Porażenie nerwu odwodzącego (VI) Dodaj do ulubionych

• 15.04.12, 17:53
    Witajcie,

czy to jest uleczalne?
    Jakie są rokowania?
    Straszne są te objawy, jak można pomóc szybko?
    Tomograf i rezonans niby ok.
    Od lat nadcisnienie
    Pobyt w szpitalu - zero poprawy, 6 tygodni zwolnienia w domu, jakieś zastrzyki,
    zero poprawy, pracy, chodzenia, podwójne widzenie, niedowład twarzy, zez, masakra,
    czy ktoś może mi napisać, jak się leczy to schorzenie i czy możliwa jest poprawa?

Pozdrawiam.
    A.
    • animus_anima napisała:

> Witajcie,
      >
      > czy to jest uleczalne?
      > Jakie są rokowania?
      > Straszne są te objawy, jak można pomóc szybko?
      > Tomograf i rezonans niby ok.
      > Od lat nadcisnienie
      > Pobyt w szpitalu - zero poprawy, 6 tygodni zwolnienia w domu, jakieś zastrzyki,
      >
      > zero poprawy, pracy, chodzenia, podwójne widzenie, niedowład twarzy, zez, masak
      > ra,
      > czy ktoś może mi napisać, jak się leczy to schorzenie i czy możliwa jest poprawa?

A lekarzowi nie możesz tych pytań zadać? Wolisz anonimowych ignorantów na forum pytać?

S.
      --
      Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
      Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
      • Podaruj sobie w moim wątku epatowanie złością na całokształt forum,
        nie odpowiem Ci na Twoje pytanie, bo nie dotyczy sedna, a po co mam odbijać na inny brzeg,
        rozpoczynać niepotrzebne dyskusje, widocznie widziała cel, żeby zapytać - wytłumacz to sobie w ten sposób

Forumowicze, piszcie o swoich doświadczeniach, jeśli jest ktoś taki!
        • animus_anima napisała:

> Podaruj sobie w moim wątku epatowanie złością na całokształt forum,

Złość na całokształt forum??? Kochana moja, ja te fora znam od lat i je lubię, czego dowodem moja na nich obecność. Ja po prostu dobrze wiem kto tu się wypowiada i doradza. :)

S.
          --
          Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
          Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
    • Witam serdecznie mam to. samo czyli porazeniee nerwu VI czy tobie udallo sie to wyleczyc. jak to bylo? prosze pomoz mi ... trzy miesiace temu mialam wypadek cud ze zyje ...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.