Przewlekłe zmeczenie , bol wszystkich stawow, itp. Dodaj do ulubionych

• 29.12.12, 02:41
    Witam !

mam 21 lat , obecnie pracuje na kopalni , pracuje fizycznie.

wczesniej za mlodszych lat uprawialem 8 lat pilke nozna, 6 lat lekkoatletyke (biegi sredniodystansowe) i 4 lata siłowni

okolo 3,5 roku temu zaczelo dziać sie cos dziwnego... z wzoru zdrowia zacząłem z dnia na dzien zmieniac sie w wrak...

nie bede juz teraz opisywal wszystkiego wszczegolowo bo nikomu nei chcialo by sie tego czytac...

w skrocie : z dnia na dzien mialem coraz wiecej objawow strasznie dziwnych , chodziłem po lekarzach etc

bylem strasznie zmeczony przez caly czas, bolal mnie ciagle brzuch , wzdecia po tydzien , oslabienie oczu , wypadanie wlosow i mega powolne
    odrastnie ich ! z dnia na dzien coraz wiecej objawow , bole miesni , stawow , do tego stopnia ze co chwile spalem pochodzilem pare h i spalem kilkanascie godzin
    nic mnie nie budzilo budziki itp.

I TERAZ TAK - to wszystko ciagnie sie do dzisiaj , zaliczylem po drodze 3 x szpital , kroplowki , rezonanse glowy (przez jej ogromny bol !) ,

kolonoskopie , przerozne badania krwi, boleriozy etc etc etc etc !

wszystkie badania wychodziły bdb ! nic nie wskazywalo na to ze jestem chory !

Powiem co dolega mi obecnie i prosze kogos o porade co mam dalej robic...

obecnie strasznie trzesa mi sie wsyzskie miesnie ... poprostu cale ciało mi "skacze" - policzki , uda - doslownie wsyzstko !

miesnie sa mega slabe raz cos podniose i nie mam juz sily , wysilek fiz mnie strasznie meczy... wypadaja mi strasznie wlosy odrastaja dluugo chodze co pol roku
    do fryzjera ! a chodzilem wczesniej co 2-3 tyg ..

wzdecia , szybkie bicie serca , OGROMNY BOL KREGOSLUPA - i to jest najciekawsze co nie bylo w ogole u mnie badane... wykjryto u mnie
    nie spojnosc kregu S1 i rotacje kregow L w lewo - wraz z wysilkiem wizycznym w pracy z chwili na chwile staje sie coraz bardziej dretwy nie musze nic nawet podnosic
    itp , wystarczy ze sie ruszam schylam , czuje jak moje ruchy staja sie strasznie ograniczone , powolne .

obecnie nie jestem w stanie uprawiac zadnego sportu z powodu wielkiego bolu wszystkich stawow ! nawet tych u rak ! i malych kostek.

gdy sobie cos zrobie w jakis staw nei chce sie wogole leczyc , nic sie nie regeneruje ;/ boli mnie tez czasem z tylu plecow po bokach to chyba nerki tak jak by
    mi ktos cos w nie wbil !

prosze o jakies porady co mam teraz robic... bo z naszymi lekarzami ciezko sie rozmawia i wszyscy mnie tlumacza tym ze jestem za mlody by moglo mi cos byc . poprostu zal
    • Witam
      Moim zdaniem to jest to

www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_symptomy_podczas_zmian_w_dna_cz2.html
      Pozdrawiam
    • nikt nie jest w stanie nic powiedziec na ten temat ? prosze o szybka odpowiedz ..

w zmiane DNA jakos ciezko mi uwierzyc .
      • Może trzeba przebadać tarczycę. Niedoczynność, daje podobne objawy.
        • wlasnie mialem robione kilka razy badanie na tarczyce...

tylko usg nie mialem tarczycy
          • Napisz jakie miałeś wyniki hormonów tarczycy (ft3 i ft4)wraz z normami oraz tsh. Miałeś robione badanie na obecność przeciwciał choroby hashimoto? USG tarczycy też warto zrobić.
            --
            Byloby fajnie, jakby wypalilo:
            forum.gazeta.pl/forum/f,161662,metabolic_balance.html
            • Witaj

www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_moje_byc_albo_nie_byc.html
              Podaję Ci jeszcze jeden link. Być może, że tam znajdziesz dowód na moją sugestię. Jeżeli możesz, zapoznaj się z doświadczeniami Dobrego Samarytanina, był w Twoim wieku, kiedy u niego to wszystko się zaczęło.
              Jesteś jeszcze bardzo młody, w pewnym sensie zazdroszczę ci tego, że masz wiele czasu na swój rozwój. Nie zaprzepaść tego co dostajesz w darze.
              Potraktuj mój post poważnie. Przecież lekarze i tak nie wiedzą co Ci dolega. Tak było w przypadku Wiesławy, kiedy przez niewiedzę lekarzy przechodziła kilka razy śmierć kliniczną.
              Powiem również, że badania lekarskie przeprowadzane w Kanadzie w jej przypadku dowodziły braku jakichkolwiek chorób, a wręcz przeciwnie, była okazem zdrowia pomimo występujących różnych bolesnych symptomów. Poczytaj tą stronkę Rose of Scharon, jest skarbnicą podstawowej wiedzy, pomocnej dla osób początkujących w rozwoju.
              Życzę właściwych decyzji i powodzenia
              Pozdrawiam
            • Powiem tak , nie bede teraz odgrzebywal wynikow TSH

ale mialem robione kilka razy ... i zawsze miescilo mi sie w normie przewaznie byklo na graaanicy ! ale bylo w normie ! t3 t4 , ft3, ft4 oraz TSH wszystko wychodzilo ok ...

a caly czas cos mnie uwiera w przelyku , szyji , ale nei wiem co to czasami takie dziwne uczucie mam jak przelykam sline jak by mi cos przeskakiwalo tam .

Moje objawy najbardziej Pasują chorobie zwanej stwierdzeniem rozsianym , ale i na to mialem badanie ...
    • pawellaby

Stan jest poważny, a nawet bardzo. Wyczynowe treningi a teraz praca na kopalni wyczerpały Yin Nerek, Krew Wątroby i Śledzionę. Praca i stresy życia codziennego wygenerowały dużo Gorąca. Dodatkowo dużo Wilgoci, a raczej z tego co piszesz, to już Śluzu. Jednym słowem Ogień Yin. Według kanonów medycyny Zachodniej masz wiele różnych zespołów chorobowych, m.in. reumatoidalne zapalenie stawów lub coś z szufladki schorzeń autoimmunologicznych dotykających tkanki chrzęstnej, łącznej i mięśniowej, zespół przewlekłego zmęczenia itd., itp. Nie ma na to leków przyczynowych w medycynie Zachodniej. Pozostaje tylko ponura wegetacja w bólu i cierpieniu na środkach przeciwzapalnych, sterydach, zumabach i innych "lekach antyreuamtycznych" oraz środkach pobudzających na przewlekłe zmęczenie. Drżenie i słabość mięśni to typowe objawy nużliwości mięśniowej, zwanej pospolicie miastenią.
      Ale do rzeczy. Trzeba kompleksowego leczenia. Trwa długo, bo też i długo zajęło Ci doprowadzenie się do takiego wyczerpania organizmu, ale jest skuteczne. Znam lekarza, który może pomóc. Przyjmuje w Krakowie.
    • Zainteresuj się jednak boreliozą, której przypadków jest teraz naprawdę mnóstwo. Diagnostyka laboratoryjna jest bardzo zawodna, testy (zwłaszcza przesiewowy test ELISA) często wychodzą fałszywie negatywne.

Poczytaj to:
      www.borelioza.org/dokumenty/faq.pdf
      Spójrz na objawy przewlekłej boreliozy, pomyśl ile z nich miałeś lub masz ;)

Większość lekarzy, w tym zakaźników, nie docenia tej choroby, a ona naprawdę potrafi zmienić życie w piekło.

W Polsce jest kilkoro lekarzy, którzy leczą boreliozę niestandardowo i jest to znacznie skuteczniejsze niż leczenie standardowe.

Niektórzy chorzy próbują też ziół, ale tego trzeba nauczyć się samemu.

Więcej na www.borelioza.org

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.