wzmożone napięcie mięsniowe u dorosłych -pytanie

wzmożone napięcie mięsniowe u dorosłych -pytanie

urodziłam się z DPM prawostronnym funkcjonowałam bez zarzutów biegałam po schodach ,itp.Od jakiegoś czasu -objawy nastapily po 30 r ż zaczełam bać się schodzenia po schodach ,reaguję na bodzce tzn łatwo mnie przestraszyć,gdy coś spadnie mocno reaguję.Z tego też powodu czuję strach lęk że komuś coś spadnie .Na samą taką myśli odczuwam silne napięcie mieśni szczególnie łydek stóp.Gdy zbliżam się do schodów czuję jak mieśnie prawej strony napinają sie.I dlatego też stwierdzam u siebie wzmożone napiecie nerwowe i mam pytanie co powinnam zrobic czy farmakologia pomoże?Lekarze przepisują mi leki antydepresyjne twierdząc że coś mam z psychiką a ja już wiem po kilku obserwacjach że to nie psychika tylko W NM.-czyli mocne napiecie mieśniowe.Czy jest ktoś tu z rehabilitacji ale nie tylko może ktoś to miąl ma i może mi pomóc ?
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.