Dodaj do ulubionych

Nadmierna potliwość głowy!

25.07.12, 17:25
Witam, może to nie jest poważny problem, jednak bardzo uciążliwy. POcę się bardzo, ale w zasadzie głównie na głowie. Ciało mam spocone wówczas średnio, za to z głowy (nie z przodu, tylko z tyłu) dosłownie kapie mi pot. Skróciłam włosy, żeby widok mokrych strąków nie był zbyt odrzucający. Mam zamiar kupić Perspiblock, ale może ktoś ma sprawdzony sposób na taką potliwość. DOdam, że nie mam nadwagi ani problemów z cukrem, badam w tej chwili tarczycę (bo mam lekką nadczynność), ale gdy miałam niedoczynność pociłam się tak samo, o ile nie bardziej. Z tarczycą więc związku nie zauważyłam. pozdr
Edytor zaawansowany
  • jagabaga92 26.07.12, 09:12
    W jakim jesteś wieku? Moja mama (i nie tylko ona) tak miała (ciurkiem płynął jej pot po głowie), gdy weszła w okres przekwitania.

--
    Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
  • domza2 26.07.12, 17:06
    Hehe, jeszcze nie wchodzę, mam 34 lata, ale probelmy z hormonami także , więc może to jest przyczyną, bo wiadomo w okresie przekwitania głównie hormony dają się we znaki. Nie wiem już co robić, bo na moje hormony póki co nie ma rady (mam PCO, ale nie będę już mieć dzieci, więc nie leczę tego niepotrzebnie). Czy są jakieś dobre sprawdzone sposoby?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka