Dodaj do ulubionych

Ból pochwy, pieczenie, uczucie pełnego pęcherza,

29.06.13, 11:24
prosze o pomoc :(
od pewnego czasu mam nieprzyjemne dolegliwości, po stosunku bardzo boli mnie pochwa, piecze, mam uczucie pełnego pęcherza i delikatnie krwawię. Odczuwam cos takiego od jakis 2 miesięcy. Oczywiście nie codsiennie i nie po kazdym stosunku. Bywa tak, że tydzień lub dwa nic mnie nie boli a przez następny tydzień odczuwam koszmarny ból i pieczenie. Nie jestem w stanie stwiedzić co mnie tak na prawdę piecze, czy pęczerz czy pochwa. Mam wrażenie, że wszystko. Stosowałam unofuragim bo myslałam, że to zapalenie pęcherza ale niestety nic nie plomogło. Bardzo proszzę o pomoc :( .
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • honeyey Re: Ból pochwy, pieczenie, uczucie pełnego pęcher 01.07.13, 20:20
      Witam.Miałam coś podobnego.Chodziłam od lekarza urologa do ginekologa , u każdego zostawiając po 150 zł i tak przez 3 lata ( byłam u kilku ) . Wyniki badań- wszystko okey.Robiłam na własną rękę badania moczu i krwi ( płatne ) ,co się dało ,stwierdziłam że sama wykryję co mi jest .I dałam radę ..zaczęłam anllizować..od kiedy mnie to dopadło . i okazało się że to wszystko przez kontakt z chlorem. Po basenie ,tak dwa dni łapie mnie parcie na pęcherz .I tu nie wystarczy furagin.Nic mi nie pomagało aż znalazłam jak się wyleczyć .GYNALGIN na noc 10 dni i równocześnie codzienne rano ILIADIAN czerwony popijając szklanką wody czasem trzeba powtórzyć popołudniu..i tak przez 20 dni .Unikać kąpieli w basenach i na wakacjach unikać ręczników hotelowych.Życzę żeby pomogło .Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka