Dodaj do ulubionych

gardło po wycięciu migdałków

30.01.12, 20:14
witam
Jestem prawie miesiąc po wycieciu migdałkow. Po 2 tyg przeszedł mi zupełnie ból.
Wróciłam do pracy (pracuję w przedszkolu) i zaczął się ostry ból gardła. Teraz już nie migdałki jak wcześniej ,a samo gardło, DO tego mam skurcze przy przełykaniu, lub też łapią mnie samoistnie w gardle.
Czy według tych ktorzy mieli wycinane migdałki jest to stan przejściowy?
Czy ktos z was miał takie skurcze. Lekarz ktory mi wycinął twierdzi, że nic takiego odczuwac nie powinnam. A jednak...
Edytor zaawansowany
  • iwona402 31.01.12, 20:09
    Miałam usuwane migdały prawie 30 lat temu, nie miałam żadnych skurczów ale po wygojeniu nadal miałam ciągłe bóle gardła przez następne 25 lat. Okazało się ,że bóle gardła spowodowane były procesem zapalnym śluzówki żołądka, a nigdy nie miałam absolutnie żadnych problemów z żołądkiem. Tak więc wycięcie migdałów było u mnie błędem medycznym. Może u Ciebie istnieje jakiś problem z przełykiem lub żołądkiem ?
  • arnika81 31.01.12, 21:15
    tak, mam przepuklinę rozworu przełukowego..
  • e-kasia27 01.02.12, 00:53
    No to się zainteresuj alergią pokarmową, bo zarówno przerost migdałów, jak i przepuklina rozworu przełykowego może być skutkiem nieleczonej alergii pokarmowej.
  • snajper55 01.02.12, 02:49
    arnika81 napisała:

> tak, mam przepuklinę rozworu przełukowego..

Według e-kasi każda choroba jest powodowana alergią, więc bierz to pod uwagę. ;)

S.
    --
    Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
    Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
  • e-kasia27 01.02.12, 15:03
    Nie każda, Snajper, nie każda, ale ta akurat może.
  • tijgertje 01.02.12, 09:37
    MNigdalow pozbylam sie prawie 5 lat temu, nie mialam zadnych z wspomnianych przez ciebie dolegliwosci. Nie sadze, zeby to wina migdalow byla.
    --
    autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka