24.04.19, 16:26
Witam wszystkich :) mam 36lat i od dwóch lat zmagam się ze zdrowiem, ale oczywiście według lekarzy jestem zdrowy :) tylko czemu się źle czuje :)
Wygląda to tak, że zaczęło mnie coś boleć szczypać przy lewym obojczyku, pod obojczykiem - trudno stwierdzić - w każdym razie gdzieś w tej okolicy.
Od tamtej pory ciągle coś na zasadzie - "pojawiam sie i znikam" - a to ręka mi drętwieje, a to ramię mnie boli, a to kręci mi się w głowie,
jedyne co mi się powtarza ciągle to bóle, a w zasadzie ucisk przy lewej łopatce, przy lewym obojczyku, za lewym uchem, uczucie drętwienia na lewym oku,
napięcie mięśni plus ból szyi z lewej strony. Miałem wykonane: rezonans głowy, emg, dopler tetnic szyjnych, tomografia jamy brzusznej, usg jamy brzusznej,
krew wszelka możliwa, rezonans kręgosłupa szyjnego, boreliozy i inne zakaźne, echo serca, i USG, ale z tym usg to tak, niby wszystko w pożądku ale jak poszedłem,
do innego to powiedział, że sa powiększone na szyi i karku i ramieniu lewym ale odczynowe, wróciłem do poprzedniego i on mi z kolei mówi, że to nie są węzły powiększone,
bo sa po długości np 2cm, a ich obwód nie przekracza 1cm więc nie ma co się martwić. Ale ja czuje, że są powiększone i mam wrażenie że mam spuchniętą lewą połowę szyi ale
jak patrzę w lustro wyglada normalnie... ale tak jak mówię, mam podżuchwowe węzły powiększone cały czas, raz bardziej raz mniej.
I sam nie wiem co z tym zrobić, byłem u dziesiątek lekarzy. Ciągle mi słabo, mam zawroty głowy, i te lewostronne bóle, może ktoś z Was zna jakiegoś sensownego lekarza z
Warszawy który może pokierowac jakoś moją dalszą diagnostyką?
Edytor zaawansowany
  • snajper55 24.04.19, 21:17
    qiu83 napisał(a):

> może ktoś z Was zna jakiegoś sensownego lekarza z Warszawy który może pokierowac jakoś
    > moją dalszą diagnostyką?

Proponuję zwrócić się do psychiatry.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

--
  • sp9tcu 24.04.19, 22:16
    snajper55 napisał:

> qiu83 napisał(a):
    >
    > > może ktoś z Was zna jakiegoś sensownego lekarza z Warszawy który może pok
    > ierowac jakoś
    > > moją dalszą diagnostyką?
    >
    > Proponuję zwrócić się do psychiatry.
    >
    > S.

Snajper zgadzam się
    ale najpierw bym się przyglądnał
    kręgosłpuwowi
    3 razy tomografia
    szyjny piersiowy ledzwiowy co poł roku

oraz rtg tomografia
    obojczyka i pokrewnych rzeczy

a pro po moja pani doktor mnie dziś zmobilozowała i powiedziała

nie lecze wymysłów hipohondrycznych
  • sp9tcu 25.04.19, 00:52
    qiu83
    ja też wariowałem ze mam ziarnice

co do wezłów odczynowych

sa to wezły po stanach zapalnych
    kazdy je ma
    może powstać nawet na przykład po chorym gardle

ja ma też odczynowe
    i mam to gdzieś
    wiec poszukaj zaufanego lekarza
    i pogadaj z psychologiem
    bo znerwicy może wyskoczyc cisnienie i wtedy .......

• qiu83 28.04.19, 14:41
    Dzięki, no właśnie nie wiem już co robić, byłem u psychologa, rozmawiałem, ale może faktycznie przejdę się do psychiatry, bo już sam nie wiem :( najgorsze, że te węzły są powiekszone od 2 lat... i to tak ma byc? To niby jest normalne?
  • snajper55 28.04.19, 16:26
    qiu83 napisał(a):

> Dzięki, no właśnie nie wiem już co robić, byłem u psychologa, rozmawiałem, ale
    > może faktycznie przejdę się do psychiatry, bo już sam nie wiem :( najgorsze, że
    > te węzły są powiekszone od 2 lat... i to tak ma byc? To niby jest normalne?

Najgorsze jest to, że ty przejmujesz się tymi węzami (i nie tylko węzłami) mimo opinii lekarzy. Czy psycholog cię nie pytał, do czego potrzebna ci jest choroba?

Psychiatra to taki sam lekarz jak proktolog czy kardiolog. No i trzeba trafić na dobrego.

S.
    --
  • sp9tcu 28.04.19, 20:43
    Bredzisz
    raz mówisz ze masz powiększone
    dwa że odczynowe
    wiec zdecyduj się jakie masz

jak powiekszone to znaczy że masz gdzieś infekcje
    jak odczynowe to znaczy ze jest po9 infekcji
  • qiu83 26.05.19, 05:43
    Czuje, że mam większe pod palcami ale nie biła. Jak mi robią USG to w ogóle na nie nie zwracają uwagi.
    Kiedyś mówili, ze odczynowe. Ale w osi krótkiej nie przekraczają 10mm więc nie opisują
  • sp9tcu 26.05.19, 14:12
    Kłania się zhizofrenia
    snajper co tyna to

• snajper55 02.06.19, 00:09
    sp9tcu napisał:

> Kłania się zhizofrenia
    > snajper co tyna to

Ja nie stawiam diagnoz.

S.
    --
  • sp9tcu 02.06.19, 00:08
    Snajper ja też nie wierzyłem lekarzom
    oni swoje ja swoje
    dopiero pani doktor onkolog najehała na mnie ostro
    i zacząłm si leczyć
    wyleczyłem już zmiane na uchu
    a teraz zabieram sie za grzybicę złosliwą z przeżutami wielonarządowymi
    czyli zwykłą grzybice którą lecz już kilka lat
    wróć choduje ją
  • sp9tcu 25.04.19, 00:57
    Podrzuchwołe wezły chłonne
    kłaniaja się zeby ,gardło ,śliniawki ,zatoki
    alergia
  • qiu83 28.04.19, 14:41
    Wszystko sprawdzone - niestety, stanąłem w kropce, że tak powiem.
  • sp9tcu 28.04.19, 20:45
    więc jakie masaz pyam po dobroci

normalne
    powiekszone
    odczynowe

a może pakieciki masz ?"))))))))))))))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.