01.06.13, 17:49
od 7 miesięcy codziennie odczuwam bóle brzucha w okolicy żołądka i mdłości niekiedy tak silne że nie potrafię normalnie funkcjonować miałam robioną gastroskopię wynik- zapalenie błony śluzowej żołądka bez bakterii.
dostałam lek Anesteloc a następnie Debretin co niestety nie pomogło. badania krwi nic nie wykazały tak samo badania hormonu tarczycy. Jakiś czas temu odwiedziłam także szpital gdzie w ciągu 3 zostałam przebadana od stóp do głów. Wygląda na to że jestem zdrowa a jednak ciągle czuje się fatalnie. Mam 19 lat i omijają mnie wszystkie uroki młodości do tego nic już mnie nie cieszy często miewam tzw. dołki psychiczne które trwają nawet do kilku dni. W internecie znalazłam dużo informacji na temat nerwicy żołądka co faktycznie jest możliwe w moim przypadku bo jestem bardzo osobą bardzo nerwową. próbowałam już leku homeopatycznego Sedatif i ziołowych tabletek uspokajających które nie dają pokaznych rezultatów.nie wiem już jak sobie z tym radzić nauczyciele w szkole i niektórzy znajomi uważają mnie za symulantkę i panikarę a ja naprawdę bardzo cierpię. Proszę o pomoc może ktoś miał podobne dolegliwości albo chce się podzielić zemną swoimi radami na temat leczenia. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • sp9tcu 02.06.13, 00:51
    Dobry psychiatra lub psycholog
  • lelum3 02.06.13, 20:01
    Na pewno nie zaszkodziłaby konsultacja. Może się okazać, że problem stanowi tyleż dokuczliwa, co banalna, nerwica.
  • e-kasia27 02.06.13, 04:11
    Zapalenie bony śluzowej żołądka ze stresu się nie robi, więc zanim zwalisz ten stan na nerwicę to wybierz się do alergologa i zrób testy skórne dla pokarmów - to Ci powinno wyjaśnić, dlaczego boli
    Cię żołądek i dlaczego masz mdłości.
  • e-kasia27 02.06.13, 10:28
    A jak jest Ci bardzo niedobrze, to wypij pół szklanki zimnej przegotowanej wody z 1/2 łyżeczki sody spożywczej.
  • snajper55 02.06.13, 10:53
    e-kasia27 napisała:

> Zapalenie bony śluzowej żołądka ze stresu się nie robi, więc zanim zwalisz ten
    > stan na nerwicę to wybierz się do alergologa i zrób testy skórne dla pokarmów -
    > to Ci powinno wyjaśnić, dlaczego boli
    > Cię żołądek i dlaczego masz mdłości.

Zapalenie błony śluzowej żołądka to też efekt alergii? Co wątek, to nowe odkrycie medyczne. Może ty to publikuj? Niech polska medycyna skorzysta na twoich odkryciach.

S.
    --
    Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
    Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
  • e-kasia27 02.06.13, 14:29
    Zmartwię Cię Snajper, to już ponad 30 lat temu zostało opublikowane i to nie raz i nie dwa...!

To tylko Ty jesteś taki zapóźniony w medycynie - przykre, ale niestety prawdziwe.
    Najwyższy czas albo się wycofać z interesu, albo podszkolić - nie masz innego wyjścia.
  • e-kasia27 02.06.13, 14:37
    Jeśli to nie za długie i nie za bardzo skomplikowane dla Ciebie Snajperku, to spróbuj chociaż to przeczytać, może coś Ci się w głowie wreszcie rozjaśni...

alergologiainfo.pl/pl/articles/item/10083/sklad_nacieku_zapalnego_blony_sluzowej_zoladka_u_chorych_z_alergia_pokarmowa
  • snajper55 02.06.13, 17:48
    To interesujące, że ciągle piszesz po dwa posty na raz. Nie potrafisz wypowiedzieć się w jednym. Czy wiesz, że jest to to jeden z objawów alergii?

S.
    --
    Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
    Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
  • e-kasia27 02.06.13, 21:17
    Mylisz się Snajper.
    Robię to specjalnie, ze względu na Ciebie, żeby Ci było łatwiej zrozumieć..., ale skoro uważasz, że dasz radę przeczytać wszystko na raz, to już nie będę dzielić swoich wypowiedzi.
  • zgredko 02.06.13, 04:30
    Na czczo spożywaj miksturę:
    2 łyżeczki mielonego siemienia lnianego [w szklance] zalać wrzątkiem, okresowo mieszać i wypić po ostygnięciu. Mikstura jest "glutowata" ale pomaga.
  • gold_paula 02.06.13, 21:20
    Z tym siemie lnianym dobry pomysł.
    Idź jeszcze do gastrologa, niech dobrze przebadają. Alergolog też dobry pomysł bo może masz na coś alergię a nawet nie wiesz. Psychiatra na końcu
  • 2margo00 03.06.13, 09:50
    Leczenie nerwicy żołądka jest bardzo cięzkie radzę przed podjeciem leczenia zrobic jeszcze USG.Pozdrawiam - M.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka