Dodaj do ulubionych

Grzybica pochwy?? - gynalgin

13.04.17, 06:56
Witam bralam antybiotyki 3 miesiace na tradzik.. odstawilam je i dwa miesiące nic się nie działo. Później wspolzylam z facetem i po 3-4dniach zaczely sie moje problemy. Ogromne pieczenie w okolicach intymnych oraz grudkowate uplawy. Co moze byc tego przyczyna? Antybiotyki czy moze facet mnie zaraził? Gin przepisal natamycyna unia + pimafucort. Podczas brania tego leku pieczenie było tylko większe.. a do tego zaczela mnie swedziec glowa.. (moze jest to jednak przyczyna antybiotykow?),moze powinnam dostac tabletki doustne przeviwgrzybicze ogolne? drugim razem przepisal gynalgin + masc macmiror, wzielam 8 tabletek , zaczelo pomagac i dostalam okres.. jest ostatni dzien miesiączki i to wrocilo -ogromne pieczenie,nie da się wysiedziec! Czy powinnam teraz po okresie wziac te ostatnie 2 tabletki? Moze zmienic ginekologa bo ten nie potrafi dokładnie zdiagnozować tego zapalenia oraz dobrać odpowiedniego leku.. 2 miesiące się mecze, zero seksu... doradzcie coś prosze
Edytor zaawansowany
  • 13.04.17, 09:47
    Zakwasić mleko prosto od krowy i serwatką irygować pochwę.
  • 13.04.17, 10:58
    goodman41 napisał:

> Zakwasić mleko prosto od krowy i serwatką irygować pochwę.

To forum powinno mieć w nagłówku tekst:

"Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania się do rad uczestników forum. Stosowanie się do nich może być groźne dla Twojego zdrowia lub życia. "

S.
    --
    ????????? ?????
  • 18.04.17, 11:23
    Mam to samo od kilku dni :( świąd straszny (bez upławów) bez wspołzycia . Dodatkowo zaczeła mnie głowa swędzić :(
    Pije calcium i tbl na alergie i delikatnie ustapiło .
    Daj znać jak znajdziesz co to .
    Czekam na wizytę u lekarza , dam znać .
  • 18.04.17, 12:31
    mnie czeka dzis wizyta , juz trzecia! ;/ na swedzenie glowy nie wiem czy gin cos pomoze,moze lepiej bedzie udac sie jeszcze do dermatologa, moze najlepsze byly by tabletki przeciwgrzybicze do ustne
  • 20.04.17, 02:20
    Przede wszystkim potrzebne są dobre probiotyki doustne (z osłonką enteric) i dopochwowe, jak też dieta p/grzybicza i dużo naturalnych kiszonek.
    Jak nie pomoże to dopiero wtedy weszła bym z leczeniem doustnym p/ grzybiczym.
    Prawdopodobnie rozrósł się jakiś drożdżak po leczeniu antybiotykiem.
    Na świąd głowy możesz zastosować Nizoral - do dostania w aptece. Pianę z szamponu pozostaw trochę dłużej niż zwykle, i tak kilka razy w tygodniu.
  • 20.04.17, 02:34
    I jeszcze:
    www.doz.pl/leki/p1300-Gynalgin
    Gynalgin na grzyby to działa średnio.
  • 21.04.17, 08:42
    Lekarz przepisal mi flucofast i narazie objawy zniknely, mam nadzieje ze w najbliższym czasie nie powroca
  • 23.04.17, 04:23
    kiedy byłam na studiach kilku facetów zaraziło mnie grzybicą,a raz basen. Jak zaczęłam wymagać od nich gumek sprawa przestała istnieć.
  • 04.05.17, 13:37
    Ja nie mogłam grzybicy wyleczyć przez kilka lat nawracała i nawracała żadne leki nie pomagały obłędu można od tego dostać. Zupełnie przypadkiem trafiłam na artykuł w gazecie na temat wyciągu z pestek grejpfruta. 15 kropli na szklankę wody do picia i 10 kropli na szklankę wody do irygacji. Stosowałam chyba 2 tygodnie i mam spokój od kilku lat. Można to kupić w aptece pod nazwą Citrosept małe opakowanie wystarczy.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.