Dodaj do ulubionych

Nieustanny kaszel, chrząkanie

12.01.18, 21:13
Witam! Od marca zeszłego roku zmagam się z dziwnymi problemami. Non stop chrząkam, od czasu do czasu kaszlę, do tego momentami dochodzi wydzielina. Na języku mam biały nalot. Dodam że wcześniej dość często dopadały mnie infekcje górnych dróg oddechowych: od września 2016 takich przebyłem 4, z czego 3 skończyły się antybiotykiem. Byłem już od tamtego czasu u wielu lekarzy, badał mnie internista, 2 laryngologów (1 prywatnie), robiono mi RTG klatki piersiowej i zatok - nikt nic nie znalazł, samo prześwietlenie również nic nie wykazało. Nie wiem co to może być i jak sobie pomóc. Boję się tylko że to może być candida. Jeżeli jest ktoś kto zmagał się z czymś podobnym i być może to wyleczył to będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi co robić lub gdzie się udać.
Edytor zaawansowany
  • 12.01.18, 22:17
    Zatoki na tle alergicznym
    tworzy się wydzielina
    która spływa do gardła
  • 14.01.18, 14:04
    Jestem alergikiem ale przez 18 lat jak żyje to nigdy czegoś takiego nie miałem a przechodziłem już różne zapalenia, raz miałem astmę + kilka lat byłem odczulany. Nie wiem co robić w takiej sytuacji.
  • 12.01.18, 22:19
    Może masz refluks?

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • 14.01.18, 14:05
    Nigdy nie miałem ale była to pierwsza rzecz która podejrzewal u mnie laryngolog :P
  • 14.01.18, 20:04
    Żeby potwierdzić/wykluczyć refluks, trzeba zrobić gastroskopie, laryngolog do tego nic nie ma.

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • 15.01.18, 15:31
    To może być grzybica-----przejdz na diete przeciwgrzybiczną nie jedz nic z cukrem pomaga czosnek i chrzan jedzony na pieczywie.
  • 15.01.18, 15:34
    Pomaga mi Amol--pare kropel tak z 5 na jezyk rozetrzeć językiem i wdychac raz z otwarta buzia a raz z zamkniętą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.