Dodaj do ulubionych

Mam od kawalu czasu ciagle sciski w zaladku

19.03.19, 18:43
Witam, juz od kilku miesiecy towarzyszy mi ciagly scisk w zoladku, jakies 3 lata temu mialem pekniecie wrzoda zoladka... nie pytajcie, bolalo jakby ktos mnie nozem dzgal, no ale boli I boli I nie wiem co robic, teraz caly czas zajmuje sie problemem z gardlem I jakos nic innego nie mowilem lekarce bo chce to zalatwic, chodz nic nie pomaga, ale niedlugo bede szedl do filatronisty czy jakos bo u laryngologa I rodzinnego to juz bylem tyle razy ze nie zlicze. Dodam, ze lecze sie psychiatrycznie od jakiegos czasu, depresja, nerwy, glupie mysli, moze I przez to mnie boli ten brzuch, tzn zoladek... nie wiem juz sam, jak cos robie, np w pracy jesrem to tak tego nie czuje... ehhh 19lat I tak przesrane jak ja sie bede czul gdy bede mial 40 I kto sie mna bedzie opiekowal... tego nie wiem
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 19.03.19, 18:56
    Wrzody żołądka uaktywniają się właśnie wiosną.
    Przestrzegasz diety?
    Jest sporo leków bez recepty, więc w ostrej fazie możesz sobie pomóc. Jednak na twoim miejscu poradziłabym się lekarza rodzinnego, bo może bierzesz inne leki, więc żeby ze sobą nie kolidowały.
  • sp9tcu 20.03.19, 00:16
    Wrzody żołądka
    plus nerwica

ramigas
    nospa byle nie ciagle bo zaparcia powstają

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.