Dodaj do ulubionych

Bóle stawów w młodym wieku

15.04.19, 18:36
Hej, jestem 25-letnią kobietą. Mam problem ze stawami. (odkąd pamiętam) Odczuwam bóle stawów, jednak nie są one połączone z obrzękiem ani innymi dolegliwościami. Jedynie bóle - raz mocniejsze, raz słabsze, czasem tylko ćmienie, a czasem naprawdę mocny ból. Bóle są nieregularne - czasem 2 dni z rzędu, czasem co parę tygodni. Czasem pojawiają się przed deszczem, ale czasem również bez czynnika pogodowego. Są to głównie bóle kolan (oraz tak jakby ścięgien przy kolanie) promieniujące do ud, czasem nad paliczkami u stóp, łokieć, ostatnio również pachwiny. Częściej bóle lewej nogi i ręki niż prawych. Można z tym żyć, ale tak chyba być nie powinno. Jak byłam mała angina padła mi na stawy - miałam płyn w biodrze i jakiś stan zapalny. Podobno lekarka przeleczyła mnie i mówiła, że nie powinnam mieć w organizmie stanów zapalnych bo stawy mogą się odzywać. Czy zatem mogę nie przejmować się tym "odzywaniem się ich"? czy mogę jakoś zaradzić? Co to może być? Pamiętam, ze jako dziecko często bolały mnie "nóżki i rączki", więc te bóle towarzyszą mi od zawsze. Czasem odpuszczały na długi czas, a czasem przez miesiąc dają mocno we znaki. Proszę o porady. Dodam, że mam podwyższone tsh (około 3-4), problemy z żoładkiem (biorę controloc).
Edytor zaawansowany
  • korniz 16.04.19, 15:57
    kup jakiś porządny preparat z witaminami z grupy B a najlepiej poproś lekarza o receptę na lek milgamma 100-to tez wit B1 B6 tyko że w postaci leku który się wchłania i skutecznie uzupełnia niedobory tej witaminy.Suplementy nie wszystkie się wchłaniają Przeczytaj sobie opinie o tym leku.Czytałam o panu który borykał się 10 lat z bólami stawów po tym leku jak reką odjął.Przeczytaj też o witamich z grupy B.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.