Dodaj do ulubionych

nerwica i szybkie męczenie się

10.03.18, 10:49
Witam.we wrześniu mialam atatki paniki.w listopadzie poszłam do psychiatry ktory zdiagnozowal silną nerwicę lękową .biorę od tsmtej pory sympramol.mam dużo różnych objawów somatyczynych..np bóle i mrowienia w plecach lub drętwienie w głowie .psychiatra powiedział ze to wszystko z nerwicy się bierze..ale ostatnio strasznie szybko się męczę ,dosłownie najmniejszy wysiłek powoduje zmeczenie i duszność (nawet zmiana pieluchy u dziecka, synek ma rok)to mnie strasznie martwi.i jeszcze często mam szum w głowie i pobolewania w uchu.czy to faktycznie moze byc od zaburzenia?czy ktos z Was tak ma???
Edytor zaawansowany
  • wadera3 10.03.18, 11:02
    A nie lepiej spytać o to swojego psychiatry?

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • orchidea2016 10.03.18, 11:04
    Pewnie lepiej.ale on ma na wszystko jedną odpowiedź .po prostu jestem ciekawa czy inni z neriwca też tak szybko sie mecza no to psychiatra mi nie odpowie
  • wadera3 10.03.18, 11:15
    Każdy przypadek jest inny, więc potwierdzenie, czy zaprzeczenie niewiele Ci da.

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • koziorozka 10.03.18, 12:17
    Oczywiście - zmęczenie może być objawem nerwicy
    Poczytaj
    portal.abczdrowie.pl/pytania/nerwica-lekowa-a-zmeczenie
    forum.kardiolo.pl/temat2752.htm
  • orchidea2016 10.03.18, 13:16
    Dziękuję
  • aga2619 28.12.18, 08:04
    Witam
    Mam nerwicę już kilkanaście lat. Teraz jakby nawet ataki się nasiliły. Wszystkie symptomy są mi znajome. Gdy mam atak wpadam.w panikę że zaraz umrę. Wystarczy że lekko mnie gdzieś zakuje i już się zaczyna. Serce zaczyna walić jak szalone, szumi w głowie. Najgorszy jest ból w klatce piersiowej i niemożność przełykania śliny. Brak tchu jakbym się miała udusić. Myśli że to zawał... teraz jeszcze doszedł okropny ból pleców i nogi jak z ołowiu. Gdy mam atak to musze cały czas chodzić bo jak chcę usiąść albo się położyć to wszystko się nasila. Do tego jeszcze oblewają mnie zimne i gorące poty na zmianę. To jest okropne i nie da się z tym żyć!!! Też szybko się męczę jak coś robię. Po wszystkim trzęsę się cała i dzwonię zębami. Kilka razy nawet wzywałam pogotowie robili ekg ale wychodziło dobrze. Tragedia
  • horpyna4 29.12.18, 12:25
    Wydaje mi się, że warto zbadać hormony tarczycy (często jej choroby dają objawy "nerwicopodobne"), a także poziom żelaza w krwi, bo zbyt niska hemoglobina to utrudniony transport tlenu i szybkie męczenie się.
  • aga2619 09.01.19, 04:14
    No tak i znowu to samo... od kilku dni nie potrafię spać. Budzę się w środku nocy i przewracam się z boku na bok. Niby wszystko ok ale za chwilę zaczyna się o tak sobie ból głowy, szum w uszach, suchość w ustach i uczucie jakby świat wirował. Zaczynam nerwowo przełykać bo mam wrażenie jakbym się miała udusić. W głowie pojawiają się myśli o jakiejś chorobie serca i że zaraz coś mi się stanie. I do tego nagłe uderzenia gorąca.
    Kiedy będzie można żyć normalnie😑
  • koziorozka 09.01.19, 09:05
    Tarczycę zbadałaś?
  • aga2619 11.01.19, 01:40
    Może myśl jest dobra. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze suchy kaszel. To mogłaby być tarczyca

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.