Dodaj do ulubionych

Kto rzuca ze mna palenie???

21.08.15, 10:08
Czesc wszystkim
Palilam od okolo 15 lat, przez ostatnie lata dochodzilo do paczki dziennie. W tym roku wielokrotnie probowalam rzucic to swinstwo i najdluzej wytrzymalam 3 tygodnie.

Od 4 dni nie mialam papierosa w ustach i chcialabym, zeby juz tak pozostalo. Zainstalowalam sobie QuitNow i walcze : )

Najtrudniejsze oczywiscie sa te rytualy dotyczace palenia:
-papieros do kawy
-papieros z alkoholem
-przerwa w pracy + papieros
-etc.

Kto chce sie do mnie przylaczyc?
To musi juz byc ostatnie podejscie. Jestem po prostu za stara na palenie... : D
Edytor zaawansowany
  • malinka_1111 30.12.15, 14:58
    Ja walcze, a moze nie walcze, lecz chcialabym nie palic podczas alkoholu. Wlasciwie ja bym mogla nie pic alkoholu w ogole, a bardziej ciagnie mnie papieros przy drinku badz piwku, to jest dla mnie poki co nie do przejscia ;p Nie jest to latwe, jedyne moje pocieszenie jest takie ze nie pale na co dzien
  • kacper.pomianowski 15.08.16, 12:28
    Ja palę dosyć często i zastanawiam się teraz nad zastosowaniem tego środka - www.pokonajnikotyne.pl/tabex-cena-opinie-forum-dawkowanie-skutki-uboczne-stosowanie-ulotka/ Sam nie wiem, ktoś z Was stosował ten preparat? Ciekawe jak działa... bo próbowałem już Niquitin i Desmoxan i nie chciało pomóc za bardzo :(
  • terapeuta_uzaleznien 12.09.16, 18:38
    Dzień dobry proponuję pomoc certyfikowanego specjalisty terapii uzależnień dla osób chcących rzucić palenie. kontakt telefoniczny 506841736. Zapraszam.
  • makda51 31.08.16, 16:13
    Ja już rzuciłam kilka lat temu, ale mogę służyć dobrym słowem. :) Najlepiej zająć dłonie czymś innym i żuć coś zdrowego, gdy jest ochota na papierosa.
  • terapeuta_uzaleznien 12.09.16, 18:47
    Dzień dobry, polecam pomoc certyfikowanego specjalisty terapii uzależnień dla osób mających problemy ze środkami psychoaktywnymi ( narkotyki - w tym dopalacze , alkohol, nikotyna ) oraz internetem i hazardem, jak również ich bliskich.
    Dyskretnie i skutecznie, lokalizacja - centrum Warszawy kontakt telefoniczny 506 841 736
  • wellness11 20.10.16, 13:52
    U mnie najgorszym rytuałem jest palenie w towarzystwie. Niestety mogę nie palić cały tydzień a kiedy spotykam się ze znajomymi to koniec.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    100club.pl/artykuly/W-domu-nie-musi-byc-nudno--czyli-6-pomyslow-na-zabawy-z-dziecmi-,4221.html
  • ranker2 13.03.17, 12:08
    Polecam na dobry początek przeczytać wiecejmeskosci.pl/jak-skutecznie-rzucic-palenie-papierosow kilka słów motywacyjnych do rzucenia palenia i trochę o samych metodach, może akurat któraś podpasuje i się uda w końcu rzucić palenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka