Dodaj do ulubionych

Jaskra. Pilne. Starszej osobie

06.01.12, 22:41
grozi operacja/zabieg jaskry. Pytanie - czy jest jeden rodzaj takiego zabiegu, czy są różne - a w związku z tym, czy są gorsze i lepsze, - czy są uzależnione od rodzaju choroby czy też tylko od kosztów - czy pacjent może wybrać wówczas rodzaj zabiegu? Proszę o wszelkie rady. Może ktoś poleci jakiś gabinet, klinikę? Z góry bardzo dziękuję.
Edytor zaawansowany
 • cccykoria 07.01.12, 09:34
  ja miałam laserowo-irydotomia, pytając się musisz napisać więcej.To dr decyduje, chociaż ile dr tyle opini. Jaskra to cchy złodziej wzroku, jeżeli starsza osoba ma ,niech przebadają się dzieci i rodzina.U mnie ja mam a syn b. wysokie ciśnienie śródgałkowe, bez diagnozy, jedni mówią jaskra, drudzy wykluczają .Zapytaj tutaj

  forum.gazeta.pl/forum/f,1207,Zdrowe_oczy.html
  www.youtube.com/watch?v=xXNORt_utR8

  (*)(*)(*)
 • felinecaline 08.01.12, 16:52
  Ilekolwiek rodzajow operacji by nie bylo ostateczna decyzje o rodzaju zabiegu podejmie lekarz - okulista w porozumieniu z anestezjologiem i ewentualnie np kardiologiem, jesli pacjent ma "przeszlosc kardiologiczna".
  Wiek nie stanowi zadnej przeszkody i nie stanowi zagrozenia, zabieg trwa kilka sekund i odbywa sie w znieczuleniu miejscowym.
  Wazne jest, by pacjent scisle stosowal sie do zalecen lekarzy po zabiegu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka