Dodaj do ulubionych

Czy to choroba weneryczna ?

08.01.13, 14:49
Witam.
Ok. 2 miesiące temu miałem przygodny stosunek z dziewczyną. Po ok. 3 tygodniach zaczęła mnie piec cewka moczowa, potem piekł mnie penis od cewki w dół. Byłem u urologa i przepisał mi Cipronex, ale biorę ten lek już 4 dzień i nie czuję jakiejś zauważalnej poprawy. Obecnie zaczęła boleć mnie moszna i pachwiny oraz piecze mnie w okolicy odbytu i szczypie mnie cewka moczowa (chociaż cewka moczowa nie szczypie mnie cały czas, najbardziej po oddawaniu moczu). Od miesiąca mam powyższe objawy dodam, że od 4 tygodni mam temperaturę 37 st. Podczas kontaktu oralnego nie miałem na sobie gumy. Podejrzewam, że może to być chlamydioza, ale nie zauważyłem u siebie żadnych wycieków śluzu itp. Jedynie mam wrażenie, że czasami wyleci mi kilka kropel moczu mimowolnie, zwłaszcza po oddawaniu moczu. Ogólnie, źle się czuję i piecze mnie gardło oraz szczypią lekko oczy, ale myślę że to nie jest związane z tym. Najdziwniejsze jest to, że nie ma jakiś zaczerwienień cewki itd. wszystko wygląda normalnie, ale pieczenie jest dokuczliwe szczególnie w okolicy odbytu i moszny. Niestety dość późno zgłosiłem się do urologa ok 2 tygodnie po zauważeniu pierwszych objawów. Czy może to być jakaś choroba weneryczna ?
Edytor zaawansowany
  • kol.3 08.01.13, 19:43
    Leć szybko znowu do urologa. Nikt Cię na forum nie zdiagnozuje. Cipronex to dość wątpliwy lek na sprawy urologiczne, możesz mieć dodatkowo np. zapalenie jąder albo i co innego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.