Dodaj do ulubionych

Ból żołędzi

27.04.19, 16:37
Witam
Mam 15 lat i krępujący problem. Mniej więcej 5 lat temu usunięto mi stulejkę. Niestety nie dostałem instrukcji dotyczących postępowania po zabiegu od lekarza, ani od rodziców. Fakt tego, że mogę ściągać napletek odkryłem dopiero stosunkowo niedawno, bo może dwa lata temu. Przez niewiedzę nie dbałem wystarczająco o higienę prącia, a po ściągnięciu napletka odkryłem ze boli przy dotyku. Myć penisa mogę jedynie bezdotykowo, im niżej dotknę żołądź, tym bardziej boli. Czytałem o tym, że penis może nie być przyzwyczajony do dotyku, ale staram się go dotykać od dłuższego czasu i efektów to nie daje. Mam odnośnie mojej sytuacji dwa pytania:
1. Co mi jest, do jakiego lekarza mam się udać, jeżeli to konieczne?
2. Czy da się uprawiać seks z niezsunietym napletkiem i z założoną prezerwatywą? Dodam, że sytuacja jest niecierpiąca zwłoki.

Dziękuję z góry za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 27.04.19, 17:16
    Z daleka nikt cię nie zdiagnozuje.
    Może wystarczy maść "przeciwbólowa", może nabawiłeś się stulejki wtórnej, może jakaś infekcja, może...
    Nie wstydź się, lekarze nie takie rzeczy widzieli.
    Dodatkowo. Masz dopiero 15 lat, więc nawet jeżeli teraz cierpisz przez jakieś zaniedbania, to nie ty jesteś im winny.
    Seks z bolącym penisem to nie jest najfajniejsze przeżycie, więc najpierw wizytę u lekarza polecam.

Przeczytaj
    portal.abczdrowie.pl/pytania/bol-zoledzia-podczas-dotykania
  • snajper55 27.04.19, 22:49
    krzych34 napisał(a):

> 1. Co mi jest, do jakiego lekarza mam się udać, jeżeli to konieczne?

Do lekarza pierwszego kontaktu.

> 2. Czy da się uprawiać seks z niezsunietym napletkiem i z założoną prezerwatywą?

To zależy jak zdefiniujemy seks.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.