27
    A woreczek żolciowy w porządku?
  • olencja86 17.05.11, 11:26
    "Pęcherzy żółciowy cienościenny, złogów nie zawiera. Drogi żółciowe nieposzerzone."
  • muszu155 18.05.11, 15:05
    Miałem podobnie, też myślałem że wątroba (alc) ale po wykonaniu wielu badań nikt nie wykrył przyczyny. Lekarze obstawiają w dalszym ciągu nerwoból.
  • olencja86 18.05.11, 20:24
    No to samo powiedział mi lekarz, który wykonywał usg jamy brzusznej i polecił żeby zbadał mnie ortopeda.
  • ona1.2.3.4.5.6 18.05.11, 21:30
    nie wiem czy USG by to wykazalo, ale "watroba moze bolec" jezeli jest otluszczona i naciska na sasiedne narzady -tak naprawde to wlasnie jest ten ucisk tych narzadow a nie watroby. jezeli jesz niezdrowo, masz nadwage lub otylosc to mozliwe ze to to

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka