bolący zatruty ząb Dodaj do ulubionych

• IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.07.04, 16:20
    Witam
    Chciałabym się dowiedzieć, ile mniej więcej będzie mnie bolał ząb po
    zatruciu. boli mnie już ponad 4 godziny(mimo silnych środków prezciwbólowych)
    i po prostu wariuję. Może powinnam zgłosić się do mojego dentysty. Bardzzo
    proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
    W.
    • nie chce Cie załamywać ale mnie bolał po zatruciu cała noc (chodziłam po
      scianach) i na drugi dzien ok 10 po mału przestawał...Dentysta powiedział, ze
      jestem nadwrażliwa...
      trzymaj sie!
      • Gość: W. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.07.04, 16:55
        Dziękuję za odpowiedź. I w sumie pocieszenie, bo wyobrażałam sobie, że będzie
        mnie bolał jeszcze dłużej. Jakoś wytrzymuję, bo boli mnie czasem mniej(tak jak
        teraz na przykład) czasem bardziej.

Dziś, w chwili strasznej rozpaczy doszłam do wniosku, że powyrywam sobie
        wszystkie zęby.
        • Gość: iiiiiiiiiii IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.04, 22:37
          Sprawdz czy trucizna znajduje sie tylko w dzuirze. Mnie kiedys dentysta tak
          zalatwil ze oblozyl mi nia dokladnie caly zab z kazdej mozliwej strony. Po 3
          dniach bolu nie wytrzymalam i poszlam do innego dentysty, ten zlapal sie za
          glowe, okazalo sie ze nie bolal mnie zab tylko dziaslo ktore przy kontakcie z
          trucizna zaczelo powoli obumierac ( mialo kolor szaro zielony w miejscu
          kontaktu ) skonczylo sie na tym ze zab zostal cudem uratowany ale mam w dziasle
          dziure ze moge sobie poczatek korzenia zobaczyc-to martwe dziaslo musialo
          zostac usuniete ( bolalo bardziej niz trucie )
          Mam nadzieje, ze Twoj dentysta jest bardziej kompetentny niz moj
          Trzymaj sie
          • 09.07.04, 04:03
            Nie uwazam za rozsadne chodzenie do innego dentysty z tym samym zebem. Przeciez
            ona ma zdjecie zeba i cala dokumentacje, czego ten nowy dentysta nie ma.
            Idzie sie do tego samego i pokazuje ze cos jest nie tak, niech naprawia.
            • Gość: iiiiiiiii IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.04, 10:57
              Nie wszyscy dentysci pracuja w weekendy - ten moj przynajmniej nie
              pracowal.Jedynym madrym rozwiazanie bylo pojscie na pogotowie dentystyczne - co
              tez uczynilam
              • 09.07.04, 13:48
                No i co? Co stwierdzili? Ze bylo spartaczone?
                • Gość: iiiiiiii IP: *.dip.t-dialin.net 09.07.04, 14:08
                  to co stwierdzil i co stalo sie potem opisalam w poprzedniej wypowiedzi.
                  • Gość: Weronika IP: *.acn.waw.pl 09.07.04, 16:42
                    Dziękuję za odpowiedzi. Ząb na szczęście przestał boleć około północy, czyli po
                    jakichś 12 godzinach. A dentysta powiedział, że poboli jakieś 3 godzinki :).

Pozdrawiam i życzę jak najmniej borowania zębów :).
                    W.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.