Dodaj do ulubionych

Mykobakterioza_poszukuje lekarza Warszawa

12.12.18, 19:47
Jestem w Otwocku i moje badania wykazało, ze mam mykobakteriozę, czekam na szczegółową informację jakà. Pewnie za dwa tygodnie po wyjściu ze szpitala będę leczyc się ambulatoryjnie. Poszukuje zatem dobrego lekl
Edytor zaawansowany
  • na4 12.12.18, 19:48
    Lekarza w Warszawie, który bedzie mi pomagał w rozprawieniu się z moja mykobakteriozą.
  • koziorozka 13.12.18, 15:14
    Zgłoś się do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc. jak nie na NFZ, to szukaj pulmunologów w prywatnych gabinetach.Tu masz podpowiedzi
    www.znanylekarz.pl/placowki/instytut-gruzlicy-i-chorob-pluc
    www.znanylekarz.pl/pulmonolog/warszawa/1/patient-opinions?zoom=1&filters%5Bslot_date%5D=
  • na4 13.12.18, 16:48
    Dziękuje za odpowiedź. Chodzi mi o naprawdę sprawdzonego lekarza. Chciałabym uniknać specjalisty, który rozdaje leki z rozdzielnika. Moze nie byc nfz, byleby wiedział jak poradzic sobie z mykobakterioza. Niestety na róznych lekarzy trafiłam :(.
    koziorozka napisała:

> Zgłoś się do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc. jak nie na NFZ, to szukaj pulmun
    > ologów w prywatnych gabinetach.Tu masz podpowiedzi
    > www.znanylekarz.pl/placowki/instytut-gruzlicy-i-chorob-pluc
    > www.znanylekarz.pl/pulmonolog/warszawa/1/patient-opinions?zoom=1&filters%5Bslot_date%5D=
  • koziorozka 15.12.18, 13:32
    na4 napisała:
    > Chodzi mi o naprawdę sprawdzonego lekarza.
    ------
    Opinie innych ludzi są pewną wskazówką, ale gwarancji nikt ci nie da. Ty zareagujesz na dany lek ta, a ktoś inaczej. Ty świetnie dogadasz się z lekarzem a inny człowiek uzna go za gbura, bo trafi na zły dzień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.