Plastry rozgrzewajace Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ktore plastry rozgrzewajace polecilibyscie? Dotad nie stosowalam a teraz chcialabym sie szybciej pozbyc uciazliwego bolu plecow. Czytalam kilka opinii , chcialam kupic z ketonalem i raczej tych akurat nie polecaja.
    --
    Zaden dobry uczynek nie ujdzie bezkarnie.
    • stare jak swiat-capsi plastr. Te nowe z ketonalem itp dla mnie przereklamowane.
      • Plastrów rozgrzewających jest bardzo dużo np. Ketonal, Pyralgin, Voltaren -tylko że one nawet przy lekach o tych nazwach nie leżały. Plaster Pyralgin nie zawiera pyralginy, a Ketonal ketoprofenu itd. Nazwy tych plastrów wprowadzają w błąd, gdyż sugerują zawartość popularnych środków przeciwbólowych. Nigdy nie miałam potrzeby ich używania, ąle z racji że pracuję w aptece to wiem że najczęściej kupowane są Kapsiplastry, które zawierają wyciąg z ostrych papryczek.
        • Najlepsze są te od dawna obezne na rynku tj kapsiplast;) Grzeja tak, że czasem jak się naklei to ma sie ochotę zerwać;) ale szybko pomagają;))
          - - - - - - - - - -

<< - Porady farmaceutki - >>

zapytaj-farmaceute.blogspot.com/
          • Proszę o pomoc.... Strasznie sie czuję i nie wiem co mam już ze sobą zrobić. Najpierw zapalenie pęcherza, po 3 dniach doszedł niesamowity ból pleców... straszny , przypuszczałam że może mnie przewiałao, ale nie mam pojecia dlaczego zaczeły boleć, aż w końcu tak bolało że przeszłam się do apteki po plastry rozgrzewające, właśnie te najsłynniejsze, potem pokazała się gorączka, już wcześniej było mi chłodno i chowałam się pod kocem, ale po tym jak nakleiłam ten plaster po 3h dosłownie sie trzęsłam, zbadałam temp. i 39 st. Nie wiem z czym mam to powiązać... czy z plastrem czy z przeziębieniem. prosze o pomoc.
            • Kapsiplastr oparty jest na ekstrakcie z kapsaicyny i belladonny...jego działanie rozgrzewające opiera się na drażniącym działaniu wymienionych substancji. Mogło dojść u Pani do reakcji uczuleniowej. Czy to spowodowało u Pani takie reakcje? trudno powiedzieć ale niewykluczone, że się do tego przyczyniło.

Innym typem plastrów rozgrzewających są plastry oparte na sproszkowanym żelazie np. Opokan Med

Leczenie bólu pleców plastrem to tylko leczenie objawowe bez wyeliminowania przyczyny bólu -musi Pani o tym pamiętać
              --
              Zapytaj farmaceutę - zapytajfarmaceute.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.