Dodaj do ulubionych

Jak mi pomoże Powermed?

05.07.13, 10:47
Witajcie kochani. Założyłam ten temat, bo jestem ciekawa wszelkich informacji o urządzeniu Powermed i jego zastosowaniu w alergii. Niestety choruję na alergię, konkretnie wziewną i wszystko co lata i jest malutkie mnie uczula ;/ Usłyszałam od koleżanki, że jest takie coś jak powermed i że podobno mi pomoże. Nie chciała jednak podać mi szczegółów, zołza jedna ;/ Byłam na ich stronie, wszystko ładnie pięknie, ale mnie interesują najmniejsze szczegóły. Czy ktoś z was jest w posiadaniu powermed? I czy może mi przybliżyć jak to ma mi pomóc na moją alergię?? Będę wdzięczna za każdą informację.
Edytor zaawansowany
  • karolkalamarz 08.07.13, 13:31
    zapraszam do prywatnej rozmowy
  • kryspinawielka 08.07.13, 13:47
    Eee nie, proszę mi coś tutaj napisać, ja się w prywatne konwersacje nie bawię.
  • kaskakalamarz 09.07.13, 16:19
    Jesteś w lepszym położeniu jeśli masz alergię wziewną ;) bo Powermed zasysa wszystkie alergeny które latają w powietrzu. Ale niestety tylko te w pomieszczeniach ;) Na te na zewnątrz nadal będziesz narażona ale jak przyniesiesz choćby na ubraniu to ci to wciągnie. Koleżanka zrobiła mi jedną sesję z użyciem olejku zapachowego ale kkurcza nie pamiętam jaki to był zapach chyba ten który dawali w zestawie i bardzo to przyjemne było uczucie relaksik full wypas w pachnącym pokoiku.
  • kryspinawielka 10.07.13, 10:01
    Zaraz zaraz, o jakie zapachy chodzi? To jest jakaś dodatkowa funkcja tego urządzenia?
  • kaskakalamarz 10.07.13, 13:35
    to jest chyba aromatyzowanie czy aromaterapia, któreś z tych słów ;) A zapach chyba można tam wlać dowolny? hmm
  • ada_brunchilda 11.07.13, 09:58
    Poszukałam trochę, poszperałam i wygląda na to, że lepiej nie dodawać innych zapachów niż te które proponuje producent, bo oni nie biorą za to odpowiedzialności że w wyniku złego używania coś się popsuło albo wyżarło pojemnik na wodę ;) No ale chyba nikt żrących płynów wlewać nie ma zamiaru ;)
  • kryspinawielka 11.07.13, 13:49
    Jako broni nie mam zamiaru używać ;) sa sa
  • wisniewskipadl 19.07.13, 13:09
    od bidy wszystko można użyć jako broń ;) A tak na poważnie to Powermed jest teraz urządzeniem medycznym.
  • kryspinawielka 23.07.13, 10:14
    Urządzeniem medycznym? A co to znaczy? Bo mnie z urządzeniem medycznym kojarzy się np. respirator albo nie wiem hmm.
  • wisniewskipadl 16.08.13, 11:39
    Urzadzeniem medycznym jest tez zwykly jonizator albo inhalator. Albo nawet cisnieniomierz. Takie urzadzenia na uzytek domowy. Mediline przewyzsza je gabarytowo i to znacznie. A temu jest urzadzeniem medycznym bo miesci w sobie funkcje medyczne. Naciskasz odpowiedni przycisk i fuja Ci powietrze np. zaromatyzowane odpowiednim olejkiem. Fuja Ci powietrze np. z Amolem i masz nowoczesna inhalację.
  • kryspinawielka 19.08.13, 12:16
    A widzisz, mnie na tamtę chwilę przyćmiło. Dzięki za wyjaśnienie. A z tym Amolem to jest w ogóle bezpieczne??
  • forste8 07.04.15, 09:31
    W innym sensie Powermed jest urządzeniem medycznym. W Polsce możesz mieć pewne przywileje na kupowanie sprzętu medycznego, czasem jest to niższy podatek vat i możliwość rozliczenia tego przy rocznym zeznaniu podatkowym.
  • grazynakosiak 22.08.13, 13:21
    Najbezpieczniej jest wlać te zapachy które dostaje się w zestawie albo można je dokupić? Już nie pamiętam. Tam jest chyba fiołek i coś leśnego. Ja swego czasu zabawiłam się w eksperymentatorke i do bidonu wlałam dwa moje ulubione zapachy - jabłko i limonka. Pachniało nieziemsko.
  • trycjaona 23.08.13, 13:53
    a próbowal już ktoś wrzucic do bidonu kostki lodu? ekstra patent. W to upalne lato sprawdził się idealnie.
  • fanbuc 05.09.13, 15:40
    Tak to jest mega pomysł i świetne rozwiązanie dla leniwych. Wystarczy sobie "wyprodukowac" kostki lodu w zamrażarce i wrzucić do bidonu i gotowe. Domowy klimatyzator i zaoszczędzone pieniądze na ten kupny. Swietna sprawa! gratuluje
  • kryspinawielka 16.09.13, 11:52
    Domowy klimatyzator? To naprawdę działa?
  • forste8 05.03.15, 08:44
    Powermed obniża ci temperaturę w pomieszczeniu zamkniętym. Klimatyzator i Powermed to trochę przesadzone stwierdzenie.
  • kryspinawielka 13.09.13, 10:22
    Fajny patent, nie powiem. Fajne zastosowania ma ten Powermed. Zapachy dowolne sobie wlewam i pachnie mi jak tylko sobie wymarzę. Dokupić pewnie zawsze można. Na pewno jest tam gdzieś do nich numer telefonu i na pewno oni udzielą mi informacji.
  • jesze_1 15.03.15, 21:34
    do takich sesji polecam amol, powietrze jest niesamowite! a jak się śpi!
  • forste8 13.05.15, 14:28
    dokładnie, Powermed robi klimat w domu
  • paulinatata 12.07.13, 15:05
    www.youtube.com/watch?v=vgFKRUw8xQs
  • kryspinawielka 15.07.13, 10:30
    Nie było mnie jakiś czas, co to za filmik? O Powermed?
  • paulinatata 15.07.13, 15:27
    Matko kobieto ;/ tak to jest filmik o Powermed. Najbardziej znany alergolog w Polsce wychwala jego zalety.
  • kryspinawielka 16.07.13, 10:06
    Same kobiety na sali były? ;) To panowie nie używają tego Powermed? No, ciut mnie ten filmik przekonał, ale to wciąż za mało. Kto może się jeszcze wypowiedzieć? Kto go używa na co dzień?
  • konradtalar 17.07.13, 13:01
    Panowie używają :D jak panie nie mają wytarczająco siły ;) Bo na serio to ta maszyna wcale nie jest lekka, to jest jej minus.
  • kryspinawielka 24.03.14, 14:49
    Zdziwiłbyś się ile siły w sobie potrafią mieć kobiety ;)
  • forste8 11.05.15, 12:39
    Filmik o Powermed w TVN nie działa! Gdzie jeszcze mogę obejrzeć ten film z powermed w telewizji?
  • forste8 11.05.15, 12:38
    Gdzie Powermed ma wyłącznik od tej diody w zbiorniku? Jak włączam powermed wieczorem to tak jakby ufo wylądowało.
  • luskabara 22.07.13, 12:50
    Ja se tam myśle że już to gdzieś widziałam ;/
    Swoja drogą to gdybym obejrzała to w telewizji a nie w necie to wcześniej bym se kupiła. Medyczne funkcje rewelacja ale te sprzątajace też są dobre, dojdzie w każde zakamarki.
  • ada_brunchilda 14.08.13, 09:50
    Jakie to są medyczne funkcje tego Powermed??
  • forste8 05.03.15, 08:47
    Nie ważne czy medyczne czy nie. Ważne, żeby Powermed usuwał to gówno z powietrza.
  • kryspinawielka 19.08.13, 12:18
    Myślę że funkcje sprzątające w moim wypadku będą jedynie fajnym dodatkiem. Ja chcę w końcu uwolnić się od tej alergii :(
  • klaugoral 17.07.13, 12:53
    Masz alergię wziewną tak? Zanim pojawił się Powermed to w domu nastawiałam oczyszczacz powietrza. Pomagało ale na krótko. Teraz robię godzinną sesję tym Powermed i oddycham czystym powietrzem przez parę dni.
  • baskaona 19.07.13, 14:25
    Jak masz mozliwosc to kup. Ja bym na zdrowie nie oszczędzała. Nie jest to mała suma, ale zwraca się z biegiem czasu. Pożyczam go czasem od mojego brata. Przeczyści mi powietrze. Ale najbardziej lubie robć sobie sesje jodowe. I morze niepotrzebne ;]
  • pawlogryzak 26.07.13, 11:00
    sesje jodowe? ja słyszałem że można zrobić inną sesję a mianowicie sesję jonizacyjną; to chyba dwie różne rzeczy nie?
  • kryspinawielka 24.03.14, 15:58
    Weź to na logikę - skoro dwa różne słowa to i dwie różne funkcje. Faceci mnie zadziwiają.
  • forste8 12.05.15, 09:09
    Groty solne masz z jodem, płaci się za to. Tutaj masz grotę solną dzięki Powermed w domu. Właczasz powermed z solanką na zbiorniku i masz jodowanie na całym domu. Dobrze wykombinowany ten Powermed.
  • paloma_grande 24.07.13, 16:01
    powiem ci ze dobrze ewoluuje ta marka
    stawiaja na zdrowie i wprowadzili powermed mediline
    oczywiście stare funkcje czyszczace tez sa
    dlugo sie wzbranialam przed kupnem, ba nawet przed prezentacja, zawsze takich przeganialam spod ganku
    cos we mnie drgnelo i przemoglam sie i wpuscilam przedstawiciela. to co zobaczylam zrobilo na mnie wrazenie
    uzywam tego od jakichs paru miesiecy
    nie jestem alergiczka ale wole oddychac czystym powietrzem
    prowadzi sie go dosyc lekko, na poczatku byly lekkie opory bo jestem watla osoba, ale skoro taki chudziutki pan go do mnie przywiozl to ja tez dam rade ;) i dalam
  • katarynka.kata 12.08.13, 13:30
    To Ci pomoże wyeliminować alergeny z Twojego otoczenia. Ale trzeba ten "zabieg" powtarzać.
  • kle_men_ty_na96 12.08.13, 15:55
    Zainwestuj dobrze. Tak mi się wydaje żeto dobra inwestycja. Powinna się kasa zwrócić z biegiem czasu. Miałam prezentację tego powermed u siebie w domu i wszystkim obecnym na początku gały wyszły z orbit ;-) Może najpierw zdecyduj się na teki pokaz?? To nie kosztuje, no chyba że dla Ciebie najcenniejszy jest czas ;-) Zawsze możesz zdecydować się później a ktoś kto przyjdzie do Ciebie pokaże Ci całą funkcjonalność.
  • kryspinawielka 24.03.14, 14:55
    Na takim wydaje mi się nie chcę się opierać. To chyba zrozumiałe?
  • kle_men_ty_na96 26.03.14, 13:43
    NO tak. Nie uważasz że się czepiasz? Wydaje mi się napisałam bo tak sie piszę. Używam już dłuższy czas i teraz mogę napisać, ze to na pewno dobra inwestycja. Pozdrawiam i polecam więcej nie skupiac się tak na słowach ;)
  • biza-rra 19.08.13, 10:38
    ja tam w żadne cuda wianki tego typu nie wierze. nie wierze nawet w leki które mi lekarze przepisują ale je potem w koncu biorę bo bol jest nie do wytrzymania i okazuje się że lekarz jednak miał rację. także może i faktycznie ten powermed jest taki dobry. muszę popytać wsrod koleżanke czy któraś tego nie ma i sama pouzywam jakis czas i wtedy moge tu napisać swoją reckę xD
  • katarynka.kata 19.08.13, 15:22
    Pewnie że dopiero panna się przekona jak sama użyje. Ale tu pyta czy warto. Po co się wypowiadasz jak sama tego nie masz??
  • biza-rra 20.08.13, 09:35
    a po to sie wypowiadam bys ty mogla mi opryskliwie odpowiedziec
    jak sobie pokorzystam z urządzenia to go tu opiszę
  • katarynka.kata 27.08.13, 10:16
    To było opryskliwe?? Pierwsze słyszę ;/
  • ada_brunchilda 21.08.13, 11:35
    No fajnie będzie jak tę "reckę" napiszesz. Ale na przyszłość nie zabieraj głosu na tematy Ci nieznane. Bez obrazy oczywiście.
  • bokrzak 20.08.13, 14:05
    ale jak to dziala? Co to za patent tak w ogole? tio jest jakis odkurzacz? powermed maja siedzibe blisko mnie jak sie okazuje , ale nigdy o tym nie slyszalem

• megavegas 22.08.13, 22:55
    bokrzak napisał:

> ale jak to dziala? Co to za patent tak w ogole? tio jest jakis odkurzacz? power
    > med maja siedzibe blisko mnie jak sie okazuje , ale nigdy o tym nie slyszalem
    chętnie wszystko Ci wytłumaczę, a nawet zrobię prezntację
    >
    >
  • bokrzak 28.08.13, 16:12
    no to prosze namiary w wiadomosci prywatnej
  • megavegas 28.08.13, 18:08
    bokrzak napisał:

> no to prosze namiary w wiadomosci prywatnej

Witam
    Proszę napisać w jakim mieście Pan/i mieszka jak będę w stanie dojechać to nie ma problemu.
  • megavegas 28.08.13, 18:26
    megavegas napisał(a):

> bokrzak napisał:
    >
    > > no to prosze namiary w wiadomosci prywatnej
    >
    > Witam
    > Proszę napisać w jakim mieście Pan/i mieszka jak będę w stanie dojechać to nie
    > ma problemu.
    proszę pisać na i-mail megavegas@gmail.com
  • bogatywtrzydupy 28.08.13, 10:44
    ciekawe to co piszecie naprawde. gdzie można to kupić? kupił bym starym jako prezent na rocznice slubu a co niech widzą że mam gest w końcu całe życie to oni mnie utrzymywali. dawajcie namiary na jakieś sklepy czy coś bo muszę to mieć.
  • megavegas 28.08.13, 18:24
    bogatywtrzydupy napisał(a):

> ciekawe to co piszecie naprawde. gdzie można to kupić? kupił bym starym jako pr
    > ezent na rocznice slubu a co niech widzą że mam gest w końcu całe życie to oni
    > mnie utrzymywali. dawajcie namiary na jakieś sklepy czy coś bo muszę to mieć.

W sklepie nie nabędziesz tego urządzenia, tylko na prezentacji umówionej. Chodzi o zaprezentowanie funkcji jakie posiada Powermed, a jest ich trochę i to wymaga pokazania i omówienia.
  • klaugoral 29.08.13, 11:00
    Namiarów na sklep Ci nie podam bo oni tego nie sprzedają w sklepach. Teraz coraz mniej produktów dobrej jakości sprzedaje się przez półki sklepowe. Ale też klienci są wygodni bo wolą by produkt do nich przyszedł.
  • genowefakos 30.08.13, 11:25
    Ot Tak, chcę by do mnie ten Produkt przyszedł. Gdzie mogę zamówić Jego prezentację, skoro mówicie że w Sklepie tego nie dostanę. Piszecie że ma jakieś funkcje Medyczne, ja chętnie bym się o nich więcej Dowiedziała. A może ktoś tutaj mi Wyłoży trochę to nie Będę musiała Obcych do Domu wpuszczać.
  • megavegas 30.08.13, 17:21
    genowefakos napisała:

> Ot Tak, chcę by do mnie ten Produkt przyszedł. Gdzie mogę zamówić Jego prezenta
    > cję, skoro mówicie że w Sklepie tego nie dostanę. Piszecie że ma jakieś funkcje
    > Medyczne, ja chętnie bym się o nich więcej Dowiedziała. A może ktoś tutaj mi W
    > yłoży trochę to nie Będę musiała Obcych do Domu wpuszczać.

Nie da sie trochę wyłożyć, trudno jest opisać ok.1,5 godz. prezentację.
  • pawelkalamarz 02.09.13, 12:03
    funkcje medyczne: jodowanie, jonizacja, aromatyzacja, nawilżanie, filtrowanie
  • trycjaona 03.09.13, 11:28
    a z tym nawilżaniem to o co chodziło? że jak za duża wilgotność w pokoju to ją wyrówna i na odwrót?
  • bokrzak 13.09.13, 16:44
    fajnie nie powiem. Chyba postanowie zawezwać kogoś do siebie by mi pokazał co to umie
  • genowefakos 31.03.14, 09:42
    Ale Aromatyzacji jest funkcją Medyczną? Nie chodziło Ci Może o Aromaterapię? To chyba Prędzejj??
  • pawelkalamarz 31.03.14, 10:27
    sorry pokitrało mi sie
  • jesze_1 30.03.15, 19:45
    tak, z tego co wiem (jeszcze nie sprawdziłam), to pochłania wilgoć z powietrza.
  • klaugoral 19.09.13, 12:40
    No właśnie, teraz produkt puka do drzwi klienta. I mnie się wydaje, że to jest przyszłość pokazywanie produktu w ten sposób, bo coraz więcej ludzi robi się tak leniwymi, że nie idą do sklepu spożywczego, a zamawiają w internetowym. Dlatego to szansa dla tych którzy pokazują produkt w domu klienta.
  • jesze_1 31.03.15, 21:14
    tak, ta opcja jest fajna - ja tam wolę w domu kupować - na spokojnie, od razu mozna sprawdzić czy działa
  • bogatywtrzydupy 25.09.13, 16:54
    czy ja wiem czy wolał bym b y do mnie produkt przyszedł?? Może i tak, nie wiem bo nie przywykłem do przyjmowania gości ze sklepów w ten sposob. no ale jak piszecie że nie da się przez sklep to gdzie szukać albo prosic by mi to sprzedali?/
  • labocki 24.03.14, 10:51
    nie wiem czy można, zapytaj w biurze, poza tym kupisz bez reklamy i co, nie będziesz wiedział wszystkiego, do czego ta ssawka do czego tamta i nie wykorzystasz powermeda w 100%, reklama jest potrzebna, fachowo to się nazywa podobno prezentacja :)
  • bogatywtrzydupy 24.03.14, 12:32
    ale mnie się nie chce chodzić po biurach :P Zdecydowałem że jednak bym wolał nie wychodzić z domu.
  • karolkalamarz 24.03.14, 13:38
    po to przychodzi przedstawiciel do twojego domu, aby ci bardzo dokładnie zaprezentować mozliwości Powermed. To że odbędzie się u ciebie prezentacja nie znaczy, że musisz potem koniecznie to kupić. Zastanów się bogatywtrzydupy. A tak na marginesie - to masz bardzo ciekawy nickname ;-)
  • fumek3 31.03.14, 08:23
    No dokładnie, exactly jakby powiedzieli Anglicy. Reklama taka do niczego nie zobowiązuje. Możesz wyczytać gdzieniegdzie, że usilnie cię namawiają do kupienia, że jak nie kupisz to jakieś niestworzone historie odchodzą. A guzik prawda. No chyba że których przedstawiciel jest nieźle poryty, to będzie robił sceny. Ale to są przypadki jeden na milion. U mnie się trafił bardzo w porzo gość i ani się nie zorientowałem jak minęło sporo czasu.
  • 2gloria 31.03.14, 11:06
    A u mnie była kobieta. Byłam na początku w lekkim szoku bo znajomi mi opowiadali że u nich był mężczyzna pod sześdziesiątkę. A tu się okazuje że przyszła młoda elegancka pani.
  • mezczyznapiekny 02.04.14, 09:13
    U mnie też była kobieta. Mówię to jako mężczyzna ;) I tym atutem już mnie wygrała :D
  • 2gloria 02.04.14, 14:10
    Ale szowinistyczny pogląd. Wam facetom tylko jedno w głowie :/
  • mezczyznapiekny 03.04.14, 09:17
    Ej ale niepotrzebne te emocje. Gdyby przyszedł mężczyzna to wtedy kupiłaby żona :D
  • 2gloria 03.04.14, 14:42
    Jaaa akurat. To żony nie było jak mieliście prezentację?
  • mezczyznapiekny 04.04.14, 12:26
    Była, była i owczem. Ale decyzję o kupnach sprzętu ja podejmuję :D
  • 2gloria 04.04.14, 14:57
    To co? Zdanie żony się w ogóle nie liczy? Tragedia.
  • bonzomen 07.04.14, 09:05
    Ej goście, jak chcecie się przekomarzać to może gdzie indziej?? Napiszcie jak wam się ten sprzęta sprawuje, a nie kto kupił, za czyją zgodą itp. itd.
  • mezczyznapiekny 07.04.14, 09:51
    Pan Stróż Porządku :D Od miesiąca nim sprzątamy, wszystko lśni, nic nie unosi się w powietrzu, na dywanach nie walają się śmietki, farfocle i inne. Jeszcze nie próbowałem tych innych funkcji, niby ważniejszych bo medycznych. Najbardziej jestem ciekawy inhalowania bo do tej pory ślęczałem z głową nad miednicą. Pora iść z duchem nowoczesności i to zmienić :D
  • 2gloria 08.04.14, 11:30
    Gdybyś chciał wiedzieć to ja jestem gościówa ha ha
    Ja sprzętu tego nie mam, po prostu nie spodobało mi się co tamten gość pisał o kobietach.
  • zenobiaola 06.09.13, 15:12
    Moi rodzice to mają, ale jeszcze nie widziałam żeby mama tym sprzątała ;) Znacznie częściej chodzi to jako inhalator a w lecie jako klimatyzator. Ja sobie chwalę ta opcje z wlewaniem płynu z zawartościa jodu i mam wtedy malultką namiastkę morza.
  • sewkaa 24.03.14, 09:26
    Jak ci to pomoże na twoją alergię? Ważna jest konsekwencja. Siadaj sobie wieczorem czy kiedy masz chwile wolnego czasu, włączaj urządzenie powermed. powermed dokładnie oczyści ci powietrze z alergenów. O napisałaś że masz alergię wziewną. no to ci powiem że lepiej trafić nie mogłaś. Przynajmniej w domu opędzisz się od tych latających alergenów.
  • zgred_zgredkowy 24.03.14, 10:33
    Z urządzeniem medycznym to już nie przelewki ;) Ono na pewno ci pomoże, w mniejszym lub większym stopniu.
  • runningrun 24.03.14, 12:58
    Zwłaszcza, że jest to sprzęt, który spokojnie może mieć zastosowanie w szpitalach i innych tego typu placówkach. Więc wydaje mi się, że fajnie mieć w domu coś takiego. Ale wiadomo, że nie życzę nikomu żadnych szpitali, pod jakąkolwiek postacią, nawet jeżeli miałby to być tylko szpital domowy.
  • viollcia 31.03.14, 12:35
    pewnie ten sprzęt jest drogi, ja niestety mogę o tym sprzęcie tylko pomarzyć :(
  • runningrun 31.03.14, 12:46
    Jakby to powiedzieć - za jakość się płaci. Dla takich jak ty osób firma ma rozwiązania.
  • kryspinawielka 31.03.14, 15:42
    Ja też się długo zastanawiałam czy opłaca mi się przeznaczyć parę tysięcy na taki sprzęt. Ale wszyscy mnie tu zapewniają że warto. jestem już bardzo bliska decyzji.
  • viollcia 02.04.14, 10:47
    Firma ma dla mnie rozwiązania? Ciekawe jakie? W żadne kredyty nie wchodzę, mam już jeden kredyt i następnego nie dostanę :/
  • klatka9 02.04.14, 11:01
    Zawsze możesz kilka kredytów połączyć w jeden. Ja zawsze brałam duży sprzęt AGD i RTV na raty. Nigdy nie miałam problemów ze spłatą. każdy sklep pójdzie ci na rękę. Bo to im zależy by produkt sprzedać.
  • viollcia 03.04.14, 12:19
    mam problemy finansowe i wątpie że mi dadzą kolejny kredyt
  • klatka9 03.04.14, 13:48
    No to może zamiast siedzieć w internecie to poszukaj jakiejś dodatkowej pracy? Skarżysz się na swoje złe położenie a chyba niewiele robisz by to zmienić. Powodzenia w każdym razie.
  • ada_brunchilda 04.04.14, 13:04
    W szpitalach pracuje sprzęt Powermed? Pewnie tylko na oddziałach z alergikami i astmatykami?
  • sewkaa 04.04.14, 13:53
    Ależ skąd. Na każdym oddziiale na którym potrzebują przefiltrowanego powietrza.
  • viollcia 07.04.14, 11:16
    ale każdy szpital nie ma powermeda, ciekawe czemu skoro to taki bardzo dobry sprzęt, nfz powinien każdemu szpitalowi zapewnić posiadanie powermeda
  • forum-kredytowe.pl 26.06.15, 13:31
    To chyba lekka przesada
  • trycjaona 07.04.14, 15:39
    Ja pamiętam z wizyty przedstawiciela, że najlepiej włączać sobie powermed przed snem. Wkładam urządzenie do sypialni, nastawiam pożądany czas pracy i w tym czasie robię co mi się podoba. Przed samym snem wyłączam i kładę się spać. Rano budzę się wypoczęta. Naprawdę. Mam energię wstawać. Zawsze miałam z tym problemy, wtawanie przeciągało się w nieskończoność. Ale fakt że spałam przy zamkniętym oknie. Teraz też spię przy zamknietym ale przynajmniej mam rześko w pokoju.
  • kryspinawielka 09.04.14, 09:17
    To naprawdę może być dla mnie rozwiązanie. Podobnie jak ty nie zasnę, gdy mam zimno w pokoju. A zawsze z rana budzę się z zatkanym nosem albo zatknaą jedną dziurką i zawsze coś mi zalega w krtani. Czy na to też jest rada?
  • forste8 27.04.15, 11:59
    Dodaj jeszcze sobie coś na zbiornik do Powermed, olejek Olbas albo Amol. To pomaga na oddychanie w nocy, nie masz zatkanego nosa i wysypiasz się lepiej. To takie lepsze wstawanie dzięki Powermed.
  • kaskanowosc 08.04.14, 14:21
    Fajnie że zrobili przeskok z inteligentnych na medyczne. Po zastosowaniu parokrotnym ulga w oddychaniu jest niesamowita. Nie znam się na tych technicznych sprawach, opisywali mi to ale już nie pamiętam. Dla mnie ważne jest by pomagal i tak sie dzieje.
  • kryspinawielka 11.04.14, 15:17
    A czy mają w swojej ofercie jakieś inne medyczne urządzenia?
  • gigisam 18.04.14, 12:10
    Tego niewiem, może mają, chyba że bazują tylko na urządzeniu powermed, w sumie to lepiej mieć jedno urządzenie a porządne
  • kryspinawielka 18.04.14, 14:46
    Ok, dzięki. Ale tak się potem zastanowiłam, że skoro w jednym jest i jonizator i nebulizator, tzn. ma funkcje tych urządzeń, to po co im inne??
  • viollcia 22.04.14, 12:12
    Co to nebulizator?
  • kryspinawielka 22.04.14, 13:49
    Nebulizator to urządzonko które pozwala wytworzyć aerozol a potem rozpyla w powietrzu np. krople.
  • forste8 27.04.15, 12:00
    To Powermed jest takim nebulizatorem bo rozpuszcza lekarstwa w powietrzu?
  • jesze_1 27.03.15, 19:53
    i mają całkiem niezłe certyfikaty, potwierdzająće że działa
  • forste8 27.04.15, 12:02
    Ważnym certryfikaty są opinie zadowolonych klientów. Powermed ma dobre opinie w internecie.
  • jesze_1 11.03.15, 19:28
    ja jestem i gorąco polecam; jest super!
  • forste8 13.05.15, 14:27
    Nie polecam na zbiornik Powermed wlewać żrących olejków bo mogą przykleić się do powierzchni i będzie trzeba szorować. Powermed tylko z atestowanymi olejkami zapachowymi lepiej używać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka