Dodaj do ulubionych

potrzebny kontakt do dobrego foniatry z Warszawy!

06.11.13, 19:42
Od kilku miesiecy mam powazne problemy z glosem. Jestem nauczycielką. Czuję się bezilna :( a w zawodzie pracuje dopiero 5 lat.. :( Laryngolog nic nie widzi. Dał skierowanie do foniatry. Potrzebuje kogos sprawdzonego, kto w koncu mi pomoze.
Obserwuj wątek
    • szaser kontakt do dobrego foniatry 12.11.13, 10:57
      ZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS jest pierwszą, a tym samym, naszą najdłużej działającą przychodnią. Placówka została otwarta w drugiej połowie 2006 roku. Obecnie przychodnia zlokalizowana jest na Alejach Jerozolimskich w Warszawie, Al. Jerozolimskie 30 (okolice Ronda Charles’a de Gaulle’a).
      Osobiście polecam p. doktór Baczewską (w zeszłym roku 70 pln i ok. 2. tygodni).
      Jedyne miejsce, gdzie od ręki robią badanie stroboskopowe krtani (w cenie wizyty). A badanie to umożliwia sprawdzenie stopnia napięcia, ruchomości i stanu strun głosowych oraz wykrycie zmian w krtani, również tych nowotworowych.
      Efekt stroboskopowy, który jest wykorzystywany w badaniu polega na tym, że wrażenia świetlne trwają dłużej w naszym oku, niż działający bodziec. Oświetlając krtań światłem stroboskopowym (przerywanym) o częstotliwości drgań różnej od częstości drgań fałdów głosowych, lekarz może zaobserwować ruchy fałdów głosowych w zwolnionym tempie. Na podstawie tak uzyskanego obrazu można ocenić funkcjonowanie fałdów głosowych.

Namiar:
      NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS
      Al. Jerozolimskie 30
      00-024 Warszawa
      email: rejestracja@csim.pl
      www.warszawa.csim.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka