ból..... kręgosłup, nerwoból, co? do jakiego spec? Dodaj do ulubionych

Kochani proszę o poradę do jakiego lekarza się udać. Do ortopedy? Do neurlologa? Ból nie pozwala mi normalnie funkcjonować. W październiku w pracy przeszedł mnie ból znienacka. Siedziałam, przeszło coś od nasady włosów po łopatki. Nie mogłam w ogóle głową ruszyć. Smarowałam dość długo ketonalem, ból trochę minął, ale nie przeszedł całkiem. Cały czas go odczuwałam, ale mogłam normalnie funkcjonować. Przed świętami wielkanocnymi zaczęło się od nowa....Ból przeokropny. Szyja, kręgosłup w odcinku piersiowym, ból w łopatkach. Z bólu płakałam. Poszłam do lekarza rodzinnego. Zbadał mnie, stwierdził, że mnie przewiało. Przepisał: biofenac 100 mg na noc i mydocalm forte 2x1. Powiedział, że po tygodniu ból ustąpi. Trochę było lepiej w trakcie brania leków. Gdy przestałam, ból powrócił. Cały czas bolało, ale nie aż tak bardzo, po prostu taki ciągły, uporczywy ból..... Wczoraj pojechałam z córką na basen, popływałam. Dziś pokosiłam trawę. Siedzę i wyję z bólu.... Czy mam pójść do neurlologa? ortopedy? na jakieś masaże? Oszaleję!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.