Dodaj do ulubionych

Rwa kulszowa

25.03.19, 05:37
Proszę o radę od 4 tygodni leżę i biorę innymi
tabletki Sirdalud na noc i zauważyłam że on przyczynia się do bólu, jak nie wezmę to bólu ustępuje czy można go odstawić???
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 25.03.19, 10:03
    Każdy lek można odstawić.
    Tyzanidyna koliduje z twoimi innymi lekami?
    Tu masz konkrety:
    www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=823
  • kociaczek456 27.03.19, 13:51
    Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, osoby na farach na pewno niewiele ci pomogą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.