Morfologia i niskie WBC - co może być przyczyną ? Dodaj do ulubionych

Dodam tylko, że w sobotę (badanie które przepisałem było w środę) będę miał badanie krwi z rozmazem. Czuję się bardzo dobrze, zawsze należałem do osób szczupłych, przez ostatni rok znacznie przytyłem radykalnie zmieniając dietę ( z 64kg do 78 wzrost 180cm ) staram się jeść regularnie i nie za dużo. Jem sporo jajek, ryżu, makaronów, mięsa z krurczka oraz ryb, stronię raczej ( jem w niewielkich ilościach) od warzyw i sałatek, mało też w mojej diecie chleba. Nie spożywam alkoholu w dużych ilościach, piwo raz w tygodniu, to samo kawa.
Jestem aktywny fizycznie biegam, jezdze na rowerze, pływam i chodzę na siłownię.
W przeszłości miałem posocznicę czy to może mieć jakiś wpływ ?
Dodam jeszcze co może wydawać mi się ważne kilka dni wcześniej byłem przeziębiony.
Mój lekarz powiedział że nawet ZŁY STAN jednego zęba ( mam jeden do leczenia ) może być powodem ;/ ?

wbc - 3,28
rbc- 5.40
hgb - 161
hct - 0.480
mcv -86.1
mch - 29.8
mchc -347
plt - 201
rdw - 11.7
hdw- 23.6
hpv - 8.1
pct - 0.16
pdw - 60.8
mpc - 29.3
mpm - 2.22
neut - 50.8
eos - 2
mono 7.1
lymph - 36.6
baso - 0.6
luc - 2.9
neut- 1.7
lymph - 1.2
mono - 0.2
eos - 0.1
baso - 00
luc - 0.1
0b - 2

Dziękuję za pomoc, morfologie z rozmazem dodam jutro.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.