Dodaj do ulubionych

Zwichnięcie C6C7

13.01.19, 15:25
Witam 5 miesięcy temu miałem wypadek w skutek czego doznałem zwichnięcia kręgu C6 i C7 z porażeniem 4 konczynowym , dłonie mam dość mocno porażone jeśli chodzi o nogi to czuje je całe lecz nie mam nad nimi władzy, czy ktoś był w podobnej sytuacji i wyszedł z tego ?? Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • maliniak3314 15.08.19, 20:23
    Tutaj znowu ja od wypadku minęło już 13 miesięcy z moimi dłońmi jest o wiele lepiej lepiej niż było ruszam palcami całkiem nieźle choć nadal brak w nich najważniejszego siły uścisku ale mam nadzieję że i to kiedyś wypracuje bo nic mi nie przychodzi samo w moim przypadku co dzień dużo ćwiczę aż do utraty sił , dużo by o tym pisać jak jest ciężko w takiej sytuacji nadal staram się odzyskać moje nogi bo wierzę że będę chodzić, uraz mego rdzenia był bardzo duży ale ja nie tracę jak narazie nadzieji i ciężko pracuje żeby wrócić do zdrowia jak by ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji to z chęcią służę pomocą jak z tym walczyć bo życie zmienia się diametralnie w takim stanie i ciężko jest to samemu ogarnąć A ludzie szybko mają Cię w dupie :) co jakiś czas tu zaglądam więc jak co to kiedyś napewno odpisze pozdro
  • koziorozka 16.08.19, 15:11
    Super, że się odezwałaś i masz postępy w rehabilitacji.
    Trzymaj się i powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka