TRANSFER FACTOR co sadzicie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • kolejny bubel czy rewolucja?
    • wpisz w wyszukiwarkę, co już niejednokrotnie Ci tu proponowano

16%VOL
      22%VAT

Takie tam... Forum homeopatia
    • Gość: mama IP: *.cenvis.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 00:44
      Napisalam o swoim przypadku w watku: "szczepionka na g. drogi oddechowe".
      Wydaje mi sie ze o tym transfer factor to pisza wciaz tutaj sprzedawcy, ktorzy
      chca w ten sposob upchnac swoj towar.
      nie polecam.
      • Gość: małgo IP: *.compower.pl 29.09.04, 09:40
        Gość portalu: mama napisał(a):

> Napisalam o swoim przypadku w watku: "szczepionka na g. drogi oddechowe".
        > Wydaje mi sie ze o tym transfer factor to pisza wciaz tutaj sprzedawcy,
        ktorzy
        > chca w ten sposob upchnac swoj towar.
        > nie polecam.

Moze po czesci masz racje ze ktos sztucznie chce wzbudzic zainteresowanie tym
        specyfikiem ale posądzenia ze kazdy kto wypowiada sie na jego temat jest
        dilerem są mocno przegiete.Niejednokrotnie tu pisałam o moim przypadku.Uwazam
        ze TRANSFER FACTOR PLUS jest godny polecenia moje oczekiwania spełnił.I
        bynajmniej nim nie handluje.
      • Gość: ANNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 20:31
        szanowna pani nie jestem sprzedawcą tylko matką,która leczy swojego 5 letniego
        synka właśnie preparatem Transfer Factor.Jestem mile zaskoczona działaniem tego
        preparatu,gdyż stosowałam już chyba wszystkie preparaty podnoszące odpor.,bez
        większych efektów.Mój syn od 1ego roku życia chorował na zapalenie krtani-
        antybiotyki miesiąc w m-c-z dusznościami.Zwykły katar kończył się wizytą na
        ostrym dyżrze w szpitalu.Od kwietnia rozpoczęłam terapię TF i mały mimo kataru
        i kaszlu nie dusi się a to dlamnie niesamowite.Poprostu przechodzi łagodnie
        zakatarzenie,zresztą dopiero teraz pierwszy raz ma katarek.5 m-cy spokoju od
        chorób i szpitali tego efektu nie uzyskaliśmy po żadnym innym leku.Poleciła mi
        Transfer Factor moja kuzynka mieszkająca na stałe w Niemczech,mało tego,że sama
        stosuje go dla swoich dzieci-jest pielęgniarką dypl.Polecam ,ja jestem
        zachwycona,kiedy patrzę na moje dziecko.Pzdrawiam Anna
      • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 22:31
        a kto ma reklamować środki, które nie jednemu dały zdrowie. Gdyby nie
        dystrybutorzy to nikt by nie znał Transfer Factor, którego grono zadowolonych
        rośnie. Wyobrazcie sobe że TR jest sprzedawany w ponad 20 państwach w tym m.in.
        w Japoni i sprzedano już ponad 400 000 000 opakowań. Gdyby to był bubel to kto
        by to kupował. Sam leczyłęm z infekcji g. dróg oddechowych swoje małe dzieci i
        rezultaty były b. dobre dziecko, które prawie co miesiąc brało antybiotyki juz
        ponad pół roku obywa sie bez nich.
        Polecam
    • Gość: Zdzislaw IP: 192.139.221.* 29.09.04, 15:15
      Stanowczo odradzam. Kupa pieniedzy, brak jakichkolwiek wynikow i tylko nowe
      dolegliwosci. Jak tylko zaczolem brac to wyskoczyly mi ropiejace, krwawe krosty
      na calym ciele. Potem odezwaly sie hemoroidy. Ta mieszanka chemikaliow powinna
      byc usunieta z rynku.
      • Gość: weteran IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 20:43
        myślę ,że pan Z. sam jest jak wrzód i to złośliwy!Ja stosuję TF u mojej matki-z
        powodzeniem.Polecił mi go znajomy chorujący na łuszczyce,którego od zawsze
        pamietam ubranego po szyje a teraz rany się wygoiły ,zobacz. i spróbowałam -
        matka żyje i ma się świetnie ,dzięki TF.Nie zalała się krwią ha ha ha.Żałosne
        co ludzie piszą z nudów(pan Z)
      • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 22:35
        chyba pan zażywał g. a nie Transfer Factro. Ja brałem i pokonałem zapalenie
        tchawicy trwaj ące ponad miesiąc bez antybiotyków, które wcześniej stosowane
        nie dawały efektów.
        A co do tych chemikaliów to gdyby pan znał TF to wiedział by że to jest wycią z
        siary krów a nie chemikalia. No chyba że mleko krowie to chemikalia.
        Pozdrawiam i radzę mniej pić.
    • Gość: dystrybutor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 22:45
      I tak mi nikt nie uwierzy bo jestem dystrybutorem, ale zamin zaczołem
      sprzedawać sam zażywałem i jak tylko coś mnie dopadnie nie waham sie przed
      kuracją TF. Zobaczycie czas pokaże że to będzie przebój na rynku suplementów.
      niechcecie sobie pomóc to nikt was nie zmusza do kupowania. Pozosatłym polecam
      i nie zajął bym sie tym gdybym nie był przekonany o skuteczności TF. Nie
      potrafię oszukiwać i nabierać ludzi. I jeszcze jedno w moim przypadu
      dystrybucja to sposób na zdobycie funduszy na zakup TF dla siebie i moiej
      rodziny.
      Pozdrawiam.
      Ciekawych i zainteresowanych zapraszam na stronę www.zdrowie.republika.pl
      • Gość: Zdzislaw IP: 192.139.221.* 30.09.04, 15:08
        Dzis mam kolejne efekty brania tego badziewia - galopujace rozwolnienie. Chce
        isc na plukanie zoladka ale nie moge wrecz odsunac sie od klozetu bo zaraz bym
        sie sfajdal w gacie. Mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna kroplowka albo
        transfuzja krwii zeby to wyczyscic z organizmu. Jak mi sie poprawi to znowu
        napisze pare slow. Pa.
        • Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.04, 19:40
          Jesteś załosny o kopach pisz do babci klozetowej. Tak ci szkodzi od dłuzszego
          czasu to poco bieżesz a jak nie zażywasz to skont wiesz że to skutki TF.
          Kręcisz facet albo brałeś coś innego Jak moze cizaszkodzic mleko. Bo to jet
          wyciąg z mleka palańcie. Apłukanie to by ci się przydało ale muzgu.
          Nara - nie zesraj się w gacie.
    • Gość: Zdzislaw IP: 192.139.221.* 30.09.04, 21:40
      Jestem nazad. Bylem na pogotowiu bo juz mi flaki skrecalo. Na szczescie
      skonczylo sie tylko na lewatywie (dubeltowej). Lekarze dopytywali sie czego sie
      nacpalem bo nie mogli sie nadziwic takich objawow. Chcieli dzwonic na policje
      ale ucieklem. Teraz moge nareszcie dopisac kilka slow. Dziekuje obserwatorowi
      za troske i wyjasnienia - jak to badziewie jest na mleku to ja wspolczuje
      wszystkim noworodkom. To ja po butaprenie i politurze nie mialem takich objawow
      jak po tym.
      • Gość: Maria IP: *.flatrate.dk 01.10.04, 04:15
        Podejrzewam, ze Twoje dolegliwosci z biegunka, sa zwiazane z tym, ze nie
        tolerujesz laktozy ( moze to byc na wskutek braku produkcji enzymu laktazy - 30
        % Polakow traci zdolnosc produkcji laktazy w wieku doroslym, albo masz pasozyty
        jak lamblie w jelicie cienkim i one to utrudniaja wydzielanie laktazy).
        Laktoza nie rozkladana na cukry proste gromadzi sie w jelicie cienkim i sluzy
        za pozywke dla bakterii gnilnych - stad biegunka.
        A Transfer Factor zawiera sladowe ilosci laktozy.
        Wiec ci co nie toleruja wcale laktozy albo maja b. niski prog tolerancji
        laktozy beda miec klopoty.

Podaje inf. na ten temat ze stron angielskich:

1. www.shirleys-wellness-cafe.com/tf/s/tf_questions.htm+transfer+factor%
        2Blactose&hl=da
        Can persons who are lactose intolerant use Transfer Factor XF?
        Yes! Lactose intolerant persons can consume up to three grams of lactose
        without difficulty due to colonic bacterial digestion. The amount of residual
        lactose is well below these sensitivity limits.

2. www.nitrf.org/FraudulentWarning.htm+transfer+factor%2Blactose&hl=da
        A warning about Fraudulent Transfer Factor Preparations

Be wary of anyone selling "Transfer Factor" over the internet, especially if
        they claim to have "pure TF." No one has yet purified TF. The closest anyone
        has come are those few scientists deriving TF in tissue culture, from clonally-
        expanded lymphoblastoid cell lines (of mammalian origin), in presence of
        specific antigen. Furthermore, depending on what molecular-weight cut-off
        (i.e., microfiltration pore size) is used, preparations purported to contain TF
        may also contain other cytokines, especially Interleukins, Interferon-alpha, -
        beta, and -gamma, and Tumor Necrosis Factor. At the very least, ask what cut-
        off is used, whether the preparation has been tested for other cytokines,
        whether the potency of the "TF" has been measured and if so for which specific
        antigen. (If more than one, ask relative potency to each.)

Do not take TF for CFIDS unless immunologic tests have been performed to
        exclude other diseases with identical symptoms, e.g. Lyme disease. Optimal
        therapy for these differs from that of CFIDS; there is a different one for each
        cause. Beware of physicians stating Lyme disease to be the cause of CFIDS; it
        is a separate disease with specific diagnostic tests and a different therapy.

If you have adverse reactions to milk, do not take TF derived from bovine
        colostrum unless lactose, casein, and cytokines have been proven to be absent;
        ask for proof! Furthermore, presence of concentrated cytokines in product sold
        as a nutritional is probably a violation U.S. Dietary Supplement Health
        Education Act (DSHEA) of 1994, since the Act only permitted continued sale of
        product as nutritional if it had been considered one prior to that time. Also
        ask if person suggesting use is an M.D., and whether licensed in that state or
        country.

If anyone claims to be expert on TF, contact ITFS to see if claimant is member
        thereof; and if claims to be INTERNATIONAL EXPERT, look in WHO's WHO IN
        MEDICINE & HEALTHCARE, & WHO'S WHO IN THE WORLD, to verify.

Claims by various companies that their concentrated bovine colostrum
        constitutes antigen-specific TF, without proof by potency assay -- or
        purporting to have TF for streptococci, staphylococci, salmonella etc. -- are
        bogus. Furthermore, any product claimed to treat / cure / prevent a specific
        disease / virus / antigen, cannot be sold as a "nutritional" under DSHEA.

Beware any company advertising on Internet or via Emails addressed to "All
        health care providers" (or using similar language) that asks reader to call a
        toll-free 800 number, which responds with a lengthy recorded message. Any
        company that lists an 800 number on the Web, does not answer when you call, but
        asks you to leave your phone number for them to call you back, is probably
        fraudulent. Suggest you call 3 times at different times of day; if you never
        reach a live person, only call-back number, it is probably fraudulent.

Any company selling both "TF" and 1,3 D beta glucan is probably fraudulent.
        Exorbitant claims have been made for latter; it is a yeast, very easy to buy
        and encapsulate. There have been no published papers showing its efficacy in
        any human disease, only in vitro studies that it boosts macrophagocytic
        capacity. This will EXACERBATE autoimmune hemolytic anemia and autoimmune
        thrombocytopenia! These diseases are often silent because bone marrow can
        compensate for the increased destruction rate by producing these at 6-8 fold
        normal; if compensation occurs, person will develop the disease; if person
        already symptomatic, it will cause exacerbation.

• Gość: ciekawy IP: *.opa-carbo.com.pl 01.10.04, 08:15
        Wydaje mi się, że się naćpałeś ale nie TF bo bredzisz strasznie. Takie efekty
        mogą dawać tylko silne psychotyopy. Mama tylko nadzieję że nikt nie bierze tych
        bredni poważnie. Dziwię się mojej przedmówczyni, że tak się wysiliła by ci
        odpowiedzieć.
        Wg moich informacji TF firmy 4LIfe nie zawiera laktozy, a sposób takiej
        produkcji (bez laktozy) jest opatentowany.
        • Gość: Maria IP: *.flatrate.dk 01.10.04, 10:24
          Mysle, ze nie zajrzales pod ten adres internetowy
          www.shirleys-wellness-cafe.com/tf/s/tf_questions.htm+transfer+factor%
          2Blactose&hl=da,
          bo to sa dane dotyczace Trans Factor firmy 4 Life.
          A jesli nie znasz angielskiego to juz Twoj problem.
          Wg. tej inf. wynika, ze zawartosc laktozy w TF jest ponizej 3g.
          Oni uwazaja, ze taka ilosc nie powinna szkodzic, to tak wg. nich jak by jej
          nie bylo.
          A dla czesc ludzi to juz i tak za duzo, ja mam podobnie - po najmniejszej
          ilosci laktozy mam klopoty.
          A poza tym ona sie kumuluje jak juz pisalam, i jesli flora bakteryjna w jelicie
          cienkim zawiera za malo bakterii kwasu mlekowego to wlasnie sa sensacje.
          • Gość: Zdzislaw IP: 192.139.221.* 01.10.04, 16:38
            Dziekuje Mario za pomoc i wyjasnienia. Odrazu czulem ze cos jest nie tak z
            tym "specyfikiem" jak tylko go wzielem. Piszesz ze ta laktoza na ktorej jest
            pedzony kumuluje sie w organizmie i powoduje SPUSTOSZENIE jak w moim przypadku.
            Swiete slowa. Dodatkowo ktos wyzej napisal ze jest w nim duzo "siary". Ja
            jestem zaskoczony ze sie dodaje siarke i tym podobne chemikalia. Pamietam ze
            kiedys dodawalo sie siarke do tanich, podlych win i od tego potem strasznie leb
            nasuwal po wypiciu zaledwie paru butelek.
            • Gość: Teresa IP: *.net-serwis.pl 01.10.04, 17:45
              siara nie ma nic wspolnego z siarką
              siara to zoltawy, gesty, slonawy plyn wydzielany przez gruczoly mleczne kobiety
              i samic ssakow pod koniec ciazy i w pierwszych dniach po porodzie; rozni sie
              skladem ilosciowym od mleka
            • Gość portalu: Zdzislaw napisał(a):

> Dziekuje Mario za pomoc i wyjasnienia. Odrazu czulem ze cos jest nie tak z
              > tym "specyfikiem" jak tylko go wzielem. Piszesz ze ta laktoza na ktorej jest
              > pedzony kumuluje sie w organizmie i powoduje SPUSTOSZENIE jak w moim
              przypadku.
              > Swiete slowa. Dodatkowo ktos wyzej napisal ze jest w nim duzo "siary". Ja
              > jestem zaskoczony ze sie dodaje siarke i tym podobne chemikalia. Pamietam ze
              > kiedys dodawalo sie siarke do tanich, podlych win i od tego potem strasznie
              leb
              >
              > nasuwal po wypiciu zaledwie paru butelek.

żdzichu przestań ściemniać .
              --
              Gdynia <moje miasto>
              • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 19:07
                Z wypowiedzi tego pana co ma problemy z laktozą wynika że w ogóle nie wiedział
                co to jest laktoza i gdzie występuje i wątpię by przestrzegał diety w tym
                zakresie nie mając o tym pojęcia, a wy mówicie że mu zaszkodziły śladowe
                ilości. Powiedzcie mu ile laktozy występuje np. w mleku!!!!
                Pozdrawiam
                ten pan Zdichu to sobie chyba jaja robi z tego forum i nabija sie z tych którzy
                zabierają głos.
          • Gość: Ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 18:45
            3g cos chytbanie takz tą miara jedna kapsuła zawiera zaledwie 200 mg 15 to
            dopiero 3 g. Te kapsułki musiały by chyba zawierać sama laktozę. Ktoś tu chyba
            coś pomieszał albo nie zna dobrzean gielskiego.
          • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 19:01
            Oj Mario zajżałem na tą strone, ichyba to ty nie znasz angielskiego zcytuje co
            piszą:
            Yes! Lactose intolerant persons can consume up to three grams of lactose
            without difficulty due to colonic bacterial digestion. The amount of residual
            lactose is well below these sensitivity limits.
            "Tak ludzie z nietolerancją laktosy mogą zażywac do 3 g bez jakichkolwiek
            trudności spowodowanych bakteryjnym trawieniem. Ilość towarzyszącej laktozy
            jest dużo poniżej progu czułości"
            NIe ma tam mowy o żadnych 3 g laktoay w Transfer Factor. Ludzie jak wy czytacie
            teksty - straszne
            A później takie opinie wyssane z wyobraźni. tem pan Zbigniew wypijając szklanke
            mleka dziesiątki razy przekracza dawke laktozy. A masło pewnie też je i wiele
            innych produktów mlecznych. A wy robicie halo o śladowe ilości w TF. Chyba
            jesteście mało poważni.
            • Gość: Maria IP: *.flatrate.dk 01.10.04, 21:06
              1. Producent bedzie formuowal tak reklame swego towaru by go sprzedac i wmowic
              tez klientowi, ze KAZDY kto nie toleruje laktozy moze spozywaz TF bez zadnych
              konsekwencji.
              2. Odnosze wrazenie, ze nie masz bladego pojecia czym jest nietolerancja
              laktozy, bo jej nie masz. Dyskusja na temat nietolerancji laktozy z Toba to jak
              dyskusja ze slepym od urodzenia o kolorach.Prog nietolerancji moze byc u
              kazdego rozny. Ja naleze do tych co wcale , nawet sladowych ilosci, nie
              toleruje. Musze sprawdzac na lekarstwach czy tam nie ma dodatku laktozy, bo ja
              sie czesto dodaje do skladu otoczki pastylek.
              I tam tez nie ma 3g laktozy :)))). Nie spozywam zadnych produktow mlecznych,
              mlekopochodnych.Dla mnie sladowa ilosc laktozy znaczy bole jelit i biegunka.
              To ty jestes niepowazny, wmawiajac mi, ze sladowa ilosc mi nie zaszkodzi. Ale
              lekarz przepisuje mi lekarstwa bez sladowych ilosci laktozy, bo wie jakie moga
              byc konsekwencje.

3. Twierdziles, ze TS jest wolny od laktozy, ale tak nie jest.Posiada
              sladowe/resztkowe/TOWARZYSZACE ilosci laktozy.
              Nigdzie nie pisalam, ze TS zawiera 3g, pisalam ze zawiera ponizej 3g.
              Producent z racji swych interesow nie podaje dokladnie ile.
              4. Nie wiem co spozywa p. Zdzislaw, i to jego sprawa.
              Jesli ciebie to interesuje to go najpierw spytaj o to, zanim wydasz o nim
              opinie.
              5. Odnosze wrazenie, ze bronisz interesow producenta/dystrybutora :)))
    • Gość: zainteresowana IP: *.opole.dialup.inetia.pl 01.10.04, 19:32
      Czy jakis znawca tematu mógłby mi wyjaśnić,czy można łaczyć TF z lekami
      sterydowymi ? Przecież sterydy mieszają w układzie immunologicznym i go
      osłabiają. Jak wiec zadziała ten środek? Będzie wzmacniał u.i. podczas gdy
      steryd będzie osłabiał?
      • Gość: znawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 15:26
        Najlepiej jak będziesz żażywać TF zamiaast sterydów. Może on wyeliminować
        konieczność ich zażywania. Ale jeżeli musisz to nie ma przeciwwskazań. TF można
        łączyć z każdą terapią. Bedzie ograniczałuboczne skutki sterydów
        pozdrawiam. zobacz www.zdrowie.republika.pl
    • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 22:54
      jest w polskich aptekach inny podobny preparat: COLOSTRUM (czyli własnie
      siara) - tańszy. popytajcie pań farmaceutek.
    • Gość: gośc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 22:57
      jest w polskich aptekach inny podobny preparat: COLOSTRUM (czyli własnie
      siara) - tańszy. popytajcie pań farmaceutek.

• Gość: Znawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 15:21
        Jest Colostrum to prawda. Ale:
        jest to po prostu sproszkowana siara,
        zawiera alergeny,
        zawartość w colostrum czynników Transfer Factor jest kilkanaście razy mniejsza
        niż w suplemencie o nazwie Transfer Factor, a działanie colostrum jest 10
        krotnie słabsze,
        Transfer Factor firmy 4Life zawiera wydzielon z colostrum same czynniki
        transfer factor.
        To krótkie porównanie.
        wybierajcie co lepsze.
        o TF dowiecie się więcej na stronie www.zdrowie.republika.pl
    • prosze goracych zwolennikow tego cudnego specyfiku o jedno.
      skoro jest to tak rewelacyjny srodek ktory zostal sprzedany w ilosci wiekszej
      niz wit. C ( w samej japonii 400000000 opakowan !!!! ) o dokument z informacja
      potwierdzajaca jego dzialanie wydany przez FDA, lub chocby z polskiej komisji
      lekow .
      w koncu jesli ten srodek dziala na uklad immunologiczny tak mocno i wspaniale
      (somowyleczenia, itp.) i nie wierze by firma nie prowadzila badan wg. norm
      miedzynarodowych np.: GCP. preciez to tylko zysk i swietna reklama dla firmy w
      przypadku potwierdzenia dzialania.
      no wlasnie, w przypadku rzetelnego potwierdzenia...
      • Gość portalu: Zdzislaw napisał(a):

> Dzis mam kolejne efekty brania tego badziewia - galopujace rozwolnienie. Chce
        > isc na plukanie zoladka ale nie moge wrecz odsunac sie od klozetu bo zaraz
        bym
        > sie sfajdal w gacie. Mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna kroplowka albo
        > transfuzja krwii zeby to wyczyscic z organizmu. Jak mi sie poprawi to znowu
        > napisze pare slow. Pa.

Czlowieku masz poprostu problem, to jest typowe dzialanie naturalnych lekarstw.
        Zanim pacjent poczuje sie dobrze musi sie najpierw poczuc gorzej, to normalne.
        Juz gdzies pisalem ze znam przypadek gdzie TF powstrzymal rozwoj raka prostaty,
        na jak dlugo nie wiadomo, ale to juz cos.
        Chinskie przyslowie mowi: "Choroba spada na czlowieka nagle jak gora, a uchodzi
        powoli jak cienkie warstwy jedwabiu" I to jest prawda. Chociaz w wiekszosci
        wypadkow choroba nie przychodzi nagle, problem powoli narasta, pozniej
        nastepuje tylko objaw choroby.

• Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 15:31
        TF nie jest dopuszczony do sprzedaży jako lek tylko jako suplement i dlatego
        nie bada go żadna komisja leków.
        Jężeli kotoś nie wierzy w jego działenia to nie musi brać. Ja próbowałem i
        twierdzę że w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych jest rewelacyjny.
    • Gość: wnerwiony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.04, 13:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • jakos dziwnie nie ma zadnej odpowiedzi na moj poprzedni post dotyczacy
      potwzierdzenia dzialania TF.
      moze przypomne:
      "prosze goracych zwolennikow tego cudnego specyfiku o jedno.
      skoro jest to tak rewelacyjny srodek ktory zostal sprzedany w ilosci wiekszej
      niz wit. C ( w samej japonii 400000000 opakowan !!!! ) o dokument z informacja
      potwierdzajaca jego dzialanie wydany przez FDA, lub chocby z polskiej komisji
      lekow .
      w koncu jesli ten srodek dziala na uklad immunologiczny tak mocno i wspaniale
      (somowyleczenia, itp.) i nie wierze by firma nie prowadzila badan wg. norm
      miedzynarodowych np.: GCP. preciez to tylko zysk i swietna reklama dla firmy w
      przypadku potwierdzenia dzialania.
      no wlasnie, w przypadku rzetelnego potwierdzenia..."

i chyba o to chodzi, o brak rzetelnogo i obiektywnego potwierdzenia.
      • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 15:39
        Patrz wyżej już odpisałem i dodam.
        Sam żażywałem i także mój sym 5 lat. Przekonałem się na własnej skórze i nie
        potrzebne mi statystyki. I czytaj uważniej 400 mln na świecie nie w Japonii.
        Jest to suplement i nie może być traktowany jako lek dlatego nie badaja go
        komisje leków. Czy wątpisz też np. w działanie glukozaminy, choc też nie ma
        badań komisji.
        Jego działanie jest ukierunkowane na układ immunologicznu a nie na leczenie
        konkretnych chorób. Mocny układ im. sam poradzi sobie z dolegliwościami.
        Pozdrawiam
        • tak. znasz badania nad glukozamina? Reichelt, A. et alia: „Efficacy and safety
          of intramuscular glucosamine sulfate in osteo-arthritis of the knee”. Arzneim.
          Forsch. 44 (1994), 75-80.
          • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 16:10
            odnajdę wyniki badań nad TFi podam ci linki
            Nara
          • oraz inne:
            Reginstar, J.V. et alia: „Long-term effects of glucosamine sulphate on
            osteoarthritis progression: a randomized, placebo-controlled clinical trial”.
            Lancet 357 (2001), 251-256.
            Rindone, J.P. et alia: „Randomized, controlled trial of glucosamine for
            treating osteoarthritis of the knee”. West. J. Med. 172 (2000), 91-94.

sa to badania randominizowane, spelniajace warunki obiektywnej oceny.
            a reklama... dzwignia handlu. nawet w przypadku placebo.

• Gość: zdrowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 16:20
        Hej. forowicze niedowiarków zapraszam do spróbowania TF. Nie pożałujecie.
        Grono zadowolonych klientów rośnie. Choć jeszcze ich mało.Więc bardzo mało w
        Polsce opini tych którzy zażywali (za wyjątkiem niezrównowazonego P. Zdziśka,
        który trochę bredzi na tym forum.
        TF do nabycia www.zdrowie.republika.pl
    • cos mnie zaciekawilo na tym watku, taki zbieg okolicznosci:

Autor: Gość: ANNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: dystrybutor IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: weteran IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: zdrowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl
      Autor: Gość: znawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl

takie same IP...
      czyzby TF powodowal rowniez klonowanie ??? ;-))
      no chyba ze to taki czysty przypadek... ;-))

a jak narazie nie ma odpowiedzi na moja glowna prosbe dotyczaca potwierdzenia
      skutecznosci w badaniach klinicznych robionych wg. standartow miedzynarodowych
      np.: GCP.
      • Gość: Znawca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.04, 00:44
        Jesteś sceptykiem . Masz prawo nikt ci nie każe wierzyć w skuteczność. Ale np.
        w ostatnim czasie MInisterstwo zdrowia Rosji wprowadziło TF do stosowania w
        szpitalach. Jezeli chodzi o wyniki badań zajżyj na stronę:
        www.supercolostrum.com/Colostrum/Research/research12.htm
        I jeszcze jedno to nie klonowanie, to moje posty. Pisze z taki przekonaniem bo
        stosowałem i poznałem na własnej skórze.
        Pozdrawiam
      • chyba nie rozumiesz o co cie prosilem. przeczytaj moj poprzedni post.
        1. sa to jakis informacje sprzed 20 lat.
        2. to nie sa badania kliniczne wg. standartow GCP nie wspominajac o FDA.
        3. informacje to chyba ze strony TF no nie? ;-)

i jeszce jedno, skoro raz probowale OSZUKAC czytajacych ten watek podszywajac
        sie pod rozne osoby jak mozna teraz tobie zaufac? podales sie nawet jako matka
        leczaca 5 letniego synka - to juz chwyt ponizej pasa...

przeciez ty chcesz by ci powierzyc najwiekszy skarb- ZDROWIE - wlasne oraz
        najblizszych np.: dzieci.

niech forumowicze czytajacy ten watek sami wyciagna wnioski co sadzic o
        Transfer Faktor. dla mnie sprawa jasna.
        • Gość: Zwolennik, ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.04, 17:06
          Bawisz się w detektywa, też można. Może podawałem rózne nicki, ale czy to ma
          jakieś znaczenie. Przedstawiałem mój poglad na tą sprawę poparty osobistymi
          doświadczeniami. I nie uważam bym w ten sposób kogoś oszukiwał. I jeszcze
          jedno, twoje domysły nie zawsze są trafne - matka to moja żona. Widząc takiego
          zatwardziałego sceptyka postanowiła także przedstawić swoje zdanie na tym
          forum.
          Odnośnie tych badań to może masz rację, ale zważyć trzeba że to jest preparat
          dopuszczony jako suplement żywnościowy, nie wiem czy jest taka potrzeba. A
          zdrugiej strony, skuteczność działania czynników zwanych transfer factor
          ogkryto juz w 1949 r. w czasie badań nad leczeniem gruźlicy. Od tej pory
          przeprowadzono wiele badań i obserwacji opisanych w literaturze. I nie wiem
          dlaczego uwarzasz że np. wyniki badań z przed 20 lat nie sa wiarygodne (sam
          podajesz przykłady badań nad glukozaminą sprzed 10 lat).Może badania nad TF nie
          były one przeprowadzone wg standardów, o których piszesz ale czy to znaczy
          zaraz,że są nieprawdziwe lub niewiarygodne. Wg twych zapatrywań nic co nie było
          przetestowane w odpowiednich warunkach nie jest warte zachodu i zakrawa na
          oszustwo.
          Jestem także ciekawy czy dbając o swoje zdrowie zażywasz tylko tego co posiada
          skuteczność potwierdzoną wg. standartow GCP czy FDA. Z twojego sposobu myślenia
          wniskować można, że stosowane często suplement, zioła, i innego rodzaju
          naturalne preparaty lecznicze są nic nie warte, gdyż nie posiadaja odpowiednich
          badań klinicznych. Masz prawo tak myśleć, ale wg. mnie tonie służy postępowi w
          nowoczesnej medycy, która coraz częsciej uznaje niekonwencjonalne i naturalne
          metody leczenia, zapomniane w erze antybiotyków i sterydów.
          Transfer Factor został dopuszczony do stosowania w ponad 20 państwach, można go
          nabywac bez recepty i wątpię by to się stało gdyby miał działania uboczne.
          Myślę,ze jego skuteczność w naszym kraju będzie potwierdzana przez coraz
          liczniejsze rzesze zadowolonych pacjentów. Na nie jednym forum mozna juz
          przeczytać o skuteczności TF, m.in.na tym jedna z forowiczek pisze, że jej
          znajomy powstrzymał rozwój nowotwora prostaty. Przypuszczam,że jezeli sam
          znalażł byś sie w sytuacji zagrażającej twojemu życiu, czego ci nie życzę, to
          bez zastanowienia spróbował być sięratowac tym preparatem.
          Pozdrawiam sceptyka, a innych zachęcam do zapoznania sie z tym nowym na naszym
          rynku suplementem.
          Zwolennik TF.
    • Gość: Zdzisław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 22:26
      WY JEBANE HUJE ZYDOWSKIE, WASZE MATKI TO JEBANE SUKI KTORE JEDZAA MOJE
      ODCHODY , ABY WASZE MATKI WYRUCHAL ZDECHLY PIES Z ROBAKAMI W DUPIE, WY KORWY
      JEBANE RZYGAM WASZYMMATKOM W DUPE TYM SUKOM ,,,,, i jak?

• Gość: podwładny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 14:41
        jesteś boski, tylko szkoda ze bozia ci rozumu poskąpiła, mogłbys pracowac za
        rzechotkę. Wystarczy potrząsać głowa.
        Pa władco (much)one maja taki muzg jak ty.
    • Gość: Zdzislaw IP: 192.139.221.* 04.10.04, 16:55
      Mam satysfakcje ze z tych moich cierpien po zazyciu TF i moich postach na ten
      temat rozwinela sie dyskusja i wyciagnela na swiatlo dzienne takie sprawy jak:
      -laktoza w TF
      -brak danych na temat skutecznosci TF
      -brak certyfikatow z renomowanych agencji zatwierdzajacych leki
      -obecnosc na rynku odpowiednika - Colostrum
      Oraz dodatkowo ze Pan miras75-ty okazal sie swietnym detektywem i wytropil ze
      sprzedawca tego towaru na tym forum pod jednym tylko watkiem podawal sie za 8
      roznych osob a ostatnio dorzucil 9-te wcielenie - podwladny.
      P.S.
      Ohydne i wulgarne texty tego kryminalisty "IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl" juz
      zostaly usuniete i mysle ze kolejne tez beda szybko znikac.
      • Gość: Ciekawy IP: *.opa-carbo.com.pl 05.10.04, 13:57
        WYCIAGASZ BŁĘDNE WNIOSKI I NE CZYTASZ UWAŻNIE TEGO CO WSZYSCY PISZĄ NIE TYLKO
        NA TYM FORUM, TJ.
        1- Transfer Factro - ma certyfukat na polski rynek i na inne rynki w ponad 20
        państwach (nie mówiąc o patencie USA pozwalającym uzyskać jego bardzo wysoka
        czystość. Dopuszcenia zobaczysz na stronie importera www.transfer-factor.pl
        zakładka "Dokunenty"
        2. zawartość laktozy jest śladowa i tylko wyjatkowo uczulone osoby moga mieć
        niewielkie dolegliwosci.
        3. Colosrum to tylko sproszkowana siara, która ma bardzo wiele alergenów
        zwierzęcych i u wielu osób może powodować reakcje uczuleniowe. Skuteczość
        colostrum jest kilka krotnie mniejsza niż Transfer Factor nie mówiąc o TR
        plus.
        4. Transfer Factor to wyłącznie wyselekcjonowane z siary czynniki odpornościowe
        i dlatego jego działanie jest takie silne a śladowe ilości zanieczyszczeń tj.
        laktozy (więszość leków czy suplementów zawiera różne szkodliwe
        zanieczyszczenia.
        5. Przy prawie 4 letnim okresie stosowania na świecie (40 mln opakowń) nie było
        alarmujących doniesień o szkodliwości Transfer Factor (za wyjątkiem pana
        Zdzisława. Wiele jest natomiast niezależnych relacji zadowolonych z efektów
        m.in. na tym forum i na innych.
        6. I na koniec jeszcze jedno, czy ktoś może mi podać przykłady bubli
        sprzedawanych w systemie sprzedarzy bezpośredniej przez renomowane firmy?
        Jestem przekonany,że TF jak np. rainbow, zeptter i inne podobnie jest produktem
        najwyższej jakości
        TO MOJA OPINIA.
        • Gość: Gio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 23:51
          Witam wszystkich...
          Jak tak sobie czytam to co wyżej napisano to widze ze nie tylko
          grupa 'dealerów' tu występuje ale także grupa zwolenników konwencjonalnych
          metod leczenia..
          Ludzie pytają o opinie bo wolą znać 'żywe' relacje tych co już 'suplementowali'
          TF, chcą się podzielić opinią bądź obawami na dany temat..a nie być zdanym
          jedynie na tendencyjne teksty z ulotek itp...takie potyczki słowne są więc
          chyba, troche nie na miejscu...
          Ale to już nie moje sprawa:-)

Piszę tylko i wyłącznie by pomóc komuś kto tak jak ja - w desperacji i
          poszukiwaniach skutecznego leku na swoje dolegliwości, stara się w mątni tego
          co dostępne na rynku leków i suplementów, odnaleźć coś co pomogło by choć
          trochę złagodzić chorobę.

Od ponad 5 lat męczyłam się z tzw. aftami - dość przykre, nawracające z
          częstotliwością 14 dni bolesne owrzodzenia jamy ustnej wywołane przez /podobno
          z opini kilku lekarzy jakich odwiedziłam../ wirus HERPES - opryszczki wargowej.
          Nie będę się rozpisywac na temat bólu i utrudnień w moim życiu.. kłopotów z
          jedzeniem, mówieniem, utrudnień w życiu intymnym.. stały lęk o osoby bliskie
          by ''nie przenieść'' choroby..
          Jak już mówiłam - 14 dni i znowu.. już nawet zapomniałam co to znaczy naprawdę
          całować mojego męża..:-(
          Tak było do sierpnia2004... dzięki TF - a dodam że miałam tylko 16 tabletek-
          mama się zlitowała nade mną i odstąpiła mi swoje opakowanie - choć już prawie
          puste..
          minęło 6 tygodni!!! - może komuś wydać się to mało !..:->
          ale uwierzcie mi ... dla mnie to najcudowniejsze 6 tygodni od czasu mojego
          ślubu :-))
          /5 lat temu/

Dodam jeszcze, że po pojawieniu się -jak zwykle - po 14dniach nowych 'nadżerek'
          w jamie ustnej zaczęłam przyjmować 2x dziennie po 1kaps. TF.. To był
          najtrudniejszy tydzień w całej 'historii' mojej choroby!!!! ponieważ zwykle
          miałam max. 4-5 ran na wewnętrznych policzkach, języku, podniebieniu... tym
          razem miałam ich az 14 !!! powiększone węzły chłonne i temperaturę.. Nic nie
          jadłam.. picie czegokolwiek oprócz wody i mleka powodowało niesamowity ból...
          Tak przebrnęłam przez tych kilka dni.. wyklinałam ten lek i ''dziękowałam''
          mamie za 'pomoc' $@! ;->..
          Nie chciałam słyszeć o TF i tym podobnych wynalazkach..

Teraz dopiero wiem że było warto pocierpieć 'trochę' - po przeczytaniu tego
          forum i wielu innych stron na ten temat poczułam potrzebę podzielenia się moimi
          doświadczeniami związanymi z TF. Wiem, że kupię go dla siebie, synka i męża i
          wiem, że na pewno będzie to bezpieczne i z korzyścią dla naszego zdrowia...
          /na nasze szczęście nie mamy problemów z tolerancją laktozy ;-)/

Może mój przypadek wyda się komuś śmieszny, zmyślony... cokolwiek!!...
          A może ktoś z podobnym problemem sięgnie po TF i będzie tak szczęśliwy i
          odczuje taką ulgę jak ja teraz... Serdecznie tego życzę!!
          Pozdrawiam wszystkich..
          Może tu kiedyś przypadkiem znów zajrzę..tak jak to było dzisiaj..

• Gość: Ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 00:37
            Dziękuje ci Gio za twoją relację. Przyznam się, że jestem dealerem, ale także
            stsowałem w rodzinie TF u dziecka. Pisałem o tym (nawracajace infekcje dórnych
            dróg oddechowych - po miesięcznej kuracji jak ręką odjął) ale dealerom nikt nie
            wierzy. Myślenie jest takie - znowy chcą naciągać ludzi na kasę.
            Zapraszam do zapoznania się działaniem TF na stronie www.zdrowie.republika.pl i
            stronie firmowej www.4life.com
            Pozdrawiam.
    • W jaki sposób rozpoznać, że preparaty firmy 4Life Transfer Factor na rynku polskim są oryginalne i nie pochodzą z innych źródeł?

W mojej ocenie bardzo łatwo tutaj o oszustwa i wyłudzanie od ludzi kasę w zamian za nieoryginalny towar z niewiadomego pochodzenia z niewiadomą zawartością...

Brak tutaj jakiejkolwiek kontroli, a firmy niby dystrybucyjne nie mają ani siedziby ani oficjalnego sklepu wszystko działa wirtualnie - śmierdzi to ...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.