Obawiam się wizyty u stomatologa, czy wstawienie i Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam problem, mój ortodonta zalecił mi wstawienie implantów zębowych i jestem delikatnie przestraszona. Jak dotąd nosiłam aparat ortodontyczny, jednak ząbki nie ułożyły się należycie. Zapoznałam się z opiniami i nie powinno być żadnego kłopotu, ale co jeśli i tym razem implanty nie pomogą?
    • Implanty to strasznie bolesny zabieg ... ekonomiczny:/
    • jerzyk1212 napisał(a):

> Mam problem, mój ortodonta zalecił mi wstawienie implantów zębowych i jestem de
      > likatnie przestraszona. Jak dotąd nosiłam aparat ortodontyczny, jednak ząbki ni
      > e ułożyły się należycie. Zapoznałam się z opiniami i nie powinno być żadnego kł
      > opotu, ale co jeśli i tym razem implanty nie pomogą?

Implanty nie pomagają na krzywe zęby, tylko na brak zębów.. Aparat ortodontyczny koryguje tylko jeśli jest noszony odpowiednio długo. Może skonsultuj z innym stomatologiem tę decyzję.

• Wprawdzie mam tylko jednego ( 1- ka dolna) ale przeszedlem tez uzupelnianie kosci . Calosc jest jedynie troche nieprzyjemna, ale nie bolesna w zadnym momencie.
      Nieprzyjemne jest wiercenie w kosci szczeki, bo troche w glowie huczy : ) ale to trwa moment . reszta spoko. Przy uzupelnianiu kosci nieco sie papralo to, ale z czasem wszystko wyszlo super.
      Zapytaj zreszta dentysty, niech Ci wytlumaczy po kolei co i jak. Jak nie bedzie chcial gadac, to idz do innego.
    • Miałam podobny problem, w ramach leczenia wady zgryzu nosiałam aparat na zęby. Po pewnym czasie okazało się, że nie ma oczekiwanego skutku i trzeba wstawić implant. Zabieg przebiegł bezboleśnie. Do dnia dzisiejszego nie ma komplikacji, zgryz się ustabilizował. Jestem z woj.Pomorskiego i z całym przekonaniem mogę polecić gabinet stomatologiczny dentaks.
    • Ja również byłem zmuszony wstawić sobie implanty zębowe. W skutek wypadku drogowego straciłem zęba. Nie miałem większego wyboru, ponieważ wyglądałem przekomicznie. Udałem się do znanego gabinetu stomatologicznego Blue Klinik i odbyłem zabieg, który przebiegł pomyślnie. Nie masz się czego obawiać, nie widać żadnej różnicy w uzębieniu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.