Dodaj do ulubionych

Bakterie w moczu-posiew ujemny.

11.02.19, 17:42
Witam. Zrobiłam sobie badanie ogólne moczu. Leukocyty w normie, erytrocyty -świeże w polu widzenia (według lekarza to jest ok) oraz bakterie-dosyć liczne.
Poszłam na wizytę do mojego lekarza rodzinnego-skierował mnie na posiew moczu i kazał zbadać się ginekologicznie. Tak więc zrobiłam . Ginekolog powiedział,że wszystko w porządku, a posiew z moczu wyszedł ujemny. Czuje przeziębienie pęcherza na który furagina pomaga,ale na chwilę, potem to wraca od nowa. Myślałam, że dostane antybiotyk i to wyleczę, ale posiew wyszedł ok, więc nici z antybiotyku. Nie wiem co robić, nie bylam juz u lekarza rodzinnego, ponieważ kazał mi wrócić jeśli posiew wyjdzie dodatni, a u ginekologa bedzie ok. Więc nie wiem czy jest sens isc. Zastanawiam sie, dlaczego mi to wraca po jakims czasie gdy wyleczę furaginą. Dodam, że dbam o higienę, żeby ciepło się ubrać, a nerki nie były na wierzchu. Miała któraś z Was podobną sytuację?
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 11.02.19, 18:00
    Nie miałam podobnej sytuacji, ale przeczytałam, że: "jeśli objawy zakażenia są obecne pomimo wyniku ujemnego, może to świadczyć o obecności nietypowych bakterii, niewykrywanych w zwykłym posiewie".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.