dziwne uczucie w gardle Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • hej...
    od jakis 2 tyg czuje w gardle dziwna przeszkode . czasem klucie a czasem jakbym mala kawalek jedzenia malutki nie przelkniety.. raz po srodku raz z boku.
    nie jest to non stop. w czasie jedzenia wcale tego nie czuje. czuje po jedzeniu i przy przelykaniu sliny.
    czasem przez pol dnia nie ma tego a potem znow to czuje i nie ma zwiazku z jedzeniem. a gardlo mnie nie boli.
    wezly chlonne chyba nie powiekszone..
    z miesiac temu lakarz zagladal m do gardla z powodu chorych zatok i przebytej operacji na nie jakies 8 mcy temu. poobno gardlo wiotkie...????dziwna nazwa. nie wiem o co chodzi.
    a ta gulka w gardle jaka czuje moze sugerowac powazne problemy z gardlem...?? krtania???? dzieki!
    • klaro zanlazłaś odpowiedź na pytanie swoje? Ja też coś takiego odczuwam od niedawna.
    • Czasem refluks zoladkowo-przelykowy moze dawac takie objawy. Moze to lekka nadkwasota.
      Pozdrawiam.
      Dorota
    • A to nie jest tzw. globus?
    • karla31 napisała:

> hej...
      > od jakis 2 tyg czuje w gardle dziwna przeszkode . czasem klucie a czasem jakbym
      > mala kawalek jedzenia malutki nie przelkniety.. raz po srodku raz z boku.
      > nie jest to non stop. w czasie jedzenia wcale tego nie czuje. czuje po je
      > dzeniu i przy przelykaniu sliny.
      > czasem przez pol dnia nie ma tego a potem znow to czuje i nie ma zwiaz
      > ku z jedzeniem. a gardlo mnie nie boli.
      > wezly chlonne chyba nie powiekszone..
      > z miesiac temu lakarz zagladal m do gardla z powodu chorych zatok i przeby
      > tej operacji na nie jakies 8 mcy temu. poobno gardlo wiotkie...????dziwna naz
      > wa. nie wiem o co chodzi.
      > a ta gulka w gardle jaka czuje moze sugerowac powazne problemy z gardl
      > em...?? krtania???? dzieki!

Refluks, po pierwsze wizyta u laryngologa obejrzy krtań póxniej gastrolog
      --
      www.barman-wesele.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.